Kolejna umowa przedwstępna za nami...

Data: 2023-12-11

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesów #zaufaniejakowalutaprzyszłości
„Pod pewnymi względami nie ma małych chwil, ponieważ każda z tych chwil jest teraz wzmacniana. Wszystko sprowadza się do ustalenia oczekiwań, a następnie spełnienia tych mniejszych obietnic podczas całej podróży”- Jeannie Walters.
To właśnie te słowa doskonale oddają ducha i wyjątkowość dzisiejszego wydarzenia. Dotarliśmy do jednego z końcowych etapów naszej wspólnej podróży. Została podpisana przedwstępna umowa sprzedaży tego pięknego domu, zlokalizowanego w willowej dzielnicy, poza miastem... Nie byłoby w tym wydarzeniu niczego spektakularnego, gdyby nie historia współpracy z właścicielami. Jest to moment nie tylko symboliczny, lecz także pełen ogromnej satysfakcji ????
W świecie nieruchomości, zaufanie Klientów jest nieodzownym elementem, ale w przypadku tych Klientów poziom zaufania przekroczył granicę zwyczajności. Od pierwszego naszego spotkania, doświadczaliśmy niezwykłego zaangażowania i partnerskiej współpracy. Poprzez prace przygotowawcze do sprzedaży domu, terminy, elastyczność w wielu aspektach, poprzez akceptację opuszczenia domu na kilka dni, tak abyśmy mogli zorganizować ,,Dni Otwarte", oraz szereg innych działań, które były składowymi przemyślanej strategii sprzedaży domu.
Właściciele nie tylko obdarzyli nas swoim zaufaniem, ale również pokazali niebywałą elastyczność i gotowość do podejmowania działań. Wspólne działania pozwoliły na wydobycie z tego domu jego prawdziwej wartości. I tak dzięki takiej postawie właścicieli, która naprawdę była światowym poziomie jesteśmy dziś kancelarii notarialnej...
Obu stronom transakcji serdecznie gratulujemy????
#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #wienieczalesie #sprzdażdomuwloclawek

Rozumiemy, że prostota jest wynikiem głębokiego zrozumienia i ciężkiej pracy.

Data: 2023-12-08

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesow Niezwykłe uczucie triumfu ogarnęło nas w piątkowe popołudnie, zamykając kolejny pełen wyzwań tydzień.
To nie był zwykły koniec tygodnia – to był finisz okraszony bukietami kwiatów i słodkościami, które otrzymaliśmy od naszych usatysfakcjonowanych Klientów, dwóch stron transakcji… W tych prezentach tkwiła nie tylko wdzięczność, ale również symbol triumfu nad ich oczekiwaniami.
Jesteśmy dumni z tego, że oceniliście Państwo sposób i jakość wykonanej przez nas usługi na poziomie wyższym niż oczekiwany. Nasze biuro to nie tylko miejsce transakcji, to przestrzeń, w której spotykają się marzenia z rzeczywistością, a wymagania Klientów są się priorytetem.
Szanujemy i doceniamy różnorodność Państwa oczekiwań. Jesteśmy jak animatorzy w świecie nieruchomości, którzy pracują nad tym aby w Państwa domach i przestrzeniach rozkwitało życie. Dążymy do doskonałości, krocząc ścieżką ciężkiej pracy, oddania i nieustannej pasji. I jakże bliskie są nam słowa Steve'a Jobsa, ,,rozumiemy, że prostota jest wynikiem głębokiego zrozumienia i ciężkiej pracy”. Często zadajemy Wam proste pytania: Czego pragniesz❓O czym marzysz❓Co chcesz osiągnąć❓Jakie masz cele❓Czego się boisz❓Przed jakimi ryzykami stajesz❓Co cię powstrzymuje❓Czego ci brakuje❓Co ci przeszkadza ❓Po to, aby jak najgłębiej zrozumieć potrzeby i marzenia.
To dzięki tej filozofii prostoty i zrozumienia, możemy doświadczać takich chwil jak dzisiejsza.
Z ogromną radością serdecznie dziękujemy Pani Klaudii i jej małżonkowi za nie tylko owocną, lecz również pełną emocji współpracę❗️To był prawdziwy przywilej móc pracować z tak szczerymi i otwartymi ludźmi. Wasze zaufanie do nas i przyjazna atmosfera stworzyła niepowtarzalne warunki do kreatywnego działania. Trzymamy kciuki za pomyślność❗️
Wyjątkowe słowa uznania i serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Pani Mai i Pana Artura❗️ To zaangażowanie, niezłomna determinacja oraz wyjątkowe zaufanie w trakcie naszej wspólnej podróży zasługują na najwyższe wyróżnienie❗️ Pokazaliście nie tylko niezwykłą wrażliwość, zdolność do dążenia do celu, ale także stworzyliście niezwykle ciepłą i przyjazną atmosferę. Wasz entuzjazm i podejście do wyzwań sprawiły, że dziś wszyscy możemy się cieszyć. Życzymy samych szczęśliwych chwil spędzonych na ,,Twoich Metrach”.
#weekend #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2023-12-07

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec
Zima zawitała do nas z impetem, malując krajobraz białym puchem ❄️ i sprawiając, że świat za oknem staje się pełen uroku. Jednakże z tą idylliczną scenerią przychodzi także ciężka praca utrzymania porządku przy posesjach????
Zamarznięte chodniki, ścieżki i podjazdy stanowią wyzwanie, które trzeba pokonać, aby zapewnić bezpieczeństwo pieszym. Wypadki i kontuzje czyhają na każdym kroku. Dlatego kluczowe jest sięgnięcie po skuteczne środki zaradcze, które ochronią chodniki przed tym ,,śliskim niebezpieczeństwem".
Warto pamiętać, że zgodnie z polskim prawem, obowiązek utrzymania porządku na fragmentach chodnika przylegających do nieruchomości spoczywa na zarządcy budynku wielorodzinnego lub właścicielu posesji. Ale jak skutecznie walczyć z oblodzeniem❓
Oto kilka pomysłów na to, czym obsypać zamarznięte nawierzchnie:
klasyczna sól, przyjazny dla środowiska piasek, popiół z kominka, fusy z kawy, lekki keramzyt, żwir, a także chemiczne roztapiacze, takie jak chlorek wapnia i magnezu.
Jeśli jednak chcesz uniknąć ręcznej pracy i zainwestować w inteligentne rozwiązania, zawsze możesz sięgnąć po zewnętrzne instalacje grzewcze. Maty z termostatem to nie tylko nowoczesny gadżet, ale przede wszystkim efektywny system przeciwlodowy. Dzięki nim możesz zapomnieć o męczącym odśnieżaniu i cieszyć się pewnością, że Twoje otoczenie jest bezpieczne.
➡️Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://kb.pl/.../czym-najlepiej-posypac-chodnik-aby.../
https://swiatoze.pl/czym-posypac-sliska-jezdnie-i.../
https://www.urzadzamy.pl/.../czym-posypac-chodnik-lub...
https://baranowscy.eu/.../czym-posypywac-oblodzone-chodniki/
https://www.otodom.pl/.../zima-za-progiem-czym-posypywac...
Podzielcie się własnymi sposobami i pomysłami na zimową ślizgawkę w komentarzach ????
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #ciekaweartykuły #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #odsniezanie #bezpieczenstwo #oblodzenie #urokizimy #właścicielposesji #zmiloscidoludzi #dbajoinnych

6 grudnia.

Data: 2023-12-06

Autor: Krzysztof Greger 

Kolejna umowa przedwstępna za nami...

Data: 2023-12-05

Autor: Krzysztof Greger

„Budowanie dobrego doświadczenia klienta nie jest dziełem przypadku. Dzieje się to zgodnie z projektem” -Klara Muscutt.
Umowa przedwstępna na sprzedaż wyjątkowo klimatycznego i świetnie zlokalizowanego mieszkania przy ulicy Kolskiej, we Włocławku została podpisana. Zgodnie z projektem i strategią na tę konkretną nieruchomość.
Agentka Monika Krzyżanowska, wcieliła się w rolę architekta sprzedażowego, realizując projekcję i strategię sprzedażową z godną podziwu precyzyjnością. Plan zakładał znalezienie nabywcy w terminie dwóch tygodni od publikacji oferty. Umowa została podpisana w zaledwie tydzień po ujrzeniu światła dziennego oferty.
Zgadzamy się w zupełności z Klarą Musctt - doświadczenie Klienta nie jest działem przypadku. Naszym zdaniem 98 % to plan i starannie wykonana praca, a 2% to czynniki niezależne i przypadkowe.
Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani możliwością budowania tych wyjątkowych chwil zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Każda transakcja jest dla nas jak unikalna kompozycja architektoniczna, gdzie każdy element ma swoje miejsce i cel. W naszym świecie budowanie doświadczenia Klienta to nie tylko proces, to prawdziwe arcydzieło, które sprawia, że każda transakcja staje się wyjątkową podróżą...
#pasmopelnesukcesow #umowaprzedwstepna #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #skutecznyagentnieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #M3Wloclawek #mieszkanienasprzedaż

Rezerwacja.

Data: 2023-12-04

Autor: Krzysztof Greger

Właśnie nadeszła chwila, w której piękna działka w Rybinach, otulona zielenią i kuszącym blaskiem Jeziora Głuszyńskiego, została zarezerwowana❗️
To nie jest zwykłe miejsce, to oaza spokoju, gdzie każdy oddech nasycony jest świeżością leśnego powietrza, a serce bije w rytm szmeru jeziora. Drzewa tajemniczo szepczą swoje historie, jakby już witały nowych mieszkańców tego cudownego zakątka. Ludzi, którzy pragną zbudować swoje marzenia w otoczeniu natury, a jednocześnie zanurzyć się w luksusie życia nad jeziorem.
Tak więc, niech ta wieść rozniesie się szeroko, jak echa nad Jeziorem Głuszyńskim. Działka w Rybinach znalazła swoich właścicieli❗️Serdecznie gratulujemy
#pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #dzialkanadjeziorem #jeziorogluszynskie #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Współpraca się opłaca.

Data: 2023-12-01

Autor: Krzysztof Greger

Kolejny raz mieliśmy przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Freedom ☺
To już kolejny rozdział naszej wspólnej historii. Każde spotkanie naszych zespołów to emocjonująca podróż ku satysfakcji i spełnieniu oczekiwań Klientów.
Jesteśmy wdzięczni za kolejną możliwość tworzenia niezapomnianych doświadczeń w świecie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
#freedomwloclawek #współpracasięopłaca #zmiloscidoludzi
#działajlokalniemyślglobalnie #twojemetrybiuronieruchomości


więcej

Przygotowania do kolejnego sezonu z serii ,,Ubezpieczać to rozumieć".

Data: 2023-11-30

Autor: Krzysztof Greger

Trwają przygotowania do kolejnego sezonu z serii ,,Ubezpieczać to rozumieć"❗️ Już teraz zdradzamy, że będzie mnóstwo wiedzy i doświadczeń z zakresu ubezpieczeń.
W nowym sezonie przygotujemy prawdziwe perełki, w tym niezapomniane konferencje, które rzucą nowe światło na dynamiczny rynek ubezpieczeń. To nie tylko szansa na zdobycie aktualnych informacji, ale również możliwość nawiązania cennego kontaktu z ekspertem.
Ale to nie wszystko❗️Spotkania z Klientami staną się kluczowym elementem naszego programu. Chcemy w pełni zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania, tworząc ubezpieczenia, które nie tylko chronią, ale także wspierają wasze życiowe cele.
W trakcie nowego sezonu możecie spodziewać się także wielu innych ciekawych niespodzianek, które urozmaicą Państwa podróż przez świat polis. Bądźcie gotowi na nowe wyzwania i fascynujące historie Klientów❗️
Przygotujcie się na nowy sezon #ubezpieczaćtorozumieć - bo tematyka dotyczy każdego z nas ☺
#ubezpieczenia #zmiloscidoludzi #twojemetryburonieruchomosci #jakubszydlowski #biuronieruchomosciwloclawek

więcej

Hygge - Duńska Sztuka Szczęścia

Data: 2023-11-29

Autor: Krzysztof Greger

Hygge - Duńska Sztuka Szczęścia ???? która od lat umieszcza Duńczyków na szczycie listy najszczęśliwszych narodów na świecie, to coś więcej niż tylko trend.
To filozofia życia, a zarazem sposób na codzienne radości. Marie Tourel Søderberg, autorka książki "Hygge: Duńska Sztuka Szczęścia", opisuje hygge jako "chwile szczęścia, ciepła i bliskości, które możemy odnaleźć w najzwyklejszych sytuacjach".
Ostoja hygge, czyli dom, stanowi centrum tej filozofii. Duńczycy spędzają większość swojego wolnego czasu w domu, kładąc duży nacisk na atmosferę i wystrój wnętrza. Nie chodzi jednak o to, by inwestować w drogie, designerskie meble, lecz o szczerość i autentyczność otaczających nas przedmiotów.
Jak więc hygge może wpłynąć na życie nad Wisłą❓
Oto 7 cech stylu hygge, które możemy zastosować w swoich domach:
1️⃣Naturalne materiały: Duńczycy są świadomi ekologii, dlatego w swoich domach używają naturalnych materiałów, takich jak drewno, skóra i ceramika.
2️⃣Jasne kolory i duuużo światła: kolory jasne, utrzymane w zimnej gamie, oraz duża ilość naturalnego światła to kluczowe elementy duńskiego designu.
3️⃣Ciepłe i naturalne podłogi drewniane: wnętrza hygge charakteryzują się naturalnym drewnem na podłogach, które dodaje ciepła i przytulności.
4️⃣Dużo światła z lamp i świec: małe lampy, lampy podłogowe i świeczniki tworzą atmosferę hygge, a świece są nieodzownym elementem tej filozofii.
5️⃣Meble sprzyjające spotkaniom: duży stół i wygodne krzesła w kuchni czy salonie tworzą przytulną atmosferę dla rodziny, krewnych i gości.
6️⃣Naturalne tkaniny i tekstylia: wykorzystanie tkanin bawełnianych, lnianych i muślinowych podkreśla naturalność i prostotę stylu hygge.
7️⃣Hyggekrog - Twój przytulny kącik: to miejsce, gdzie można się schronić, zwykle przy oknie, z miękkim parapetem i poduszkami. To idealne miejsce do zanurzenia się w książkę lub po prostu relaksu przy świecach i dekoracjach.
Stosując te zasady w polskich domach, możemy wprowadzić więcej radości i spokoju do naszego codziennego życia, inspirując się tą duńską sztuką szczęścia - hygge.
Poniżej linki do ciekawych artykułów o hygge:
https://www.okna-pasywne.pl/.../styl-hygge-jak-wygladaja.../
https://www.otodom.pl/.../przytulne-gniazdko-w-dunskim...
https://www.meblobranie.pl/.../styl-hygge-co-to-jest-i.../
https://twojstyl.pl/.../hygge-czyli-proste-sposoby-na...
https://www.poradnikzdrowie.pl/.../hygge-poszukaj...
https://nietylkofiranki.pl/.../28_styl-hygge-6-porad-jak...
https://www.meble.pl/.../art9050,styl-hygge-zyj-w-zgodzie...
Dajcie znać w komentarzach, czy podoba się Wam ten styl ????
#wartowiedzieć #hygge #twojemetrybiuronieruchomosci #aranżacjwnętrz #ciekaweartykuły #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek


Planowanie: boso i z perspektywy podłogi.

Data: 2023-11-27

Autor: Krzysztof Greger

Istnieje pewna magia w prostocie, w chwilach, gdy zdejmujemy buty i siadamy boso...
To ważny moment...Ponieważ w świecie dynamicznych rynków nieruchomości, rozwój biur pośrednictwa zależy w dużej mierze od zdolności do efektywnego wdrażania #nowości, które będą udogodnieniem zarówno dla Klientów, jak i dla nas...
Ale równie ważne jest też miejsce, w którym zaczynamy planować... Miejsce szczególne i bardzo autentyczne - czyli podłoga ???? Siadając na podłodze, odczuwamy bezpośredni kontakt z fundamentem i z naszymi korzeniami. Odkładamy wszelkie sztywne konwencje, otwieramy się na energię otaczającej nas przestrzeni. To wtedy nasze cele i plany nabierają niepowtarzalnego blasku, bo noszą ślady naszych doświadczeń.
Siedząc boso zauważamy szczegóły, których wcześniej nie dostrzegaliśmy. To jakbyśmy stali się bardziej skoncentrowani, bardziej obecni w chwili tworzenia swoich celów. Z tej perspektywy planowanie staje się bardziej intuicyjne, nie ma potrzeby przestrzegania sztywnych schematów. To moment, w którym odkrywamy, że czasem najbardziej efektywne cele kształtują się w prostocie, w bezpośrednim kontakcie z naszą esencją. W tej prostocie kryje się siła transformacji, a nasze założenia nabierają nowego, głębszego znaczenia.
I nawet chłodny listopadowy wieczór nastraja szalenie pozytywnie ☺️
#plany2024 #idzienowe #zinnejperspektywy #twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznebiuronieruchomosci

Kolejna umowa przedwstępna sprzedaży domu za nami...

Data: 2023-11-17

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstępna #pasmopelnesukcesow
Z radością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę przedwstępną sprzedaży domu❗️ Ten przestronny dom w Lubaniu wkrótce zmieni swoich właścicieli #idzienowe Klienci zawarli umowę przedwstępną w formie aktu notarialnego.
Jaka jest różnica między umową przedwstępną sprzedaży zawartą w formie aktu a umową cywilno-prawną❓
Wybór jednej z tych form niesie za sobą różne skutki i inne są sposoby dochodzenia swoich praw, gdyby nie doszło do zawarcia umowy przyrzeczonej. Umowa cywilnoprawna, to umowa zawierana w zwykłej formie pisemnej a zatem jej podpisanie jest szybkie i nie wymaga obecności notariusza. Umowa przedwstępna notarialna nie różni się znacząco treścią od umowy zawieranej w formie pisemnej.
Główna różnica, to taka, iż każda ze stron ma zdecydowanie większe możliwości dochodzenia swoich praw w sytuacji, gdyby druga strona zrezygnowała z zawarcia umowy sprzedaży. W takiej sytuacji można dochodzić swoich praw nad drodze postępowania sądowego. Co do zasady, sąd po zbadaniu umowy przedwstępnej zawartej w formie aktu notarialnego, wydaje oświadczenie woli za stronę, która pomimo zawarcia umowy przedwstępnej w formie aktu, nie chce zawrzeć umowy przyrzeczonej (sprzedaży) i dzięki temu umowa przyrzeczona sprzedaży dochodzi do skutku. Technicznie notariusz przygotowuje taką umowę przeniesienia własności nieruchomości na podstawie orzeczenia sądu i oświadczenia strony, która chce zawrzeć umowę. Dodatkowym zabezpieczeniem kupującego jest możliwość wpisania roszczenia o zawarcie umowy przyrzeczonej do księgi wieczystej.
W historii tej nieruchomości obie strony zanurzyły się głęboko w rozmowy o równowadze i pragmatyzmie. To nie była kwestia niedostatku zaufania czy sympatii, ale raczej wspólnego zrozumienia. Razem postanowili, że poczują się bezpieczniej i już dzisiaj rozpoczną materializację swoich dalszych planów i marzeń.
Ogromne gratulacje dla obu stron tej transakcji❗️Praca z tak wybornymi Klientami to prawdziwa przyjemność. Jesteśmy przekonani o tym, że przyszłość tej nieruchomości będzie równie fascynująca, jak nasza współpraca.
#rezerwacjanieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #wspanialiklienci #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2023-11-15

Autor: Krzysztof Greger

Ile "Bezpiecznych Kredytów" udzielono dotychczas❓

Banki podały nowe dane:
➡️Do 9 listopada br. udzieliły 3️⃣3️⃣6️⃣7️⃣7️⃣"Bezpiecznych kredytów" z oprocentowaniem 2️⃣ proc.
➡️Liczba wniosków wzrosła o 3️⃣2️⃣2️⃣7️⃣ do 6️⃣7️⃣0️⃣6️⃣8️⃣
➡️Liczba założonych kont mieszkaniowych wzrosła z 1️⃣5️⃣2️⃣ do 4️⃣2️⃣8️⃣6️⃣ sztuk.
➡️W ciągu czterech miesięcy do banków zgłosiło się ponad 7️⃣8️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ tys. chętnych.
Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat, z których dowiecie się m.in.:
Czy bezpieczny kredyt 2 proc. jest dobrą opcją dla młodych ludzi❓
Jaki jest wpływ programu na rynek mieszkaniowy❓
Dlaczego nie wszyscy decydują się na rządowy program dopłat❓
Czy w dzisiejszych realiach znalezienie oferty spełniającej oczekiwania jest trudne❓
https://forsal.pl/.../9349333,ile-bezpiecznych-kredytow...
https://forsal.pl/.../9349322,bezpieczny-kredyt-2-proc...
https://forsal.pl/.../9346951,bezpieczny-kredyt-2-proc-na...
Jeśli macie Państwo własne doświadczenia i opinie dotyczące kredytu hipotecznego, podzielcie się nim w komentarzach ????
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #bezpiecznykredyt #zmiloscidonieruchomosci #kredyt2% #kredythipoteczny

Dzień Seniora.

Data: 2023-11-14

Autor: Krzysztof Greger

#celebrujemy #dzienseniora
Z okazji Dnia Seniora wszystkim wciąż młodym duchem Seniorom składamy najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz szczęścia w gronie najbliższych❗️
Niech zdrowie otworzy przed Wami drzwi do aktywnego życia, a pasje niech będą źródłem niekończącej się radości.
Niech pomyślność towarzyszy Wam na każdym kroku, a optymizm nie opuszcza nawet na chwilę. Życzymy, aby każdy dzień obfitował w szczęście, a bliscy otaczali Was troską i miłością ❤
Niech jesień życia stanie się dla Was czasem spełnienia marzeń, których dotąd nie było Wam dane zrealizować.
Dziękujemy za Wasz trud, za wsparcie, jakie niesiecie kolejnym pokoleniom, oraz za przekazywane nam cenne wartości.
Wasze pasje, bogata wiedza i nieocenione doświadczenie niech staną się dla nas inspiracją do nieustannego działania ????
W dniu Seniora celebrujemy Wasze życiowe osiągnięcia i składamy hołd Waszej mądrości. Życzymy Wam pięknych chwil, pełnych uśmiechu, spokoju i satysfakcji.
#wdzięczność #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #ogólnopolskidzieńseniora #życzenia
 

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.

Data: 2023-11-10

Autor: Krzysztof Greger

Umowa przedwstępna – to fundament pełniący rolę zabezpieczenia, to kluczowy etap w podróży ku marzeniom i pewności na drodze ku osiągnięciu celów. To nie tylko umowa papierowa, ale węzeł, który splata losy dwóch stron transakcji ????
W przypadku tej nieruchomości zlokalizowanej, w pięknym otoczeniu, tuż przy lesie, przy ulicy Krynicznej, we Włocławku- celem dla Sprzedających była zmiana sposobu życia a nie jedynie wymiana murów na inny kształt przestrzeni. To był ich wielki skok ku zmianie, ku nowemu życiu. Oczywiście, aby rozpocząć realizację planu, należało znaleźć nabywcę na posiadany obecnie dom...
Aby przenieść się w Bieszczady i otworzyć pensjonat agroturystyczny. Marzenie o prowadzeniu takiego ośrodka, od wielu lat drzemało na dnie serca naszych Klientów, wciąż dojrzewając i ewaluując, było jak niewidoczna nić, która tkała się przez lata, oczekując na właściwy moment...Dziś nadszedł ten dzień ???? który w historii ich życia zostanie zapamiętany na zawsze. To nie tylko podpisanie umowy, lecz symboliczny krok w kierunku urzeczywistnieniu potrzeb.
Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tym przełomowym momencie… Pojawiły się łzy wzruszenia i serdeczne uściski, towarzyszące dzisiejszej transakcji. Dla Strony Kupującej, to również była wyjątkowa chwila, pełna ekscytacji związana z przeprowadzką ze stolicy do nowego, nieodkrytego jeszcze Włocławka.
25 wieków temu, Heraklit z Efezu mówił: „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.” Dzisiaj te słowa nabierają nowego wymiaru, stając się świadkiem przemiany, która odbyła się w sercach i umysłach naszych Klientów. To nie tylko zmiana adresu, lecz przemieszczenie się w głąb własnych marzeń i aspiracji. Dzisiejszy dzień, przypomina nam, jak bardzo życie jest pełne niespodzianek...
#umowaprzedwstępna #pasmopelnesukcesow #domsprzedażwloclawek #dobraofertadlarodziny #domnasprzedaż #twojemetrybiuronieruchomości #twojastronanieruchomości #jedenobraztysiącsłów #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek

Wymarzona działka...

Data: 2023-11-09

Autor: Krzysztof Greger

Posiadanie własnego kawałka ziemi to myśl, która wielu z nas motywuje do rozglądania się za działką pod budowę domu.
Wymarzona działka to miejsce, gdzie człowiek momentalnie staje się szczęśliwy, a życie po prostu płynie swoim tempem.
Jednak od wybrania ziemi i jej kupna, do rozpalenia ognia w kominku długa droga... Można ją jednak skrócić, trzymając się dobrze opracowanego planu działania ????
Od czego zatem zacząć❓ Może od zadania sobie serii pytań dotyczących wymarzonej działki budowlanej. Czy lepiej wybrać teren w zurbanizowanej części, czy też zdecydować się na działkę poza miastem, ale bliżej natury❓Niebagatelną zaletą jest bliska lokalizacja szkół, miejsca pracy czy też dostępności do miejsc rozrywki.
Już przed zakupem działki dobrze jest wiedzieć, jak duży dom chce się na niej wybudować. Nie ulega wątpliwości, że im większa działka, tym więcej prywatności. Przyjmuje się, że na dom o powierzchni ok. 100 m2, wystarczy teren pod zabudowę o powierzchni 400-500 m2.
Każdy z nas jest inny, spędza dzień po swojemu i potrzebuje różnej przestrzeni do funkcjonowania. Im bardziej sprecyzowane będą nasze potrzeby, tym lepiej...
Ważne jest zapoznanie się z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W praktyce oznacza to tyle, że jako inwestorzy musimy dostosować się do różnych przepisów, jak np. wysokość budynku, geometria dachu, dopuszczalna powierzchnia zabudowy, odległość od jezdni itp., które są na stałe wpisane w daną działkę.
To tylko kilka z etapów, które przeszedł nasz Klient- obecnie szczęśliwy właściciel????działki przy ulicy Słodowskiej, we Włocławku. Była to idealna opcja dla osób aktywnych. Piękne położenie z dogodną infrastrukturą komunikacyjną, bliskość Parku na Słodowie, basenu, Parku Kujawia, to tylko niektóre parametry, które pomogły podjąć decyzję... I wybrzmiało magiczne: Tak❗️
Gratulujemy serdecznie Panie Jakubie i życzymy wszelkiej pomyślności❗️
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #aktnotarialny #butyklienta #twojemetrybiuronieruchomosci #dzialkanasprzedaz #dzialkawloclawek #wspanialiklienci


Warto wiedzieć - jak zabezpieczyć altanę na zimę ?

Data: 2023-11-08

Autor: Krzysztof Greger

Altana ogrodowa to urocze miejsce relaksu, z którego najczęściej korzystamy latem. Niestety, zimą może stać się areną walki z surowymi warunkami pogodowymi. Śnieg, mróz i deszcz mogą znacząco skrócić żywotność drewnianej konstrukcji altany, a nawet spowodować jej całkowitą konieczność wymiany.
Jak zatem przygotować altankę na zimę i sprawić, by przetrwała silne mrozy❓
Istnieje kilka kluczowych kroków, które można podjąć:
✅Dokładnie oczyścić altanę z liści i innych resztek.
✅Zabezpieczyć drewniane elementy.
✅Następnie można zastosować specjalne impregnaty.
✅Altanę przed zimą warto też odpowiednio osłonić.
✅Przy opadach śniegu ważne będzie pamiętanie o regularnym odśnieżaniu.
Podsumowując, zimowa ochrona altanki ogrodowej to nie tylko sposób na zachowanie jej piękna, ale także na przedłużenie jej trwałości. Dzięki odpowiednim zabiegom konstrukcja ta będzie gotowa stawić czoła nawet najbardziej kapryśnym zimowym warunkom.
Jeśli macie Państwo praktyczne wskazówki, jak zabezpieczyć altankę na zimę i jesień podzielcie się nimi w komentarzach ????
Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat, z który dowiecie się m.in. jak samodzielnie wykonać plandekę, jakich impregnatów użyć, jak korzystać z dobrodziejstw altany zimą…
https://www.sakoexpo.com.pl/.../58_wlasna-oslona-altany...
https://www.otodom.pl/.../jak-zabezpieczyc-altane-na-zime
https://kempar.pl/blog/jak-zabezpieczyc-altane-na-zime/
https://nowoczesne-domki.pl/czy-da-sie-korzystac-z.../
https://www.domywstylu.pl/.../jak-przygotowac-altane-na.../
#wartowiedzieć #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #altanaogrodowa #zmiloscidonieruchomosci


Wybrany został optymalny wariant❗️ Co to oznacza❓

Data: 2023-11-07

Autor: Krzysztof Greger

Aby wyjść do Klientów z szerszym wachlarzem usług w salonie fryzjerskim została wydzielona przestrzeń na salon kosmetyczny. Taki model biznesowy w #branżabeauty sprawdza się idealnie a satysfakcja Klientów, którzy mogą w jednym miejscu skorzystać z wielu usług nieoceniona❗️
Wariant optymalny posiada wiele zalet: gwarantuje różnorodność usług w jednym miejscu, podnosi motywację do współdziałania i budowania przestrzeni, w której Klienci będą czuli się #wspaniale, zwiększa rozpoznawalność salonu na rynku, usprawnia procesy dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, podnosi poziom kreatywności i profesjonalizmu...Jest to szalenie korzystne rozwiązanie❗️
Paniom serdecznie gratulujemy podjętej decyzji????Życzymy samych sukcesów w Waszej przedsiębiorczej podróży w obszarze urody i pielęgnacji. Niech Wasza pasja, determinacja i zaangażowanie w to, co robicie, będą źródłem inspiracji dla innych. Niech Wasz wysiłek przyniesie obfite owoce i satysfakcję. Niech Wasze firmy kwitną, przyciągając lojalnych Klientów, a Wasze usługi niech zdobywają uznanie Niech każdy dzień będzie okazją doskonalenia się, przyczyniając się do Waszego wspólnego sukcesu. Życzymy Wam nie tylko finansowego powodzenia, ale również równowagi w życiu osobistym. Niech praca w branży beauty przynosi Wam satysfakcję i spełnienie, a każdy nowy dzień niech będzie pełen piękna i inspiracji❗️

#salonfryzjerskiwloclawek #salonmaiciurewloclawek
#współpracasięopłaca #opalanienatryskowewloclawek
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek
#salonpaznokciwloclawek #lokaldowynajęcia #pasmopelnesukcesow

Właściwa chwila nigdy nie nadchodzi.

Data: 2023-11-06

Autor: Krzysztof Greger

Jesienny późny wieczór, Bydgoszcz opanowała nocna cisza, ale w tej windzie unosi się euforia i energia, pomimo zmęczenia...
Za oknami szum wiatru, który przypomina o niekończących się możliwościach i potencjale, jaki tkwi w każdym z nas... To prawda, że czasem musimy tylko sobie o tym przypomnieć lub szczęśliwie spotkać niezwykłych ludzi, którzy w nas to wywołają...
Dziś powrót do domu będzie czymś więcej, niż tylko zwykłym powrotem... Będzie to czas symbolizujący determinację i przekraczanie własnych granic.
,,Jeżeli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób”– Napoleon Hill.
Wiemy, że nadchodzi wyjątkowy czas. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania. Dziękujemy❗️
#szkolenie #wdzięczność #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek#pasmopelnesukcesow


Umowa przedwstępna - to manifestacja bezpieczeństwa i pewności kroczenia drogą w kierunku spełnienia marzeń.

Data: 2023-11-03

Autor: Krzysztof Greger

Kiedy dłoń nareszcie spoczywa na papierze, a długopis zdaje się unosić sam, serce bije mocniej, a oczy świecą od ekscytacji. To jest ten moment, kiedy Klientów ogarnia ogromna radość i #emocje które trudno opisać słowami.
Podpisanie umowy przedwstępnej zakupu wyśnionego domu, to nie tylko krok w procesie nabywania nieruchomości. To manifestacja bezpieczeństwa, pewności kroczenia drogą w kierunku spełnienia marzeń, które tak długo w nas tkwią. To moment, kiedy możemy spojrzeć w przyszłość z ufnością, wiedząc, że kawałek naszego świata właśnie stał się realny.
Ta chwila jest nie tylko ważna, ale jest również przesiąknięta emocjami i znaczeniem. Jest to moment, w którym marzenia o własnym domu przestają być abstrakcyjnym celem. Każdy podpis na umowie jest krokiem ku spełnieniu planów życiowych. To uczucie, to prawdziwa odmiana triumfu, która wypełnia serce dumą.
Razem z Państwem cieszymy się z tego przełomowego momentu, dziękujemy za emocje i poczucie satysfakcji, których doświadczamy dzięki Państwa zaufaniu. Ta emocjonalna podróż jest równie ważna jak każdy krok formalny. Dzięki Państwu nasza praca nabiera głębi i znaczenia, a Wasze radości stają się naszą największą nagrodą. Gratulujemy podjęcia decyzji o zakupie tego pięknego i ekonomicznego domu w Aleksandrowie Kujawskim.
#marzeniasiespełnia #twojemetrybiuronieruchomosci #domaleksandrówkujawski #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #sprzedażdomu #biuronieruchomosciwloclawek #umowaprzedwstepna
#pasmopelesukcesów #buisness #biuro #praca #workhard #motivation #teamwork #workinprogress #worktime #workday #wloclawek #biuronieruchomosciwloclawek

Marzenie Marty i Adama w trakcie realizacji...

Data: 2023-10-26

Autor: Krzysztof Greger

Ta potrzeba tkwiła w ich sercach, rozwijając się od pierwszego roku studiów. Wtedy jeszcze byli tylko nastolatkami o wielkich wizjach – marzyli o własnym domu w sercu wielkiego miasta ????Ale życie miało dla nich zupełnie inne plany.
Na drugim rok studiów, rozpoczęli pracę w potężnej korporacji. To były czasy, kiedy pracowali po 8️⃣0️⃣ godzin tygodniowo, a powroty do rodzinnego miasta były coraz rzadsze. Mieszkali w kawalerce na parterze, w wieżowcu, gdzie słońce zdawało się być zgoła nieosiągalne.
Dzięki tym doświadczeniom dowiedzieli się co jest dla nich ważne a co nie do zaakceptowania. Ostatecznie, wspólna decyzja doprowadziła do wyprowadzki z miasta, gdzie marzenia były osadzone w szklanych wieżowcach, do malowniczo położonego Lipna. Podjęli decyzję o kupnie przestronnego domu, w którym będą mieszkać i prowadzić własną działalność. Pełni nadziei na częstsze spotkania z rodziną i na to, że przyjaciele znów będą częścią ich życia????
Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu i życzymy wszelkiej pomyślności❗️

Backstage !

Data: 2023-10-21

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na backstage❗️ Zakończenie Sezonu 1 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś z ogromną radością zwracamy się do Was zza kulis 1 Sezonu serii ,,Ubezpieczać to rozumieć". Jesteśmy przepełnieni entuzjazmem i wdzięcznością za to, jak serdecznie przyjęliście nasze dotychczasowe odcinki. Oraz dumni z faktu, iż pomogliśmy w podjęciu ważnych decyzji, tak wielu z Was.
Po wielu tygodniach intensywnej pracy i z pasją oddawania Wam treści, jakimi są ubezpieczenia & nieruchomości, jesteśmy gotowi ogłosić, że zakończyliśmy nagrania sezonu pierwszego ????To było dla nas niezwykłe doświadczenie, a Wasz pozytywny odbiór dodawał nam skrzydeł ????
Chcielibyśmy podziękować Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć za nieocenioną pomoc w tworzeniu treści. To niesamowite, jak można połączyć powagę tematów tak istotnych jak ubezpieczenia i nieruchomości z radością, zabawą i jednocześnie dystansem do siebie????
Chcemy zakończyć tę zapowiedź słowami Henry'ego Forda, które idealnie oddają naszą filozofię: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces." Jesteśmy przekonani, że to motto będzie towarzyszyć nam w ????kolejnym sezonie, który już przygotowujemy.
Jeśli jesteście ciekawi, co działo się "za kulisami" podczas naszych nagrań, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku. Znajdziecie w nim momenty pełne spontanicznego śmiechu i autentyczności ????
Dziękujemy za wsparcie i za to, że Jesteście Państwo częścią naszej przygody. Wkrótce wrócimy z nowymi, fascynującymi tematami i nowymi odcinkami, które mamy nadzieję, będziecie oglądać z takim samym zainteresowaniem. Do zobaczenia w kolejnym sezonie!

 

Motto, na każdy dzień tygodnia mamy inne…

Data: 2023-10-20

Autor: Krzysztof Greger

Dziś oficjalnie zostały przekazane klucze do kolejnej sprzedanej nieruchomości, mieszkania przy ulicy Płowieckiej❗️
Nie byłoby w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, iż zarówno strona kupująca jak i strona sprzedająca, to Klienci którzy po raz kolejny zdecydowali się skorzystać z usług naszego biura nieruchomości. Dla nas to powód do satysfakcji i dumy. Coś co podnosi nasze morale oraz upewnia nas w tym, że obrana droga jest dobrym kierunkiem.
Od początku traktujemy doskonałą obsługę Klienta jako naszą filozofię życia biznesowego. Każdego dnia naszym celem jest podnoszenie się na wyższy poziom. To nie jest tylko motto… Motto, na każdy dzień tygodnia mamy inne…
Poniedziałek (Pasja):
,,To, jak klient postrzega świat – to Twoja rzeczywistość” – Kate Zabrskie
Wtorek (Wertowanie danych):
„Każdy kontakt, jaki mamy z klientem, wpływa na to, czy wróci, czy nie. Musimy być świetni za każdym razem, bo inaczej ich stracimy”. –Kevin Stirtz
Środa (Szukanie rozwiązań):
„Najcenniejszym zasobem, jaki możesz dać klientom, jest Twój czas. Posłuchaj ich, aby odkryć ich prawdziwe potrzeby. Tylko wtedy można znaleźć sposób na rozwiązanie ich problemów lub spełnienie ich oczekiwań. Traktuj przyczynę, a nie tylko objawy. ”- Ginger Conlon
Czwartek (Czas wniosków):
„Świetna obsługa klienta nie oznacza, że klient ma zawsze rację, to znaczy, że jest on zawsze honorowany”. – Chris LoCurto
Piątek (Pora na szampana):
„Postrzegamy naszych Klientów jako zaproszonych gości na przyjęciu, a my jesteśmy gospodarzami. Każdego dnia naszym zadaniem jest ulepszanie każdego ważnego aspektu obsługi klienta”. – Jeff Bezos
Sobota (Sporządzanie planu):
„Marketing to nie sztuka znajdowania sprytnych sposobów pozbycia się tego, co się robi. To sztuka tworzenia prawdziwej wartości dla klienta”. – Philip Kotler
Niedziela (Nie tylko dla wyniku):
„Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości pomagania innym. Osoby, którym się nie powiodło, zawsze pytają: „Co ja z tego będę miał?” – Brian Tracy
Mamy świadomość tego, że Klient zachwycony, czyli taki, którego oczekiwania zostały przekroczone, z pewnością zechce powrócić... 
więcej

Chroń co ważne.

Data: 2023-10-19

Autor: Krzysztof Greger

Pośrednik w pracy...

Data: 2023-10-17

Autor: Krzysztof Greger

Kolejna rekomendacja.

Data: 2023-10-13

Autor: Krzysztof Greger

Monika Krzyżanowska, kobieta o wielu talentach, właśnie odnotowała kolejny sukces jako pośredniczka w obrocie nieruchomościami i znakomita home stagerka????
Jej najnowsze osiągnięcie to przypływ pozytywnych opinii i euforii ze strony Klientów, którzy doświadczyli Jej wyjątkowych umiejętności.
To, co wyróżnia Monikę, to niebywała skuteczność, niesamowite umiejętności negocjacyjne i zdolność do tworzenia niezwykłych przemian w nieruchomościach.
Przemyślana selekcja detali wystroju, optymalizacja przestrzeni i wprowadzenie nowoczesnych, przytulnych akcentów sprawiły, wyjątkową przestrzenią do życia, co skłoniło nabywcę do podjęcia natychmiastowej decyzji o zakupie.
Te emocje, entuzjazm i uznanie ze strony Klientów są świadectwem nie tylko profesjonalizmu Monika Krzyżanowska, ale również jej zdolności, które sprawiają, że nieruchomości, którymi się zajmuje stają się wyjątkowymi miejscami do życia.


W tej historii chodziło o coś więcej...

Data: 2023-10-12

Autor: Krzysztof Greger

W naszym biurze nieruchomości panuje zasada, że profesjonalizm i błyskawiczne działanie to nasza wizytówka. Dlatego, kiedy na biurku pojawiło się zlecenie wynajęcia mieszkania przy ulicy Okrzei, zaczęliśmy działać standardowo.
I znaleźliśmy chętnego najemcę, w dwa dni...
Ale, w tej historii chodziło o coś więcej niż tylko znalezienie nowego dachu nad głową. Chodziło o fajnego tatę i jego urocze dzieci.
Już po pierwszym kontakcie, czuliśmy, że to mieszkanie było ,,przeznaczone" dla nich. Byliśmy absolutnie przekonani o tym, że jest to idealna opcja dla tej wyjątkowej rodziny.
Zaczęliśmy działać w zawrotnym tempie. Zorganizowaliśmy wszystkie czynności i formalności praktycznie na ,,wczoraj". Nieruchomość była dopasowana, pod tę konkretną rodzinę pod wieloma względami…Mieszkanie było usytuowane tuż obok przedszkola i szkoły. Dzięki temu tata nie będzie poświęcał dużo czasu na dojazdy do pracy, a dzieci będą miały zapewnioną wygodną logistykę.
Gdy nadszedł dzień przeprowadzki w oczach taty i dzieci błyszczały promienie radości. To był początek nowego rozdziału w ich życiu, a my byliśmy dumni, że mogliśmy pomóc tej sympatycznej rodzinie odnaleźć swój wymarzony kąt. Widząc uśmiechy na ich twarzach, poczuliśmy prawdziwą satysfakcję, mając świadomość tego, że to właśnie mieszkanie stanie się dla nich prawdziwym domem na długi czas….


Zapraszamy krótki fragment z debaty.

Data: 2023-10-12

Autor: Krzysztof Greger

Rynek pierwotny i wtórny, inflacja, wysokie stopy procentowe, drogie kredyty – czy stać nas jeszcze na własne M

Zapraszamy krótki fragment z debaty, w której swoimi doświadczeniami podzielili się: Monika Matecka specjalistka od kredytów, Piotr Toporek specjalista od ubezpieczeń, Barbara Jetz-Greger pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Prowadzenie: Paweł Sito, dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny.

 

więcej

Home staging działa! | SFERA WIZJONERÓW

Data: 2023-10-10

Autor: Krzysztof Greger

????Rozmowy ze świata-PANAMA❗️
Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata.
Dziś zabieramy Was w podróż po świecie. Ten wywiad odbył się w dwóch krajach i na dwóch kontynentach. W Polsce ja, na świecie Tomasz Słodki, który postanowił mnie przepytać. Tomek podróżuje po świecie i rozmawia z przedsiębiorczymi osobami. Co z tego wyszło, zobaczcie. Czekamy na Wasze komentarze i wrażenia.
Porozmawiamy o home stagingu - czyli o tym:
,,Jak przygotowujemy marzenia do przeprowadzki"❓
Czym jest i jak działa❓
Czy to działania z elementami sztuki czy tylko marketing❓
Co powoduje, że czas sprzedaży skraca się o aż 40%, a cena, jaką można uzyskać za nieruchomość, wzrasta o przeciętnie 10%❓
Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN
#sferawizjonerów
#rozmowyzeswiata
#biuronieruchomosciwloclawek
#twojemetrybiuronieruchomości
#homestaging
#skutecznyagentnieruchomosci

 

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 7 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-10-07

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie o tym: Jakie sytuacje i koszty są objęte ochroną ubezpieczenia od awarii prądu❓
Jak nazywa się rodzaj ubezpieczenia, które obejmuje awarie prądu i szkody w zamrażalniku, w tym utratę leków❓ Czy istnieje specjalne ubezpieczenie dla utraty żywności i leków ❓ Jakie warunki i sytuacje są objęte ochroną ubezpieczenia❓ Gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat takiej polisy❓

Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych❗️

 

VI edycja Konferencji Firma Przyszłości 2023

Data: 2023-10-06

Autor: Krzysztof Greger

4 października Toruń stał się nie tylko miastem pierników???? i astronomicznych odkryć????ale także epicentrum przyszłości biznesu i przedsiębiorczości❗️

Odbyła się VI edycja Konferencji Firma Przyszłości 2023 wydarzenia, które podbiło serca i umysły przedsiębiorców, innowatorów oraz pasjonatów rozwoju.

To coroczne wydarzenie, które przyciąga setki ludzi pełnych pasji, pomysłów i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu w trudnych czasach, jakie dziś nas otaczają. Tutaj, spotykają się odważni wizjonerzy, gotowi stawić czoła wszelkim wyzwaniom, jakie stawiają współczesne realia biznesowe.

Jak przetrwać, jak się rozwijać, w jakiej sytuacji gospodarczej prowadzimy biznesy, o zbieraniu danych, o tym jak zabezpieczyć firmę przed hakowaniem, o tym jak pracować na własnych zasadach, tylko kilka z omawianych zagadnień...

Dla nas Konferencja Firma Przyszłości to bezcenne wydarzenie. W jednym miejscu wiedza, inspiracja i motywacja. Był to bardzo produktywny i owocny czas, za który chcemy podziękować:

- niesamowitym Organizatorom, za zaangażowanie w przygotowanie tego imponującego wydarzenia,

- niezastąpionym i charyzmatycznym Prelegentom, którzy podzielili się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem (Agnieszka Staniszewska, Arkadiusz Karwacki, Bartosz Stawski, Kamil Kozieł, Katarzyna Krupa-Lipińska, Maciej Samcik, Marcin Wiecki, Martyna Tarnawska, Monika Fill, Michał Podczarski, Patrycja Mikutaniec, Piotr Józefiak, Piotr Konieczny, Renata Bratkowska, Tomek Graszewicz, Tomasz Palak, Wojciech Ławniczak, Zofia Piwowarek),

- zacnym Partnerom, za wsparcie tego spektakularnego wydarzenia,

- wszystkim wspaniałym Uczestnikom za obecność i wyjątkową atmosferę, networking i wymianę pomysłów.

To był dzień pełen, wiedzy, cennych spotkań i inspiracji do odważnych kroków w kierunku biznesowej przygody, która nigdy się nie kończy. To dzień, który z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci.
 

To dopiero prawdziwa skuteczność !

Data: 2023-10-05

Autor: Krzysztof Greger

Jeśli wierzyć w słuszność stwierdzenia, że spokojne morze nigdy nie wydało utalentowanych żeglarzy, to nasza pośredniczka w obrocie nieruchomościami Monika Krzyżanowska pływała jedynie w czasie sztormów❗️

Cechuje Ją chłodna kalkulacja i umiejętność utrzymania nerwów na wodzy, nawet wtedy, gdy wzmaga się wiatr. Jak już udowodniła wielokrotnie w każdych warunkach jest w stanie dotrzeć do wyznaczonego celu, a po drodze zebrać do sakwy sporo złotych monet. Natomiast Jej główny atut to SKUTECZNOŚĆ❗️

Według Moniki rynek nieruchomości należy do wymagających. Ponieważ w grę wchodzą duże pieniądze i realizacja marzeń. Finalizacja transakcji wymaga kompetencji miękkich, umiejętności natychmiastowego odnalezienia się w trudnej sytuacji, a czasem także odrobiny… szczęścia.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się również do Klientów sprzedających swoje mieszkanie przy ulicy Toruńskiej, ponieważ dzięki niezawodności i determinacji Moniki, nieruchomość znalazła swojego nabywcę już przy pierwszej prezentacji. To dopiero prawdziwa skuteczność❗️
#pasmopełnesukcesów
#twojemetrybiuronieruchomości
#skutecznyagentwloclawek
#aktnotarialny

Kobieca i męska perspektywa…

Data: 2023-10-03

Autor: Krzysztof Greger

Emocje a logika - jak mężczyźni i kobiety wybierają mieszkanie❓
Zupełnie inaczej mężczyźni i kobiety traktują zakup mieszkania.
????‍♂️Męska perspektywa:
✔️Szczegóły nie mają znaczenia, ważny jest wynik.
✔️Powierzchnia mieszkania jest kluczowa, układ przestrzenny jest mniej istotny.
✔️Stan techniczny, koszty utrzymania i bezpieczeństwo są priorytetami.
✔️Mężczyźni zazwyczaj ograniczają liczbę rozważanych opcji.
????Kobieca perspektywa:
✔️Kobiety podejmują decyzje intuicyjnie, kierując się uczuciami i atmosferą.
✔️Szukają idealnego mieszkania, zwracając uwagę na estetykę i wygodę.
✔️Stan mieszkania i jego praktyczność są kluczowe.
W związku z tym, że szczęśliwy nabywca mieszkania przy ulicy Planty to mężczyzna, sprzedający również, tak więc na oficjalne przekazanie tej pięknej nieruchomości udał się Krzysztof, pełniący rolę ambasadora naszego biura❗️
Gratulujemy i pozdrawiamy Panów serdecznie????

Kawa i sprzedaż domu to tajemniczy duet: jedno rozgrzewa serce, a drugie portfel !

Data: 2023-09-29

Autor: Krzysztof Greger

Kawa i sprzedaż domu to tajemniczy duet: jedno rozgrzewa serce, a drugie portfel, ale oboje potrafią stworzyć atmosferę, która sprawia, że każda rozmowa nabiera smaku i nuty ekscytacji❗️
To jest ten moment, na który czekałam, czyli czas po zawartym akcie notarialnym, po sprzedaży klimatycznego dom w Wieńcu. To chwila spokoju, ciszy, i czasu tylko dla mnie i tej filiżanki aromatycznej kawy, która teraz stoi przede mną ☕
Filiżanka kawy, jest jak towarzysz wierny w gorących negocjacjach, ale teraz jest nagrodą, smacznym zwieńczeniem tej drogi. To była droga, która prowadziła nas do udanej sprzedaży tego urokliwego domu w Wieńcu, położonego w malowniczej osadzie uzdrowiskowej.
Kawa, którą teraz piję, jest perfekcyjnie dostosowana do moich upodobań, tak samo jak ten sprzedany dom został dopasowany do potrzeb Klientów, którzy go kupili.
Cieszę się naszym wspólnym sukcesem????Rozmyślam o tym, jak wiele pracy solidarnie włożyliśmy w to, by spełnić czyjeś marzenia o niezwykłym miejscu do życia.
Teraz jednak nadszedł czas na moje marzenia. Siedzę tu, w tej pięknej, niemalże pustej kawiarni i delektuję się ciszą. To ona jest w tym momencie moim najlepszym przyjacielem. Odpoczywam od pośpiechu, telefonów, maili... Tylko ja i filiżanka kawy.
Czuję wewnętrzny spokój i ogromną satysfakcję. To nie luksusy czy bogactwo, ale poczucie spełnienia zawodowego, tak działa... Właśnie to uczucie sprawia, że nasze pozornie zwykłe biuro nieruchomości staje się miejscem, w którym można odnaleźć piękno w prostocie i magię w codzienności ????
#twojemetrybiuronieruchomosci
#biuronieruchomościwłocławek
#pasmopelnesukcesow
#zmiloscidoludzi
#skutecznyagentnieruchomosciwloclawek

Kiedy towarzyszy wciąż ta sama ekscytacja, co na początku❗

Data: 2023-09-26

Autor: Krzysztof Greger

Kiedy rano wstajesz, a serce bije Ci tak samo mocno, jak wtedy, gdy pierwszy raz przekroczyłeś próg swojego nowego miejsca pracy, wiesz, że jesteś w odpowiednim miejscu❗To uczucie ekscytacji, które towarzyszy Ci każdego dnia, jest jak iskra, która podsyca Twoją motywację. To nie jest tylko praca, to przygoda, która trwa❗
Pamiętasz ten dzień, kiedy zaczynałeś❓Byłeś pełen nadziei, gotów na nowe wyzwania, gotów pokonać wszelkie trudności... Teraz kiedy upłynęło dużo czasu, to uczucie wciąż jest z Tobą. Nadal wchodzisz do biura z tym samym entuzjazmem, co na początku. Codziennie czujesz się jak odkrywca, który dociera do nowych ludzi, nieruchomości i miast...
Wiele osób dziwi, Twoje podejście i niezwykłe pokłady energii...
Ty jednak wiesz, że to właśnie ta ekscytacja jest Twoim największym atutem. To ona pozwala Ci podejmować wyzwania, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. To ona sprawia, że każdy dzień w pracy jest dla Ciebie pełen niespodzianek i odkryć.
To intensywna jazda rollercoasterem, która trwa przez cały rok. Każdy projekt, każde nowe wyzwanie to okazja do rozwijania się i pokazywania, czego jesteś naprawdę wart. W końcu nie jest to tylko praca. To pasja, misja i życiowa przygoda❗
Jesteśmy głęboko przekonani, o tym, że właśnie dzięki temu, niekonwencjonalnemu podejściu rodzą się niesamowite pomysły. Jesteśmy pełni wiary, w to, że warto robić to, co człowiekowi w duszy gra. Nazywanie pracy swoją pasją może wydawać się banałem, jednakże my jesteśmy przeświadczeni i tym, że posiadamy najlepszą pracę na świecie. Dodatkowo entuzjazm w działaniu powoduje, że praca staje się przyjemnością a jakość życia jest znacznie wyższa❗
#twojemetrybiuronieruchomości
#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomościwłocławek
#zmiłościdoludzi
#nowyprojekt
#nowewyzwanie


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 6 serii Ubezpieczać to rozumieć.

Data: 2023-09-23

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie o ubezpieczeniu mieszkania od kradzieży.
Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze polisy❓
Jakie straty spowodowane kradzieżą obejmuje polisa❓
Czy warto zastanowić się nad wartością wszystkich cennych przedmiotów❓
Jakich obowiązków należy dopełnić❓
Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych❗️
#agentubezpieczeniowy
#ubezpieczactorozumiec
#ubezpieczenienieruchomosciodkradziezy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek


 

Agent nieruchomości, a środki transportu.

Data: 2023-09-22

Autor: Krzysztof Greger

Mówi się, że agent nieruchomości powinien zawsze dostosować środek transportu do konkretnej sytuacji i potrzeb Klienta. Ale u nas to nie tylko mówienie – to działanie❗️
Dla niektórych Klientów, pracownicy biura nieruchomości na motocyklu to prawdziwi bohaterowie energii, mobilności i gotowości do działania. A Wy co sądzicie❓
Dla nas jazda na motocyklu to nie tylko wybór, to przede wszystkim gwarancja szybszego czasu dojazdu. Nie wspominając nawet o dawce adrenaliny i ekscytacji, jaką dostarcza nam każda podróż. Motocykle potrafią omijać korki, co sprawia, że jesteśmy tam, gdzie trzeba być znacznie szybciej. To szczególnie istotne w pilnych sprawach, gdy każda chwila ma znaczenie. Jesteśmy gotowi ruszyć w teren, by zapewnić Wam najlepszą obsługę❗️
Pięknego weekendu❗️


 

Nie zawsze jest łatwo i szybko.

Data: 2023-09-19

Autor: Krzysztof Greger

Niekiedy droga ku marzeniom jest wyboista i pełna przeszkód, ale historia tej wyjątkowo urokliwej działki w Adaminowie, to opowieść o wytrwałości i determinacji????
Klienci, którzy po raz pierwszy zobaczyli to miejsce, od razu poczuli, że to jest to - idealna przestrzeń do zbudowania wymarzonego domu. Malownicza okolica, las, świetny dojazd -to tylko kilka plusów tej działki. Niestety, przepisy i formalności prawne próbowały stanąć na ich drodze, zwłaszcza te dotyczące prawa pierwokupu.
Ale Ci, niezłomni poszukiwacze nie dali za wygraną. Choć nabycie działki nie było zadaniem łatwym, ich cierpliwość była nie do zachwiania. Sprzedający, z kolei, byli równie zdeterminowani.
Po wielu miesiącach pracy i staranności, w końcu udało się spełnić marzenia wszystkich zainteresowanych stron.
To było prawdziwe wyzwanie, ale pokazali, że cierpliwość i determinacja są kluczem do osiągnięcia celu. Nie tylko zdobyli wymarzoną działkę, ale także stali się jeszcze silniejszymi -jako para ????‍❤️‍????Ich nowy dom z pewnością będzie pełen miłości, a to miejsce, gdzie spełnią swoje marzenie, stanie się świadkiem ich niezwykłej siły.
Dziś radość i ulga ogarnęły wszystkich, gdy akt notarialny w końcu został podpisany. To prawdziwa historia sukcesu i triumfu nad przeciwnościami. Brawo dla Was????
Dziękujemy za zaufanie i możliwość uczestniczenia w całym procesie. Dziś świętujemy wszyscy????
#zmiloscidoludzi
#skutecznyagentnieruchomosci
#twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiloscidonieruchomosci
#pasmopelnesukcesow
#biuronieruchomosciwloclawek

Ekonomiczny dom, gotowy do zakupu - wywiad z ekspertem ds. certyfikatów energetycznych.

Data: 2023-09-18

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na wywiad z ekspertem ds. certyfikatów energetycznych połączony z prezentacją ekonomicznego domu podczas Dnia Otwartego❗️
#swiadectwacharakterystykienergetycznej
#dzieńotwarty
#skutecznyagentnieruchomosci
#pasmopełnesukcesow
#twojemetrybiuronieruchomosci
#wywiadzekspertem
#domaleksandrowkujawski

 

Sprzedane podczas pierwszej prezentacji❗️

Data: 2023-09-15

Autor: Krzysztof Greger

Co musiało się zadziać, żeby to nastąpiło❓
Co skłoniło nabywcę do decyzji o natychmiastowej podróży
setki kilometrów pociągiem w stronę urokliwego Włocławka ❓
Jak w tym pięknym niespełna 50- metrowym mieszkaniu wygenerowaliśmy przestrzeń na magiczne sanktuarium do
pracy, dla znanej malarki obrazów❓
Zapraszamy Was serdecznie, abyście mogli odkryć
odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania.
To prawdziwa okazja, by zanurzyć się w naszej historii i dowiedzieć się, jak pomagamy współtworzyć piękne historie naszych Klientów.
Jutro, podczas "Dnia Otwartego" wspaniałego domu położonego
w Aleksandrowie Kujawskim będziecie Państwo mieli okazję
bliżej poznać nasz zespół.
Czekamy na Was od godziny 14 do 18.
Jeśli jednak nie możecie dotrzeć Państwo w tym terminie,
nie martwcie się❗️
Jesteśmy dostępni pod numerami tel.
☎️665 335 138 ☎️ 723 426 889
Dobrego weekendu❗️
#twojemetrybiuronieruchomości
#zmiloscidoludzi
#dzieńpokazowynieruchomości
#zmiloscidonieruchomosci
#pasmopełnesukcesów

W rytmie walca wiedeńskiego.

Data: 2023-09-13

Autor: Krzysztof Greger

W naszej pracy nie ma nic bardziej radosnego i satysfakcjonującego niż spotkanie ludzi, którzy są wspaniali w każdym calu ????
To uczucie zachwytu, jest niełatwe do opisania słowami, ale postaramy się podzielić się tym emocjonalnym aspektem naszej pracy.
To jest jak taniec pełen harmonii i radości, jak walc wiedeński.
Dostojny i widowiskowy, znany ze swoich płynnych ruchów oraz elegancji.
Klienci, którzy ufają, a jednocześnie wnoszą swoje zaangażowanie do procesu sprzedaży, sprawiają, że nasze codzienne obowiązki stają się czymś wyjątkowym.
To uczucie satysfakcji, kiedy widzimy, że Klienci słuchają???? rad dotyczących strategii sprzedaży, a jednocześnie są gotowi do współpracy i wykazują elastyczność w podejściu do zmieniających się warunków rynkowych.
Spotkanie odpowiednich ludzi jest kluczowym elementem naszego rozwoju zawodowego. Dzięki temu dostrzegamy różnorodne perspektywy i potrzeby-w tym przypadku trzech pokoleń.
I kiedy sprzedajemy nieruchomość za cenę ????i w czasie⏳, o który walczyliśmy, to jest to uczucie spełnienia i dumy trudne do opisania. To chwila, gdy czujemy, że cały nasz trud i wysiłek zostały nagrodzone ????
Jest to uczucie, że razem osiągnęliśmy coś wielkiego, że byliśmy w stanie przekształcić marzenia Klientów w rzeczywistość.
To uczucie ukontentowania, że pomogliśmy w spełnieniu ich celów i zapewniliśmy im spokój ducha podczas całego procesu.
I to jest dokładnie to, co sprawia, że praca staje się prawdziwą pasją i źródłem ogromnej radości.
Dziękujemy????
#zmiłościdoludzi
#pasmopełnesukcesów
#pracamarzeń
#twojemetrybiuronieruchomości

Dom otwarty.

Data: 2023-09-11

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na Dzień Pokazowy❗️
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
1️⃣6️⃣/0️⃣9️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣r. (sobota), w godzinach 1️⃣4️⃣-1️⃣8️⃣
Biuro Nieruchomości Twoje Metry ma przyjemność 
zaprosić Państwo na DZIEŃ OTWARTY❗️
???? Dom, który pragniemy Państwu zaprezentować, to 
nietuzinkowa nieruchomość z ogrodem marzeń.
ℹ️Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie. 
????Link do pełnej oferty nieruchomości poniżej:
https://www.twojemetry.pl/domy-na-sprzedaz-799000zl-226m2...
Przyjdź i sprawdź atuty tej nieruchomości osobiście ????️
☎ Zadzwoń do nas i zgłoś swoją obecność
????+ 48 723 426 889
Do zobaczenia !


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 5 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-09-09

Autor: Krzysztof Greger


Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
opowie:
O tym, jakie mogą być powody odmowy wypłaty odszkodowania❓
Jakich obowiązków należy dopełnić❓
Czym jest katalog ogólnych warunków ubezpieczenia❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek

 

Rozmowa ze świata - Argentyna

Data: 2023-09-01

Autor: Krzysztof Greger

✅Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata.
Dziś porozmawiamy o mieszkaniach w wieżowcach.
Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN
#sferawizjonerów
#rozmowyzeswiata
#biuronieruchomosciwloclawek
#twojemetrybiuronieruchomości

 

Z Nowego Jorku do Lipna

Data: 2023-08-31

Autor: Krzysztof Greger

Z Nowego Jorku do Lipna ????????????????
Brzmi nieprawdopodobnie❓
Takie decyzje o powrocie w rodzinne strony, do swoich korzeni, do miejsca gdzie się urodziliśmy dość często są podejmowane, przez naszych Klientów.
Z pewnością jest to wynikiem wielu czynników, zarówno osobistych, emocjonalnych, jak i praktycznych. Takich jak tęsknota za rodziną i kulturą, przywiązanie do ojczyzny czy kosztów opieki zdrowotnej.
Dziś opowiemy historię Pani w sędziwym wieku, która zdecydowała się na powrót do rodzinnego Lipna. Po wielu latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych, Bydgoszczy i Zakopanem...Jej decyzja była owocem długich rozważań i pragnienia spędzenia jesieni życia w miejscu, które kocha❤️
Długo poszukiwała odpowiedniego domu, który stałby się bazą dla Jej nowego życia. W końcu znalazła idealny dom dla siebie, chociaż do remontu. Lecz, otoczony zielenią i spokojem. Tam, będzie mogła sadzić kwiaty i zioła, takie jak rumianek, który przypomina Jej o cudownych momentach życia????
Pomimo emerytalnego wieku podjęła decyzję o przeprowadzeniu prac remontowych i jeszcze przed zakupem domu szybko zintegrowała się z lokalną społecznością, która będzie Ją wspierać w zaplanowanych działaniach. Okazuje się, że funkcjonowanie po8️⃣5️⃣roku życie, wcale nie musi być pozbawione wyzwań????
Gratulujemy determinacji w realizacji marzeń ????
Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności i długich lat życia ????
Mamy nadzieję, że historia naszej Klientki, stanie się inspiracją i doda odwagi, dla tych z Państwa, którzy myślą o powrocie w swoje rodzinne strony ????
#twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiłościdoludzi
#koniecwakacji
#pasmopełnesukcesów
#skutecznyagentnieruchomości


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 4 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-08-26

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
opowie:
O wydatkach zawiązanych z ustaleniem źródła szkody.
Czym są koszty pokrycia poszukiwania szkody❓
Jakie są różnice pomiędzy kosztami skutków a kosztami przyczny awarii❓
Na co zwrócić uwagę zawierając umowę ubezpieczenia nieruchomości❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wiadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek
 

Sprzedane w 3 dni

Data: 2023-08-22

Autor: Krzysztof Greger

Kolejny sukces Moniki????Nasza agentka nieruchomości, zdołała znaleźć nabywcę mieszkania w zaledwie trzy dni, co jest imponującym osiągnięciem.
????Skuteczność Moniki, to wynik kilku kombinacji i czynników.
✅Skutecznej strategii, która obejmuje wykorzystanie wszystkich możliwych dróg, aby dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych nabywców.
✅Znajomości lokalnego rynku nieruchomości. To pozwala idealnie dobrać cenę mieszkania, która przyciąga uwagę kupujących i jednocześnie jest konkurencyjna.
✅Wrodzonym zdolnościom negocjacyjnym.
✅Zdolnościom interpersonalnym, dzięki którym nawiązuje fantastyczne relacje z klientami. Dzięki temu, rozumie ich potrzeby, co defitnytwnie przyspiesza proces sprzedaży.
✅Efektywnemu zarządzaniu czasem. Gdyż szybka sprzedaż mieszkania jest rezultatem dobrze zorganizowanego procesu.
✅Pozytywnym opiniom. Zadowoleni klienci rekomendują agenta, a ten fakt zwiększa ilość potencjalnych nabywców
????Jeśli planujesz sprzedaż swojej nieruchomości, warto zwrócić uwagę na te aspekty i znaleźć agenta, który ma udokumentowaną historię skutecznych transakcji.
#skutecznyagentnieruchomości
#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomościwloclawek

Dom otwarty

Data: 2023-08-20

Autor: Krzysztof Greger

????Zapraszamy na relację z DNIA OTWARTEGO,
który odbył się 1️⃣9️⃣/0️⃣8️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣r., w nietuzinkowej nieruchomości, zlokalizowanej w Wieńcu Zalesie????
✅Od kilku lat w Polsce, w branży nieruchomości popularnym staje się organizowanie tzw. ,,Dni Otwartych" mających na celu min. zaprezentowanie nieruchomości????potencjalnym nabywcom oraz współpracującym agentom????
Co to właściwie jest Dzień Otwarty❓
Czy warto go organizować we własnej nieruchomości❓
Jakie korzyści płyną z takiego wydarzenia dla sprzedającego ❓
Jak korzysta z Dnia Otwartego potencjalny kupujący❓
Na te i inne pytania, znajdziecie Państwo odpowiedź w materiale video.
????Dziękujemy wszystkim gościom i klientom, za przybycie i złożone oferty,
????Dziękujemy właścicielom za wzorową postawę i idealny poziom współpracy,
????Dziękujemy naszym bliskim i przyjaciołom za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia,
????Dziękujemy, za Państwa obecność, niesamowitą atmosferę, wrażenia, radość i zaufanie do nas,
Takie dni jak wczorajszy, przypominają nam cytat Konfucjusza????:
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu."
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#dzieńpokazowydomu
#twojemetrybiuronieruchomości
#dzieńotwartynieruchomości

 

Kredyt 2%

Data: 2023-08-17

Autor: Krzysztof Greger

#Debata #Kredyt2% #SferaWizjonerów #TwojeMetryBiuroNieruchomości

 

Rezerwacja !

Data: 2023-08-11

Autor: Krzysztof Greger

Rezerwacja nowej oferty z naszego portfolio! ????????

Dzielimy się z radością ekscytującą nowiną, dotyczącą oferty najnowszego mieszkania.

Pragniemy serdecznie pogratulować naszemu Klientowi, natychmiastowej decyzji o kupnie tego przepięknego M5, zlokalizowego przy ul. Planty ????

Ten krok ma nie tylko znaczenie finansowe, ale jest symbolicznym otwarciem nowego etapu w życiu naszego Klienta i jego partnerki. Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Państwu w tak ważnych momentach (jak przeprowadzka ze Słupska do Włocławka❤️), pomagając znaleźć wymarzone miejsce, w którym rozpoczyna się Wasza nowa, ekscytująca wspólna podróż????

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany, to przestrzeń, w której będziecie Państwo tworzyć wspomnienia, planować przyszłość i cieszyć się chwilami spędzonymi razem. 

Gratulujemy ! 
Czekamy na wieści o kolejnych etapach w tej wspólnej wędrówki????????

#pierwszemieszkanie #nowyetap #zmiloscidoludzi #rezerwacjamieszkania #biuronieruchomościwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #spelnijmarzenia #kredyt2procent 

Warto wiedzieć.

Data: 2023-08-09

Autor: Krzysztof Greger

Nadgryzione zębem czasu meble to prawdziwy hit w ostatnich latach aranżowania wnętrz. Meble z czasów PRL-u czy niemodne stoły lub krzesła z czasów pradziadków, to ponoć serce i dusza domu ❤

Na topie nadal utrzymuje się skandynawski klimat urządzania mieszkań, czyli beton, drewno, minimalizm, dużo natury i ekologicznych rozwiązań. Światło, przestrzeń, praktyczne wyposażenie cieszą się zastosowaniem, jednak całą tę doskonałość ponoć warto przełamać meblem ze skazą. A owa skaza ma być powodem do eksponowania a nie tuszowania mebla.

Oczywiście wszystko zależy od gustu, ale jest sens w przełamywaniu doskonałych wnętrz meblami z drugiej ręki. Same w sobie pobudzają wyobraźnię, dla niektórych są jak chochlik do czasów dzieciństwa lub po prostu ocieplają wnętrza.

Jeśli macie taki mebel, podzielcie się nim z nami w komentarzu.
Inspirujmy się wzajemnie???? 

Czy stać nas jeszcze na własne M ?

Data: 2023-08-09

Autor: Krzysztof Greger

Inflacja, wysokie stopy procentowe, drogie kredyty – czy stać nas jeszcze na własne M? Zapraszamy na debatę, w trakcie której swoimi doświadczeniami podzielą się: – Monika Matecka – specjalistka od kredytów – Barbara Jetz-Greger - Twoje metry biuro nieruchomości – Piotr Toporek - specjalista od ubezpieczeń – Joanna Chylewska-Michałek – pomaga agentom w budowaniu wizeurnku Prowadzenie: Paweł Sito, dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny.

Wynajęte !

Data: 2023-08-07

Autor: Krzysztof Greger

W magicznej współpracy między marzeniami, a rzeczywistością, znaleźliśmy idealnych najemców dla jednego z naszych wyjątkowych mieszkań.
Wszystko zaczęło się od pierwszego spojrzenia na przepiękne wnętrze, kiedy to para, od razu poczuła, że to jest to – miejsce, w którym ich historia będzie się odgrywać. ????
Podczas prezentacji mieszkania, serce dostrzegło potencjał, a rozum potwierdził doskonałą lokalizację. W miarę jak razem przechodzili przez pokoje, wyobraźnia już malowała sceny wspólnego życia. A potem nadszedł ten moment, kiedy para z uśmiechem powiedziała "tak" – podpisując umowę najmu, zamknęli jedne drzwi i otworzyli drugie, wprowadzając się do wymarzonego miejsca. ????
#począteknowegoetapu #zmiłoscidoludzi
#zmiłościdonieruchomości #pasmopełnesukcesów

Warto wiedzieć.

Data: 2023-08-02

Autor: Krzysztof Greger

Ponoć jednym z najtrudniejszych wyzwań podczas budowy domu jest wybór okien. Nie tylko są kosztowne, ale i oferta na rynku tego wyboru nie ułatwia - jest szeroka.
✅ MATERIAŁ
Drewniane, PCV, aluminium.
Te pierwsze choć trwałe i stylowe, to najdroższe. PCV - najpopularniejsze, funkcjonalne i spełniają wysokie parametry techniczne. Aluminiowe są lekkie, wiatroszczelne z wysoką izolacją termiczną. Ponadto wyróżniają się designem i ciekawą kolorystyką.
✅ SZYBY
Istotnym elementem są szyby. Najbardziej polecane są te trzywarstwowe, ponieważ zatrzymują ciepło, blokują hałas z zewnątrz i choć są nieco droższe, to komfort pozostaje na lata.
✅ OKNA
Klamka powinna zapewniać komfort podczas użytkowania. Może być wyposażona w dodatkową funkcję antywłamaniową. Warto też pomyśleć o specjalnych zaczepach antywyważeniowych.
???? Jeśli masz już za sobą wybór materiału, profilu, okien i szyb - czas na estetykę. Warto wybrać kolor ponadczasowy. I choć ciemne wyglądają naprawdę dobrze, to białe są najbardziej uniwersalne i popularne. 
więcej

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 3 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-07-29

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 3 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć opowie:
O tym, czym jest OC najemcy❓
Jak ważne jest ubezpieczenie wynajmowanej nieruchomości❓
Na co zwrócić uwagę i czy warto je rozszerzyć❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#twojemetrybiuronieruchomości

 
więcej

Wspólny początek.

Data: 2023-07-28

Autor: Krzysztof Greger

Badanie ElitePartner, przeprowadzone w 2021 roku wskazuje, że prawie 55% par, które są ze sobą od roku do trzech, decydują się na wspólne mieszkanie.
Mamy to szczęście, że mogliśmy wesprzeć naszym doświadczeniem jedną z takich par.
On zostawił życie za granicą i razem ze swoją partnerką zaczynają wspólne życie we Włocławku.
Mimo, iż mieli nadzieję na zakup swojego mieszkania, muszą wstrzymać się jeszcze z tą decyzją.
Wynajem to też opcja, by być ze sobą jeszcze bliżej, wzmocnić swoją relację i poznać nawyki. ????
Piękna historia, piękna para.
Dziękujemy, że mogliśmy Was wesprzeć i życzymy powodzenia na dalszą, wspólną drogę.

Ogrzewanie podłogowe

Data: 2023-07-26

Autor: Krzysztof Greger

Temat gorący i niepożądany przez co najmniej najbliższe 3 miesiące - OGRZEWANIE.
Tyle, że podłogowe. Praktyka pokazuje, że choć temat zbawienny, gdy na zewnątrz coraz ❄️ zimniej, to warto uwzględnić go jeszcze przed rozpoczęciem budowy ???? domu lub podczas letniego remontu mieszkania.
???? PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ ????
❓ Jakie rozwiązanie zastosowałeś/aś w swoim mieszkaniu?
❓ Co zrobiłbyś/abyś dzisiaj inaczej?
Kilka faktów:
✅ To najzdrowsze rozwiązanie ogrzewania budynku.
✅ Aby montaż ogrzewania podłogowego zdał egzamin należy zadbać o bardzo dobrą izolację podłogi.
✅ Na jego instalację warto zdecydować się jeszcze przed budową domu, aby zaplanować wyrównanie poziomu podłóg we wszystkich pomieszczeniach.
✅ Najbardziej popularna metoda to ogrzewanie wodne. Wymagające podczas instalacji i i kosztowne, to jego eksploatacja jest o wiele bardziej opłacalna niż elektryczna.
✅ Montaż ogrzewania elektrycznego choć droższa w eksploatacji jest łatwiejsza w montażu przez co zachodzi mniej błędów wykonawczych. Ponadto ten rodzaj ogrzewania nie wymaga uruchamiania c.o., co jest korzystne kosztowo w okresach przejściowych.
???? Psss... Jeśli planujesz ogrzewanie podłogowe tylko w kuchni lub łazience, to bardziej praktyczny będzie montaż elektryczny.
MIT
Ogrzewanie podłogowe stosuje się tylko pod płytki. Obecnie dostępne są panele (głównie laminowane). Na co zwrócić uwagę podczas wyboru takich paneli?
???? Klasa ścieralności (AC# do AC4).
???? Klasa użyteczności (między 31 a 32).
???? Grubość paneli (optymalna 8-9 mm).
???? Specyfika montażu (połączenia niewymagające kleju).

Najlepsze jest oczekiwanie na rzeczy nieoczekiwane

Data: 2023-07-24

Autor: Krzysztof Greger

Dziś ze spokojem i dumą trzymam w rękach akt notarialny Klientów. Te kilka kartek papieru, jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy⏳Dotyczącej zlecenia poszukiwania wyjątkowo specyficznej nieruchomości...

Podsumowując tę konkretną współpracę nasuwają się pewne wnioski:

Moim atutem jest kompleksowa obsługa Klienta w całym procesie od początku do końca. Natomiast bez współpracy z fachowcami w swoich dziedzinach, do których mogę zwrócić się o pomoc, jeśli problem Klienta wykracza poza moje kompetencje, taki poziom obsługi byłby niewykonalny. Dzięki współpracy z profesjonalistami Klienci, których obsługuję nie mają wątpliwości, że aż do czasu przekazania kluczy????będą pilotowani na najwyższym poziomie.

Nie boję się rozmawiać o oczekiwaniach Klienta, także tych cenowych, nawet jeśli cena jest wysoka. Negocjacje są zazwyczaj dość stresującą fazą procesu sprzedaży/zakupu, a ja przeprowadzam je w imieniu Klienta. W przypadku tej transakcji negocjacje????były zaskakująco szalenie przyjemnym i konstruktywnym etapem????

W mojej pracy najlepsze jest oczekiwanie na rzeczy nieoczekiwane. Zaskakiwana jestem tak często, przez np. różne sytuacje, czy też ludzi którzy pojawiają się w odpowiednim miejscu i czasie????Zupełnie nieoczekiwanym- było przypadkowe poznanie właścicieli, poszukiwanej nieruchomości????Mogę powiedzieć, że moje życie zawodowe jest jak sztuka teatralna, każdy dzień to inna odsłona.

#pasmopełnesukcesów
#biuronieruchomosciwloclawek
#skutecznyagentnieruchomosci
#twojemetrybiuronieruchomosci

Kolory sezonu do kuchni

Data: 2023-07-19

Autor: Krzysztof Greger

KOLORY KUCHNI
Kolorowe meble to żadna nowość podczas aranżacji wnętrz. Szeroka gama kolorystyczna dostępna na rynku pozwala stworzyć wymarzone wnętrza. Co więc w świecie barw króluje w tym roku?
???? KADMOWA ZÓŁĆ
W odbiorze daje bardzo słoneczny i ciepły kolor. Mimo, iż jest intensywny nie przytłacza, wspaniale komponuje się z bielą, drewnem, złotem i czernią.
???? PASTELOWA MIĘTA
Chłodny i orzeźwiający kolor, od kilku lat cieszący się zastosowaniem. Doskonały jako tło dla dodatków, które mogą utrzymać wystrój kuchni w minimalistycznej aranżacji lub ocieplić ją, np. złotem.
❤️ PUDROWY RÓŻ
To zapewne dla większości słodki w odbiorze szok. Ponoć kolor dla odważnych, w ostatnich latach cieszy się zastosowaniem w salonach urody czy gastronomii. To zdecydowanie nowoczesny kolor, nadający minimalistyczny design.
Jednym z przykładów miętowej kuchni, którą znaleźliśmy jest ta
???? https://www.resmar.pl/product-pol-40088-Zestaw-mebli...
Pamiętaj, że jeśli Twoja kuchnia jest dobrym stanie, zamiast dokonywać radykalnych zmian możesz pokusić się o pomalowanie samych drzwiczek.
Możesz również zacząć swoją pastelową przygodę, np. od pomalowania jednej ściany. ????
???? Jeśli masz ciekawy wystrój w swojej kuchni i masz ochotę zainspirować innych, zachęcamy do udostępnienia zdjęcia w komentarzu.

Trzęsienie ziemi w Polsce czy Chile? | SFERA WIZJONERÓW

Data: 2023-07-19

Autor: Krzysztof Greger

✅Zapraszamy na cykl: Rozmów ze świata. Wydawać by się mogło, że trzęsienia ziemi w Polsce nigdy nie było, a jednak zdarzają się one co kilkaset lat. Inaczej jednak jest z trzęsieniem naszego życia, gdy kupujemy nieruchomość. Na co warto zwrócić uwagę, o tym w naszej rozmowie. Prowadzący: Tomasz Słodki pomysłodawca Sfery Wizjonerów, dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN


 

Pasmo pełne sukcesów

Data: 2023-07-14

Autor: Krzysztof Greger

Post zwiastujący kolejną udaną transakcję sprzedaży???? nieruchomości, to dobre zakończenie minionego tygodnia.

???? Po czym wnioskujemy, że jest udana?
???? Niezadowoleni Klienci nie pozują do zdjęcia,
???? Alicja stanęła na wysokości wszystkich szczegółów podczas poszukiwań,
???? Transakcja oraz formalności odbyły się w mgnieniu oka.

Alicja, jako nowicjuszka na stanowisku doradcy ds. nieruchomości, zdaje egzamin z praktyki na 5+ z każdą nieruchomością.
Cieszymy się, że z nami Jesteś.

A Państwu życzymy owocnego weekendu, jakkolwiek będzie go spędzać ????

Kolejne rekomendacje.

Data: 2023-07-12

Autor: Krzysztof Greger

,,Zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają" – Nelson Boswell.
Ta zasada przyświeca nam każdego dnia. Ponieważ, nic tak nie dodaje skrzydeł i motywacji do pracy jak zadowoleni Klienci.
Dziękujemy, że dajecie nam odczuć, iż swoją pracą pomagamy Wam w podejmowaniu i realizacji ważnych życiowych decyzji ????
Dziękujemy, za to jacy Jesteście. Dzięki Waszej postawie czujemy, że nasza praca ma głęboki sens❗️
Praca pośrednika w obrocie nieruchomościami to zawód dla tych, którzy kochają wyzwania. To zawód, w którym dobro Klienta i etyka działania stawiane są na pierwszym miejscu. Zawód trudny, ale dający ogrom satysfakcji i przyjemności.
Dziękujemy w imieniu całego zespołu????
#Rekomendacje
#TwojeMetryBiuroNieruchomości
#PasmoPełneSukcesów
#BiuroNieruchomościWłocławek

Zapraszamy ❗️ Sezon 1 Odcinek 2 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-07-08

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 2 serii Ubezpieczać to rozumieć
Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
odpowie na pytania:
Na co zwrócić uwagę i czy warto rozszerzyć ubezpieczenie mieszkania, decydując się na kredyt❓
✅Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach oraz w wadomościach prywatnych.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#zmiłościdoludzi
#zmiłościdonieruchomości
#twojemetrybiuronieruchomości


 

Koncept sprzedażowy

Data: 2023-07-07

Autor: Krzysztof Greger

Nasza praca, to niekończąca się historia. Obsługa klientów przypomina w ostatnich tygodniach tryb "pętla", niczym ulubiona playlista.
Jak to na nas wpływa?
WSPA - NIA - LE! ???? Kochamy, to co robimy. Kochamy też okoliczności, w jakich przychodzi nam często pracować. W otwartych przestrzeniach, o różnych wystrojach często dopada nas wena twórcza i o wiele łatwiej nam zaplanować kluczowe działania.
A propos... Im dalej w las, tym więcej pomysłów, możliwości i rozwoju naszej marki. Stąd uchylamy rąbka tajemnicy: pracujemy właśnie nad prawdziwą rewolucją w obsłudze naszych klientów.
W roli pośrednika ???? nieruchomości czujemy wielką odpowiedzialność za doprowadzenie do sprzedaży w oparciu o strategię????i konkretny, przemyślany plan. Nie ma u nas miejsca na "jakoś to będzie", głównie dlatego, że wiemy dokąd zmierzamy.
Więcej szczegółów już wkrótce...
#PatrzDalejMierzWyżejPlanujŚmiało
#ZmiłościDoLudzi
#BiuroNieruchomościWłocławek
#ZmiłościDoNieruchomości
#TwojeMetryBiuroNieruchomości

Awans naszej koleżanki.

Data: 2023-07-05

Autor: Krzysztof Greger

Alicję kojarzycie przede wszystkim z pracy obsługi biura i wsparcia Twoich Metrów w kwestiach biurowo-administracyjnych, ale...
To właśnie się zmieniło.
Okazuje się, że temat ???? nieruchomości pochłonął Ją tak bardzo, że podeszła do tematu na poważnie.
Dlatego po roku przygotowań do zawodu z przyjemnością i dumą ogłaszamy, że Alicja niedawno awansowała na stanowisko
???? DORADCY DS. NIERUCHOMOŚCI.
Działa jak ⚡️ błyskawica
Alicja potrzebowała 3 dni na znalezienie nabywcy, a w sumie 9 dni na sfinalizowanie transakcji -czyli podpisanie aktu notarialnego i wręczenia kluczy nowym właścicielom mieszkania przy ulicy Chemików.
Klienci, którzy zaufali Alicji i powierzyli swoje mieszkanie do sprzedaży są pod ogromnym wrażeniem efektów Jej pracy.
Serce ???? rośnie, gdy wewnętrzna rekrutacja przebiega tak owocnie i wpływa na Państwa zadowolenie.
???? Gratulujemy ???? i dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowania oraz ???? serca, jakie wkładasz w obsługę Klientów oraz pomoc całemu zespołowi Twoich Metrów. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy....
#skutecznyagentnieruchomości
#biuronieruchomościwłocławek
#twojemetrybiuronieruchomości
Dzisiejszej publikacji powinna towarzyszyć melodia

Data: 2023-07-04

Autor: Krzysztof Greger

Dzisiejszej publikacji powinna towarzyszyć melodia????albo piosenka????która odda zachwyt przy tej współpracy.
Uwielbiamy takie historie, a ta brzmi tak:
Muzyk, raper, wokalista i student amerykanistyki. Chociaż obecnie mieszka w Gdyni, pragnął powrócić do Włocławka, by spełnić w swoich rodzinnych stronach marzenie zawodowe - studio nagrań.
Przesymaptyczny człowiek, który wiedział czego chce, a nam pozwolił wesprzeć się w poszukiwaniu lokalu idealnego ???? Oczywiście współpraca zakończyła się sukcesem????
Nie możemy doczekać się oficjalnego otwarcia studia, a już teraz życzymy naszemu Klientowi, aby Włocławek jeszcze tego lata rozbrzmiewał w jego dźwiękach.
#pasmopełnesukcesów
#twojemetrybiuronieruchomości 

Osiem sprzedanych nieruchomości "spod lady"

Data: 2023-07-03

Autor: Krzysztof Greger

8️⃣ sprzedanych nieruchomości ,,spod lady"❗️
W miesiącu czerwcu (0️⃣6️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣) poza transakcjami sprzedaży i umowami najmu na standardowym rynku nasz zespół zrealizował 8 transakcji na rynku „off market”, dzięki współpracy z pośrednikami z całej Polski ????#pasmopełnesukcesów
Umowy kompleksowe to nasz model biznesowy. Praca w takim systemie to promocja oraz większe zasięgi Państwa ofert. Współpracując w ten sposób możemy działać sprawniej, ale i dyskretniej???? Ponieważ nieruchomości polecane są przez wszystkie biura, zrzeszone w MLS. Natomiast dla klienta poszukującego, zautomatyzowany system skojarzy sprawdzone i unikalne oferty.
Jesteśmy częścią prestiżowej grupy pośredników nieruchomości z całej Polski! MLS- to grupa 3️⃣9️⃣4️⃣0️⃣ agentów współpracujących ze sobą z ponad 5️⃣2️⃣9️⃣ biur nieruchomości, to prawdziwy „off marek” i rynek nieruchomości dyskretnych. Codziennie nowe transakcje na rynku „off market” realizowane są przez współpracujących ze sobą pośredników. To właśnie „poza kulisami” dobijane są najciekawsze transakcje????
❓Zapytaj swojego Pośrednika Nieruchomości o to...
Czy jest częścią prestiżowej grupy pośredników nieruchomości z całej Polski❓
Podziękowania dla całego zespołu za zaangażowanie i perfekcyjną organizację pracy???? Alicja Sendal Monika Krzyżanowska Barbara Jetz-Greger Krzysztof Greger
#podsumowaniemiesiąca
#MLS
#dyskretnasprzedażnieruchomości
#biuronieruchomościwloclawek

Wywiad w Kulturalny Rozkład Jazdy WLC 24 TV

Data: 2023-06-30

Autor: Krzysztof Greger

Serdecznie dziękuję za zaproszenie- Kacper Gładkowski
 Kulturalny Rozkład Jazdy  WLC.PL  

 

GO & BUY to idealne hasło.

Data: 2023-06-28

Autor: Krzysztof Greger

GO & BUY to idealne hasło nadchodzące 2 miesiące naszej pracy.
W tym roku czeka nas wyjątkowe, pracowite lato. Jak już wspominaliśmy, wakacje to dla wielu z Was doskonały moment na remont w domu lub zakup nowej nieruchomości.
W tym dodatkowo rozszerza się o pracowitość pod hasłem:
???? ,,Kredyt 2%"
???? oraz ,,Mieszkanie bez wkładu własnego".
Właśnie odczuwamy natężenie zainteresowania ????nieruchomościami, które chcecie Państwo ???? obejrzeć.
Nie pozostaje nam nic innego, jak zatankować samochód i dojechać tam, gdzie nasi Klienci nas potrzebują.
Do zobaczenia! ????

Jedno z ostatnich zleceń.

Data: 2023-06-27

Autor: Krzysztof Greger

Nie bez powodu bardzo często w naszej komunikacji wybrzmiewają słowa: ????relacja????atmosfera❤️zaufanie. Jedno z ostatnich zleceń było właśnie takie. Było idealne.
Zwrócili się do nas po wsparcie przy wynajmie mieszkania nasi stali Klienci (to już trzecia nieruchomość). To bardzo jasne, komfortowe i ze smakiem urządzone ???? mieszkanie. W spokojnej i dobrej lokalizacji. Naszym życzeniem było znaleźć kogoś z dobrą energią, pogodnego, kto doskonale pasowałby do tego mieszkania. A że siła przyciągania działa... tak się stało.
Zainteresowanie pojawiło się ze strony wspaniałego człowieka, artysty, który na co dzień tworzy wyjątkowe tatuaże i towarzyszy Mu????buldog francuski. Od razu wiedzieliśmy, że to idealny najemca, ponieważ obie strony kochają zwierzaki i są bardzo pozytywnymi ludźmi.
Jako pośrednicy nieruchomości, jesteśmy wdzięczni za takie sytuacje. Uskrzydlają, pozwalają dopełnić formalności bez żadnych trudności. Czujemy dumę i satysfakcję zamykając kolejne zlecenie kończące się happy endem ????


Zapraszamy❗️Sezon 1 Odcinek 1 serii Ubezpieczać to rozumieć

Data: 2023-06-24

Autor: Krzysztof Greger

Dziś Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć odpowie na pytanie: 
Od czego zależy składka ubezpieczeniowa❓
Gorąco zachęcamy do zadawania pytań w wadomościach do nas.

Dzień Ojca

Data: 2023-06-23

Autor: Krzysztof Greger

Chcemy przy okazji dzisiejszego ???? święta zwrócić uwagę na istotę roli ojca ????‍???? w codziennym życiu dziecka, a także rodziny. To doskonała okazja, by pomóc maluchom wykonać coś, co wywoła uśmiech ???? lub wzruszenie na twarzy taty. A tym starszym przypomnieć o tym, że są dla nich:
???? wsparciem,
???? mentorem,
???? przyjacielem
???? i kopalnią wiedzy;
Osobiście rozmawiając ze znajomymi, dowiedzieliśmy się, że ojcowie byli absolutnym autorytetem najczęściej w tych domowych sprawach. Kogoś tata nauczył:
???? rąbać drzewo do pieca, upiec ciasto, choć zawsze piekł zakalce, ???? Ktoś inny wspomniał, jak tata uczył go????‍♀️ pływać, nie odstępował podczas łapania równowagi na ????‍♂️ rowerze, ale przede wszystkim był "konfesjonałem" i rachunkiem sumienia podczas pierwszych popełnionych błędów.
Z naszej perspektywy - nieruchomości - wiemy, że ojcowie to urodzeni majsterkowicze, którzy z kilku śrubek i kawałków plastiku czy drewna potrafią stworzyć najlepszy model pojazdu oraz przywrócić stan doskonały wszystkiemu, co się w domu zepsuje.
Z tej okazji życzymy Wam, Drodzy Ojcowie, wspaniałego życia u boku pociech.

 

Oficjalnie lato

Data: 2023-06-21

Autor: Krzysztof Greger

W pierwszy dzień lata ☀️ chcemy życzyć Państwu udanego wypoczynku, na który większość z Was się wybiera.
Nam nie będzie dane wypoczywać, ponieważ czas ⛱ wakacji, to gorący okres w branży ???? nieruchomości bez względu na pogodę. Ale to nie skarga, bynajmniej!
Lubimy ten czas, ponieważ pozwala nam spędzić sporo czasu w trasie, zwiedzać i przygotowywać pod sprzedaż lub wynajem wiele nieruchomości, a także poznawać ludzi, z którymi często współpracujemy w późniejszych latach.
Wiemy, że będziecie Państwo również odświeżać swoje nieruchomości, urządzać na nowo, przygotowywać i spędzać czas w ogrodach, które często wymagają sporo pracy zanim się w nich rozsiądziecie.
???? Dlatego życzymy, aby ten okres był bardzo owocny, spokojny i satysfakcjonujący podczas wszystkich zmian, tych mniejszych i większych, jakie planujecie przeprowadzać na Waszych metrach
Pięknego lata! ????

Historia sprzedaży domu

Data: 2023-06-20

Autor: Krzysztof Greger

???? Nie ukrywamy, że z pewną dumą i satysfakcją, chcemy podzielić się historią sprzedaży ukazującej pełne spektrum naszych możliwości. Wspieranie klientów w sprzedaży ???? domu, a tym samym natychmiastowego zakupu przez nowych właścicieli, to wymarzone zlecenie.
W nasze ręce trafiła nieruchomość w Zalesiu. Ponieważ właściciele mieszkają za granicą, całą transakcję przyszło nam wykonać ????zdalnie. Lubimy takie wyzwania, dlatego pojechaliśmy pod wskazany adres, aby przygotować nieruchomość do sprzedaży. Dom z ogromnym potencjałem, jednak by zwiększyć jego atrakcyjność, zaproponowaliśmy klientowi, by odświeżyć ściany i wymienić podłogi.
Lata praktyki oraz rozeznanie w tym, co dla potencjalnych ????‍????????‍????klientów jest ważne i atrakcyjne pozwoliło nam przekonać właścicieli do wprowadzenia zmian.
Miesiąc później, gdy wystawiliśmy dom na sprzedaż, od ręki znaleźli się potencjalni nabywcy. Nie tylko docenili stan, który pozwała im zamieszkać zaraz po odebraniu ???? kluczy, ale byli w stanie dołożyć do ceny pierwotnej, przebijając tym samym innych zainteresowanych.
Już po kilku dniach zadzwoniło do nas małżeństwo, które bardzo chciało kupić ten dom ze względu na rodzinne strony i właśnie trafiło na nasze ogłoszenie. Mogłoby wydawać się, że w tej historii nie ma nic szczególnego, gdyby nie kilka faktów:
???? Pierwotni właściciele obdarzyli nas ogromnym zaufaniem, przebywając za granicą, a cała procedura odbyła się zdanie,
???? Dostosowali się także do naszych zaleceń, wyremontowali nieruchomość, aby nowi nabywcy mogli w niej zamieszkać zaraz po transakcji,
???? Cena ze względu na remont wzrosła a mimo to zainteresowani zapłacili oraz "przebijali" cenę innych potencjalnych zainteresowanych,
???? Czas sprzedaży domu trwał 1,5 miesiąca dzięki zaangażowaniu obu stron i dostarczania wszystkich dokumentów w wyznaczonym terminie.
Akt u notariusza już ???? podpisany. Teraz czekamy tylko chwilkę i będziemy mogli oficjalnie wręczyć klucze nowym właścicielom.

Nowoczesne technologie w biurze nieruchomości

Data: 2023-06-18

Autor: Krzysztof Greger

????????#NoweTechnologie #PodcastSłodkiLive ????
Zapraszam na rozmowę o wykorzystaniu nowych technologii w biurze nieruchomości. Technologia daje ogromne możliwości…Dzięki niej możemy w efektywny sposób wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów.
Dziś będzie można posłuchać m.in. o tym:
Jakie narzędzia i możliwości daje nam dzisiejszy świat❓
Jak sprawić, aby oferta wybiła się na tle innych, konkurencyjnych❓
Co oznacza kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży❓
Jak dzięki filmom z ,,lotu ptaka" pokazać nieruchomość w niepowtarzalny sposób❓
Co zrobić, aby ,,dobrze sprzedać"❓
Co zrobić, aby nie tracić czasu i ,,dobrze kupić”❓
Serdecznie zapraszam do oglądania ❗️
Ogromne podziękowania dla Tomasz Słodki za absolutnie niesamowitą atmosferę podczas rozmowy ????oraz Krzysztof Greger który jest w naszym biurze innowatorem technologicznym i praktykiem jednocześnie????
Tomasz Słodki dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, autor #SłodkiLive współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN, autor książki #PomysłowiKreatywni twórca #SferaWizjonerów najlepszego networkingowego miejsca w sieci❗️
#TomaszSłodki #PodcastySłodkiLive #pełnatransparentność #etospracy #BiuroNieruchomościWłocławek #TwojeMetryBiuroNieruchomości #NowoczesneBiuroNieruchomości

Zwiastun nowego projektu: Ubezpieczać to rozumieć.

Data: 2023-06-11

Autor: Krzysztof Greger

#Zwiastun nowego projektu
Wraz z Jakub Szydłowski - Ubezpieczać to rozumieć
zapraszamy na zapowiedź serii odcinków, dotyczącej #ubezpieczeń
Pierwszy odcinek, już wkrótce❗️
„Kto rozumie swoich klientów, wygrywa” -Mike Gospe.
#agentubezpieczeniowy
#agentnieruchomości
#ZmiłościDoLudzi
#twojemetrybiuronieruchomości

Dzień Dziecka

Data: 2023-06-01

Autor: Krzysztof Greger

Czy 1 czerwca to doskonały dzień, aby porozmawiać o dzieciach?

Ależ tak! 


Jesteśmy biurem nieruchomości, wspierającym Was w znalezieniu wymarzonych czterech ścian, gdzie rozpoczniecie nowy rozdział życia. Urządzicie pod siebie, podzielicie przestrzeń tak, aby żyło się jak najwygodniej.

 

❓ Dzisiaj jednak chcemy Was zapytać o to, jak decydujecie i aranżujecie przestrzeń dla swoich pociech❓

Osobiście zgłębiliśmy temat i chcemy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem tego, co dziś oferuje rynek oraz ile elementów składa się na dziecięcy pokój. Pod względem bezpieczeństwa oraz sprzyjających w nim warunków do prawidłowego rozwoju.

Od atestów farb po meble, które mogą "rosnąć" razem z dzieckiem.

 

✅ Poniżej zostawiamy linki do ciekawych artykułów na ten temat, które naszym zdaniem mogą zwrócić Państwa uwagę na nowe i istotne kwestie adaptacji pokoju dla dziecka.

P.S. Życzymy dnia pełnego dziecięcych uśmiechów

 

https://www.otodom.pl/wiadomosci/mieszkam/jak-urzadzic-pokoj-malucha-mieszkanie-bezpieczne-dla-dziecka?fbclid=IwAR2wbmlV_6p58ZPMGGV31D4qALiCvty2Q_dp6WaxHRSqjVTLhLRadNN2egI

 

https://www.budnet.pl/Jak_urzadzic_pokoj_dziecka_Komfort_bezpieczenstwo_i_zabawa,Pokoj_dla_dziecka,a=3014.html?fbclid=IwAR0zY2WbvttTk3NqqRyomQuLlxLM01n1X--ZoStWFU6rBun9kx65EcTOrg8

 

https://www.morizon.pl/blog/pokoj-dzieciecy-jak-urzadzic/?fbclid=IwAR2KGi_cmGePtd7u1zCUbvUVhfMQZe7Do617jLCb1j-lsXGwCuZh1GS36SA
Dzień Matki

Data: 2023-05-26

Autor: Krzysztof Greger

26.05 DZIEŃ MATKI
Nie mogłoby zabraknąć życzeń z naszej strony z okazji dzisiejszego, jakże ważnego święta.
"Atmosferę w domu wciąż tworzy matka. To ona jest w domu menedżerem", powiedziała kiedyś M. Thatcher.
A naszym skromnym zdaniem każda mama zamienia dom w sacrum...sprawia, że pachnie czymś smacznym, a także dba w nim o każdy szczegół.
Życzymy Wam Drogie Mamy, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze ❤️❤️❤️
#ZmiłościDoLudzi
#TwojeMetryBiuroNieruchomości
#DzieńMatki2023
#WażneŚwięto


Ścisła współpraca

Data: 2023-05-25

Autor: Krzysztof Greger

W budowaniu ????????‍♂️ zespołu podział obowiązków, wykorzystanie predyspozycji i talentów ludzi jest dla nas kluczowe. Jednak praktykujemy jeszcze jedną zasadę - dzielenie się ???? wiedzą i narzędziami, które mogą pomóc w efektywnej pracy każdego z nas. 

Dzięki pasji Krzysztofa, jaką są ???? nowinki technologiczne, w ostatnim roku zaszło wiele zmian na lepsze. A obecnie pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami. Działamy tak, by szybciej realizować sprzedaż Waszych ????nieruchomości jednocześnie wznosząc standardy naszej firmy i rozwoju zespołu. 

Mamy nadzieję, że to zauważacie i doceniacie. ???? 

#nieruchomościwłocławek #twojemetry #nieruchomości  

Pasmo pełne sukcesów

Data: 2023-05-23

Autor: Krzysztof Greger

#PasmoPełneSukcesów
Nadal nie opuszcza nas poczucie wdzięczności za możliwość poznania siedemdziesięciu wyjątkowych osobowości.
Czujemy satysfakcję z współtworzenia- książki, która wszystkich nas drogę zmienia...
Wraz z Monika Richardson jesteśmy w książce #Pomysłowikreatywni Tomasz Słodki
Jest to zbiór porad i bezpośrednich kontaktów do przedsiębiorców z różnych branży.
Wystarczy otworzyć książkę i od razu możemy zacząć korzystać z usług profesjonalistów. Bez żmudnego szukania w Internecie ????
#Dziękujemy #TwojeMetryBiuroNieruchomości #BiuroNieruchomościWłocławek

 

Klucze - nasz mały symbol sukcesu

Data: 2023-05-19

Autor: Krzysztof Greger

Wisienka na torcie naszej współpracy - klucze ???? do wymarzonej ????nieruchomości.
Wiemy jak wymagający bywa proces znalezienia mieszkania czy domu. Ile rozmów, dokumentacji i konsultacji potrzeba. Dlatego zależy nam by dzień, w którym możecie Państwo po raz pierwszy poczuć się jak u siebie, wywoływał u Was szczery uśmiech.
Bardzo ważnym aspektem naszej pracy jest fakt, że każde zakończenie poszukiwań przeżywamy razem z Wami. Chcemy byście Państwo o tym wiedzieli ???? 

Relacje w biznesie

Data: 2023-05-17

Autor: Krzysztof Greger

Fundament naszej codzienności.
Dlaczego?
Ponieważ wbrew pozorom, to wiele ułatwia. Gdy potrafimy się wzajemnie słuchać łatwiej jest podejmować decyzje i wspierać swoje biznesy. Po wielu doświadczeniach wiemy, że sami, a więc także Ty, drogi Kliencie, zdecydujesz się na współpracę z firmą, która jest widoczna w mediach, dzieli się kulisami pracy, stawia na rozwój kompetencji i skutecznie wdraża je w życie przedsiębiorstwa.
Dzieliśmy się z Wami naszymi przemyśleniami, bo chcemy zaznaczyć, że jesteśmy tutaj dla Was. A skoro jesteście aktywną społecznością, zależy nam na nadawaniu kierunku na poziomie premium branży nieruchomości.
P.S. Dziękujemy Wam za wszystkie ciepłe słowa po publikacji naszej rozmowy z Moniką Richardson. To szalenie miłe, że tak nam kibicujecie w naszym rozwoju.
❤

Wywiad z nami

Data: 2023-05-13

Autor: Krzysztof Greger

Premiera książki ,,Pomysłowi, kreatywni'', była dla nas bardzo emocjonująca.
6 maja od samego rana głowę przeszywały myśli zakończone znakami zapytania.
❓Jak wypadniemy przed kamerą?
❓Jak poradzić sobie z rozmową na żywo?
❓O co zapyta nas Monika Richardson ?
Z rana jeszcze zaaferowani przygotowaniami nieruchomości dla klientów, szybciutko zabraliśmy bagaż do auta i pełni ekscytacji ruszyliśmy do Warszawy
I choć na miejscu, przywitani przez Tomasz Słodki oraz wielu wspaniałych bohaterów książki, poczuliśmy się komfortowo i szczęśliwie, moment wejścia na wizję zrobił swoje.
Sądziliśmy, że niczym nie da się przebić wydarzenia. Nam ponoć udało się jedną kwestią: "how-know". ????
Już wiemy, że Twoje Metry mają swoje "how-know" zamiast "know-how", a wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to zdecydowanie nasz wyróżnik.
Mamy nadzieję, ze też to tak potraktujecie, a film pozwoli Wam poznać nas jeszcze bliżej.
Przyjemnego weekendu ????
 

Witamy na Ziemi Dobrzyńskiej

Data: 2023-05-12

Autor: Krzysztof Greger

Wyśmienite zakończenie pracowitego tygodnia, zwieńczone podpisaniem aktu notarialnego????połączone z inspirującym spotkaniem odważnych ludzi????
Mówi się, że największe ryzyko to nie ryzykować...Nasi Klienci podjęli decyzję o zakupie nieruchomości w okolicach Włocławka. Pisząc wprost zakochali się w pięknej Ziemi Dobrzyńskiej. Od dawna marzyli o przeprowadzce z woj. świętokrzyskiego do woj. kujawsko-pomorskiego. Dziś to marzenie się ziściło????
Zgodnie z przesłaniem: ,,Najlepiej zacząć od decyzji i nigdy się nie zniechęcać. Zacząć żyć w sposób jaki ma się w sercu, a nie w sposób jakiego oczekuje od nas otoczenie. Zamieniać marzenia w cele do osiągnięcia. To podjęcie decyzji jest najtrudniejszym krokiem. Wiele osób go nie podejmuje...a wtedy marzenia pozostają tylko marzeniami".


Fotorelacja z premiery ksiązki Pomysłowi Kreatywni

Data: 2023-05-09

Autor: Krzysztof Greger

Najtrudniejszy jest czas oczekiwania.
Ten czas zamiast się kurczyć w naszym odczuciu coraz bardziej się rozciągał.
Na szczęście warto było trwać w oczekiwaniu na dzień 6 maja, ponieważ to, co od kilku miesięcy budowaliśmy z pozostałymi uczestnikami projektu w minioną sobotę dodało nam skrzydeł.
Z wielką i nieskrywaną radością chcemy ogłosić, że książka "Pomysłowi Kreatywni", której jesteśmy częścią, jest już w naszych rękach.
To, co bardzo istotne, to fakt, że książka ze statusem bestsellera nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie jej pomysłodawca, Tomasz Słodki.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Twojej pracowitości i serca, jakie włożyłeś w ten projekt. Natomiast dzień premiery, który zorganizowałeś Tomku w Warszawie, był transmitowany na żywo i poprowadzony przez fantastyczną i profesjonalną Monika Richardson był wisienką projektu ❤
Nie możemy doczekać się, aż podzielimy się z Wami egzemplarzami tego druku.

Transmisja z premiery książki z naszym udziałem

Data: 2023-05-06

Autor: Krzysztof Greger

 

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na transmisję z premiery książki z naszym udziałem.
Premiera książki: 6 maja 2023 r. Warszawa, Południk Zero. 
Wydarzenie prowadziła: Monika Richardson. 
Wywiad z nami 1:19:37
Wydawca książki: Compas Multimedia z Praszki. 
Tytuł książki: Pomysłowi Kreatywni. 
Autor:  Tomasz Słodki (Słodki Live).
Książka na bibliotecznej półce wkrótce.


3 Maja Święto Konstytucji

Data: 2023-05-03

Autor: Barbara Jetz-Greger

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Data: 2023-05-02

Autor: Barbara Jetz-Greger

1 Maja Święto Pracy

Data: 2023-05-01

Autor: Barbara Jetz-Greger

Majówka

Data: 2023-04-28

Autor: Barbara Jetz-Greger

Nadchodzi wspaniały czas - majówka.
Dlatego informujemy, że Metry również będą korzystać z długiego weekendu.
Nasze telefony stęsknione rozmów z Państwem będą oczekiwać połączeń już od 4.05.
Życzymy mnóstwo relaksu, powodów do uśmiechu oraz wiosennego słońca.


Nie wybieramy przypadkowych nieruchomości

Data: 2023-04-27

Autor: Barbara Jetz-Greger

Od samego początku jedno było pewne - nie będziemy podejmować każdej sprzedaży ???? nieruchomości, byle oferta pękała w szwach. Nie ilość a jakość ???? jest misją i kluczową wartością naszej codziennej pracy.
Do tej pory klienci potwierdzają kierunek naszych działań, jako właściwy, dziękując za pomoc lub wracając do nas ponownie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy czy zdołamy sprostać terminom oraz wymogom, jakie klienci przed nami stawiają. Państwa domy i mieszkania są dla nas tak samo ważne, jak dla Was.
Stąd zaangażowanie, dni otwarte oraz materiały ???? wideo, mające pozwolić dostrzec zalety nieruchomości, o których my już wiemy.Międzynarodowy Dzień Piłki Nożnej i Przyjaźni

Data: 2023-04-25

Autor: Barbara Jetz-Greger

????Dziś jest Międzynarodowy Dzień Piłki Nożnej⚽️i Przyjaźni
????Celebrujemy to święto, ponieważ #DrużynaTwojeMetry
zawsze gra z Klientami do tej samej bramki
Piłka nożna to nie tylko sport, to również możliwość
nawiązywania przyjaźni i szacunku do innych ????
To działania oparte na lojalności, zwycięstwie i tradycji.
Właśnie takie wartości promuje to święto...
Wartości, które przyświecają również naszej
drużynie każdego dnia ????
Życzymy Państwu pięknego
Dnia Piłki Nożnej i Przyjaźni ????
#MiędzynarodowyDzieńPiłkiNożnej
#TwojeMetryBiuroNieruchomości
#BiuroNieruchomościWłocławek

 

Dzień Sekretarki

Data: 2023-04-25

Autor: Barbara Jetz-Greger

Czym byłyby Metry bez udziału ???? Alicji, która dowodzi całym sekretariatem?
Dzień Sekretarki, to doskonała okazja, aby przedstawić Wam osobę, która na co dzień wspiera nas w obsłudze klientów, organizacji biura oraz formalności, które finalnie, pozwalają na wręczenie Państwu kluczy do wymarzonego mieszkania czy domu.
O Alicji: Uwielbia aktywnie spędzać czas, szczególnie u boku swojego ????‍???? czworonoga, ale także z przyjaciółmi. Relacje są dla niej ważne, dlatego aby zgłębić temat i doskonalić swoje umiejętności, podjęła studia na kierunku psychologii ???? w Toruniu.
Bardzo cieszymy się, że wspierasz nas w pracy ???? biura.
Za to z całego serca dziękujemy.Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Data: 2023-04-23

Autor: Barbara Jetz-Greger

23 KWIETNIA ????????
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto organizowane przez UNESCO, w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej.
My celebrujemy dzisiejszy dzień????Uwielbiamy czytać książki nie tylko o nieruchomościach ????
A tymczasem....Książka????w której znajdzie się nasz tekst jest już w druku. Ekscytacja sięga zenitu! Wkrótce premiera książki, którą współtworzymy #PomysłowiKreatywni
Prezentujemy fragment naszego teksu. To tylko część z tego, co znajdziecie w kompendium! Książka pt. „Pomysłowi kreatywni" będzie zbiorem treści autorstwa 70 przedsiębiorców z różnych branż ????To baza kontaktów do ludzi, których znajdziemy w sekundę, gdy mamy jakiś problem i potrzebujemy szybko skontaktować się ze specjalistą.
Życzymy Państwu pięknego Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich ????


więcej

Poznaj nasz zespół

Data: 2023-04-22

Autor: Barbara Jetz-Greger

☕ Kawa, to jego drugie imię. Uwielbia jej smak, tak jak uwielbia, gdy w trakcie jej popijania może odkryć nowinkę ze świata automatyzacji, a także elektroniki.
W "Metrach" w głównej mierze kieruje logistyką codziennej pracy biura oraz dba o wizualną stronę firmy. Pasjonuje się w ???? fotografii i wideo, dlatego za pomocą lustrzanki i drona wizualizuje klientom nieruchomości w ofercie biura.
Jak sam odpowiada: "Jestem szczęściarzem, ponieważ moja praca to pasja. Lubię wdrażać technologiczne rozwiązania w firmie i ułatwiać zespołowi w ten sposób funkcjonowanie w firmie."
Zapytany o marzenia: "Zdecydowanie ???? motoryzacja. Powoli przybliżam się do urzeczywistnienia motoru, jakiegoś terenowo-szosowego, aby zamontować go-pro, spakować dron i wybrać się z Basia na długą wycieczkę, karmiąc widokami i naturą wszystkie zmysły.


Poznaj nasz zespół

Data: 2023-04-21

Autor: Barbara Jetz-Greger

Zodiakalny ???? skorpion, co tłumaczy jej niezwykłą intuicję oraz relacyjność, którą traktuje jako najwyższą wartość w życiu codziennym. Absolwentka psychologii w biznesie.
Firma to jej drugi ???? dom. Po wielu latach gromadzenia doświadczenia zawodowego, postanowiła wraz z mężem, Krzysztofem, stworzyć projekt, który dostarcza klientom usługę w najwyższej jakości.
I tak, od 3 lat, Barbara jest sterem i okrętem w biurze nieruchomości "Twoje Metry." Jest kontrolą jakości oraz wyrozumiałym i cierpliwym uchem dla wymagających klientów.
Jej ulubiona pora dnia, to ta, w której jedzie do klienta na wręczenie kluczy ???? do ich nowego mieszkania lub domu.
Zapytana o to, na co przeznaczyłaby dobę, gdyby, miała całą tylko dla siebie, odpowiedziała: "Z samego rana poszłabym na długi spacer do lasu, wsłuchać się w dźwięki natury, a po powrocie, zaparzyłabym kubek kawy, usiadła wygodnie na balkonie i oddała się ???? literaturze."


 

Zaufanie jako waluta przyszłości #PodcastySłodkiLive

Data: 2023-04-16

Autor: Barbara Jetz-Greger

Zapraszam na rozmowę o zaufaniu - jako walucie przyszłości.

Będzie można posłuchać opinii naszej Klientki, o tym jak wyglądała współpraca z nami

O tym jak #wejśćwbutyklienta i zbudować fajną, partnerską relację opartą na obustronnej lojalności

Jak sprawić by Klienci wracali...

O zasadach współpracy #pełnatransparentność #etospracy #rzetelność #systematyczność

Jak wsłuchać się w potrzeby Klienta i ,,czytać między wierszami”

Zapraszam do oglądania

Ogromne, serdeczne podziękowania dla wyjątkowej Klientki Pani Renaty.
 Z serca dziękuję, za rozmowę telefoniczną podczas nagrania i chęć wyrażenia swojej opinii. Dzięki takim ludziom świat jest piękniejszy i lepszy. Natomiast nasza praca ma głęboki sens…

I jak mawiał prof. W. Bartoszewski: ,,Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca…I nie zawsze to co warto – się opłaca, nie zawsze to co się opłaca – warto". Warto współpracować z ludźmi, którzy potrafią docenić i kierują się podobnymi wartościami.

Tomasz Słodki dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN a przede wszystkim fantastyczny człowiek #SłodkiLive

#BiuroNieruchomościWłocławek #TwojeMetryBiuroNieruchomości
 

Dzień czekolady

Data: 2023-04-12

Autor: Barbara Jetz-Greger

????12 kwietnia obchodzimy Dzień Czekolady????????
????Niekwestionowanej królowej słodyczy????
????Gorzka, mleczna a może biała?
????Na sam dźwięk tych słów robi się przyjemnie...
????Jej smak i aromat znany jest od wieków,
????dostarcza nam witamin ????żelaza ????magnezu
????a przede wszystkim niebiańskiej przyjemności
????której nie mogą oprzeć się nawet najwytrwalsi????
✅My często będąc w ferworze pracy ,,ratujemy się"????
????kostką????czekolady gdyż stanowi ona świetne źródło
????łatwo przyswajalnej energii i likwiduje zmęczenie????
????Tak, więc celebrujmy dzisiejszy dzień
????Ekipa Twoich Metrów życzy Wam
Pysznego Dnia Czekolady????!


Wesołych Świąt Wielkanocnych

Data: 2023-04-08

Autor: Barbara Jetz-Greger

Pomysłowi kreatywni

Data: 2023-04-04

Autor: Barbara Jetz-Greger

????Z dumą ogłaszamy projekt do którego zostaliśmy zaproszeni????
#TwojeMetryBiuroNieruchomości dołączyło do książki "Pomysłowi kreatywni", w której znajdzie się nasz tekst ????
✅Książka to zbiór kreatywnych przedsiębiorców z bezpośrednimi kontaktami do nich.
✅Jeśli poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, możemy otworzyć książkę i skontaktować się z nimi.
✅Ponadto publikacja zawiera mnóstwo porad dotyczących prowadzenia biznesu oraz kody QR do wywiadów z tymi osobami. Można więc poznać ich nie tylko na fotografii, ale i w wideo.
✅Premiera 6 maja 2023 roku #pomyslowikreatywni
#PasmoPełneSukcesów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem