Jak sprawdzić agentów z Twojego miasta?

Data: 2024-07-04

Autor: Krzysztof Greger

"Jedyną stałą w życiu jest zmiana."

Data: 2024-06-28

Autor: Krzysztof Greger

Te słowa wygłosił ponad 25 wieków temu grecki filozof Heraklit z Efezu. Prawdopodobnie, słyszeliście to zdanie miliony razy. Może sami je często wypowiadacie… Jednak bez względu na odczucia my sądzimy, że jest ono trafione w sedno a wszystkie piękne historie naszych Klientów tylko to potwierdzają.
????Z ogromną radością i ekscytacją dzielimy się wspaniałą wiadomością o finalizacji transakcji sprzedaży mieszkania przy ulicy Skarżyńskiego we Włocławku #aktnotarialny Nasz zespół #TwojeMetryBiuroNieruchomości miał zaszczyt uczestniczyć w tej niezwykłej podróży, dotyczącej dużych zmian życiowych naszych Klientów.
Dziękujemy obu stronom transakcji za zaufanie i emocje, które towarzyszą nam w tej wspólnej podróży????Razem świętujemy ten przełomowy moment! #pasmopelnesukcesów
Niech nadchodzące dni i lata będą pełne radości i pomyślności. Życzmy Państwu samych szczęśliwych chwil spędzonych na ,,Twoich Metrach”!
#zmiloscidoludzi #wspanialiklienci #marzeniasiespełnia #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek

Co piszą o nas klienci.

Data: 2024-06-27

Autor: Krzysztof Greger

????Finał kolejnej wybornej współpracy. Udana transakcja, zadowolenie agenta i ogromne uznanie ze strony Klienta. Oraz potwierdzenie, że to ważne z kim współpracujesz ????????
To wyraz uznania dla naszego profesjonalnego i starannego podejścia do przygotowywania ofert, które wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także przejrzystością, spójnością i personalizacją treści ????
To docenienie naszej skuteczności, naszego nieustannego dążenia do doskonałości oraz kształtowania najwyższych standardów w branży. Ta nagroda to efekt ciężkiej pracy i zaangażowania całego zespołu!
W Twoich Metrach wiemy, że praca agenta wymaga równowagi między wiedzą i doświadczeniem, a umiejętnościami. Opinie od naszych Klientów są doskonałym potwierdzeniem takiej idealnej równowagi.
#opiniagoogle #skutecznyagentwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesów #biuronieruchomosciwloclawek

Dzień Ojca

Data: 2024-06-23

Autor: Krzysztof Greger

2️⃣3️⃣ czerwca stanowi doskonałą okazję, aby docenić niezastąpioną rolę ojców.
Chcemy przy okazji dzisiejszego święta zwrócić uwagę na istotę rolę taty w codziennym życiu dziecka. To doskonała okazja, by pomóc maluchom wykonać coś, co wywoła uśmiech ???? a tym starszym przypomnieć o tym, że tata jest???? wsparciem ????mentorem????przyjacielem???? i kopalnią wiedzy.
Często słyszymy historie o tym, jak ważną rolę odgrywają ojcowie, że są absolutnym autorytetem w wielu sprawach. Kogoś tata nauczył: rąbać drewno do pieca, piec ciasto, (choć najczęściej piekł zakalce…). Ktoś inny wspomniał, jak tata uczył go pływać, nie odstępował podczas łapania równowagi na rowerze ????‍♂️ ale przede wszystkim był "konfesjonałem" i rachunkiem sumienia podczas pierwszych popełnionych błędów.
W naszej branży nieruchomości ojcowie odgrywają kluczową rolę. To prawdziwi bohaterowie, są mistrzami negocjacji, wspierają finansowo, doradzają przy wyborze nieruchomości czy też przy urządzaniu nowego domu ????
To niezawodni majsterkowicze. Z kilku śrubek i kawałków drewna potrafią stworzyć cuda, przekształcając dom w prawdziwą oazę spokoju i miłości. Potrafią przywrócić stan doskonały wszystkiemu, co się w domu zepsuje???????? Zawsze są przy nas, gotowi służyć radą i pomocą.
????Z okazji Dnia Ojca życzymy Wam, Drodzy Ojcowie, wspaniałego dnia, pełnego radości, dumy i satysfakcji z Waszych pociech. Dziękujemy za to, że jesteście, wspieracie, doradzacie i inspirujecie każdego dnia! ????‍????‍????????
➡️Natomiast Państwo zapraszamy do obejrzenia pięknych kampanii reklamowych podkreślających rolę taty w życiu.
???? LINK: https://www.inis.pl/.../7-kampanii-podkreslajacych...
#zmiloscidoludzi #DzieńOjca #TataBohater #Rodzina #Nieruchomości #DziękujemyOjcowie #twojemetrybiuronieruchomosci

Wdzięczność otwiera pełnię życia.

Data: 2024-06-22

Autor: Krzysztof Greger

????✨ Dziś chciałbym podzielić się z Wami pięknym akcentem, zwieńczającym współpracę.
Otrzymałam zjawiskowy bukiet kwiatów od jednego z moich Klientów, po zakończeniu transakcji sprzedaży nieruchomości. To wspaniały gest, który głęboko mnie poruszył i przypomniał mi, jak ważna jest wdzięczność w naszym życiu.
Klient był wdzięczny za sukces jaki wspólnie odnieśliśmy. Jego zadowolenie i satysfakcja są dla mnie największą nagrodą. Ja jestem wdzięczny, za to, że wybrał mnie spośród wielu innych pośredników, obdarzył zaufaniem i powierzył mi tak ważne zadanie.
Jak pięknie powiedziała Melody Beattie: "Wdzięczność otwiera pełnię życia. Sprawia, że to, co mamy, wystarcza. Zamienia opór w akceptację, chaos w porządek, konfuzję w klarowność. Może zamienić posiłek w ucztę, mieszkanie w dom, obcego w przyjaciela. Wdzięczność nadaje sens przeszłości, przynosi pokój dzisiaj i tworzy wizję jutra." Te słowa idealnie oddają to, co czuję w tej chwili.
Wdzięczność za zaufanie i wspólny sukces nadają sens mojej pracy. Dzięki takim chwilom wiem, że to, co robię, ma głębokie znaczenie. Dziękuję wspólne przeżycia????????
#zmiloscidoludzi #Wdzięczność #PośrednikNieruchomościWłocławek #Sukces #ZaufanieJakoWalutaPrzyszłości #Pasja #MelodyBeattie #twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznypośrednik #biuronieruchomosciwloclawek

Oficjalne lato.

Data: 2024-06-20

Autor: Krzysztof Greger

Dziś zaczynamy astronomiczne lato, czyli czas, kiedy słońce mówi nam "Cześć" przez najdłuższy czas w roku! ☀️
Dlaczego lato to najlepsza pora roku?
1. Słońce pracuje na pełen etat – czyli idealna wymówka, żeby więcej leniuchować na plaży! ????️
2. Kąpiele słoneczne – teraz możesz wziąć ciepły prysznic bez rachunku za prąd! ☀️????
3. Grillowanie – czas, kiedy nawet wegetarianie stają się mistrzami barbecue. ????????
4. Krótkie noce – bo kto by chciał spać, kiedy można maratonować seriale pod gwiazdami? ✨????
5. Najważniejsze, że to idealny czas na zakup nieruchomości – piękna pogoda i długie dni to świetne warunki na zwiedzanie nowych domów. Poza tym, kto nie chciałby wprowadzić się do nowego domu, mając do dyspozycji ciepłe, letnie wieczory na urządzanie ogrodu? ????????
Pamiętajcie, żeby pić dużo wody, nosić krem z filtrem i łapać te letnie wibracje! ????????????
Jeśli jesteście na etapie poszukiwania nieruchomości, jak najszybciej zarezerwujcie termin spotkania z nami  !
Jakie macie plany na to lato? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach! ⬇️
#TwojeMetryBiuroNieruchomośći #AstronomiczneLato #Lato2024 #SłoneczneDni #LetnieWibracje #Plażowanie #Grillowanie #KąpieleSłoneczne #LetnieWieczory #ZakupNieruchomości #NowyDom #OgrodyLatem #SerialePodGwiazadmi #CzasNaLato #Hydratacja #OchronaPrzedSłońcem #WakacyjnePlany

Warto wiedzieć.

Data: 2024-06-19

Autor: Krzysztof Greger

Elewacja to wizytówka budynku. Jej wygląd wiele mówi o tym, jak dbamy o nasz dom. Warto pamiętać, że elewacja to również pierwsza warstwa ochronna domu, dlatego utrzymanie jej w dobrym stanie nie jest wyłącznie kwestią estetyki, ale także troski o bezpieczeństwo i stan techniczny budynku????
ℹO czym powinniśmy pamiętać i na co zwrócić uwagę, aby przedłużyć żywotność elewacji?
-trzeba ją co pewien czas odnawiać i odmalować,
- odpowiednia pielęgnacja elewacji w zależności od użytych materiałów.
➡ domu może zostać wykonana z:
• cegły,
• drewnianej okładziny,
• płyt klinkierowych,
• płyt kamiennych,
• tynków elewacyjnych (akrylowych, silikatowych, silikonowych i mineralnych).
➡ najczęstszych typów zabrudzeń elewacji należy zaliczyć zanieczyszczenia:
• smoliste,
• mineralne (kurz i piasek),
• organiczne (algi, mchy, pleśń, porosty),
• pozostałe po zaprawach budowlanych.
➡ pamiętać, że stopień zabrudzenia elewacji zależy od:
• lokalizacji budynku,
• ukształtowania bryły budynku,
• ekspozycji budynku względem stron świata (północ – zabrudzenia biologiczne),
• powierzchni elewacji (pionowe i gładkie brudzą się wolniej od poziomych, chropowatych, ukształtowanych ze spadkiem).
ℹNajlepiej nie czekać z usunięciem zanieczyszczeń i pozbyć się ich „od ręki”, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się ich na całej elewacji.
➡Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://poradnikbudowlany.eu/czysta-elewacja-to-nie.../
https://brightstone.pl/jak-dbac-o-elewacje-domu/
https://www.dobredomy.pl/.../jak-dbac-o-rozne-rodzaje.../
#twojemetrybiuronieruchomości #naszerozwiązania #ciekaweartykuły #przyjaznebiuronieruchomościwłocławek #zmiłościdoludzi #zmiłościdonieruchomości #elewacjadomu #przygotowanienalato

Piątkowy przegląd prasy.

Data: 2024-06-14

Autor: Krzysztof Greger

#piątkowyprzeglądprasy #ciekaweartykuły
ℹAdam Glapiński nie widzi przestrzeni na obniżki stóp procentowych w roku 2024. Zaznacza, że w pewnym momencie 2025 roku będziemy obserwować spadek inflacji i wtedy będzie to możliwe.
➡Szef banku centralnego Adam Glapiński zaznaczył po posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej, że w tym roku nie dojdzie do obniżek stóp procentowych. Jednocześnie prognozuje, że przestrzeń do tego pojawi się prawdopodobnie w 2025 r.
ℹ6 czerwca, podczas konferencji prasowej dot. wyborów do Parlamentu Europejskiego, kandydaci Nowej Lewicy dzielili się swoimi pomysłami na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Krzysztof Śmiszek uważa, że „100 mln euro trzeba przeznaczyć na stworzenie Europejskiego Funduszu Mieszkaniowego, a Polska z tej puli powinna otrzymać 10 mld euro".
➡Rośnie liczba „gniazdowników". Według najnowszych danych Eurostatu, ponad 2,5 mln, czyli prawie 53% osób w wieku 25-34 lat mieszka z rodzicami.
ℹPrzeterminowane zaległości finansowe firm z branży budowlanej wynoszą ponad 1,5 mld zł – wynika z danych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. To o 10% więcej niż rok wcześniej.
➡Co piąty mieszkaniec Europy narażony jest na niedopuszczony hałas. W Polsce problem ten doskwiera najbardziej mieszkańcom Gliwic, Chorzowa, Szczecina i Krakowa.
❗Zródło Otodom. Pełen artykuł w linku ponizej:
https://analytics.otodom.pl/.../monitoring-prasy-07-06-2024)
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomościwłocławek #wartowiedzieć #zmiłościdoludzi #zmiłościdonieruchomości #obniżkastópprocentowych
#monitoringprasy

13 czerwca Dzień DobrychRad

Data: 2024-06-13

Autor: Krzysztof Greger

????‍????Cenne porady od rodziny i przyjaciół! Każdy z nas ma tego jednego wujka, który wie wszystko o rynku nieruchomości, mimo że ostatni raz coś kupował w czasach, kiedy telefony komórkowe były wielkości cegły????
Albo ciocię, która zawsze ma "złotą radę" na temat tego, jak negocjować cenę – zazwyczaj polegającą na przyniesieniu własnych ciastek dla sprzedającego????
ℹW Dzień Dobrych Rad pamiętajmy więc o tym, by czasem wysłuchać, uśmiechnąć się i mimo wszystko zaufać profesjonalistom i samemu sobie❗
Dobrze doradzić to sztuka – jak spełnić marzenia klientów❓
➡Często znalezienie wymarzonej nieruchomości pochłania sporo czasu i nerwów, dlatego bezcenne mogą okazać się porady od osób, które rynek nieruchomości znają nie od dziś, oczywiście jest to pośrednik nieruchomości.
ℹCzym zajmuje się pośrednik nieruchomości❓
-ułatwia proces transakcji,
-udziela wsparcia w profesjonalnej wycenie nieruchomości,
-udziela podstawowych informacji prawnych i finansowych,
-udziela wskazówki dotyczące przepisania umów u dostawców energii, gazu itp. po zakupie nieruchomości.
-pomaga w uregulowaniu stanu prawnego nieruchomości,
-zapewnia profesjonalne wsparcie,
-zapewnia pomoc w znalezieniu notariusza oraz załatwieniu formalności kredytowych,
-zapewnia sprawdzenie wiarygodności drugiej strony transakcji,
-zapewnia oszczędność czasu,
-reprezentuje interesy swoich klientów,
-przeprowadza aktywne poszukiwania i wykorzystuje różne źródła informacji,
-zajmuje się też marketingiem i promocją mieszkania.
✔️Wybór biura nieruchomości to bardzo ważny krok przy zakupie lub sprzedaży mieszkania/domu/działki/lokalu. Chociaż agenci korzystają w swojej pracy z wielu narzędzi to jedno jest pewne – warto stawiać na lokalnych ekspertów, którzy o danym rynku wiedzą najwięcej, ale także wykorzystują nowoczesne metody wyceny i system wsparcia w procesie poszukiwania nowych nabywców.
Zapraszamy do artykułu, który z pewnością przyciągnie uwagę❗️
➡https://www.otodom.pl/.../dobrze-doradzic-to-sztuka-jak...
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomościwłocławek #zmiłościdoludzi #ciekaweartykuły #zmiłościdonieruchomości #wartowiedzieć 

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-06-13

Autor: Krzysztof Greger

#aktnotarialny #pasmopelnesukcesow
✨Ogłaszamy długo wyczekiwany finał pięknej historii✨
Dziś oficjalnie ta wspaniała, historyczna kamienica z 1️⃣9️⃣1️⃣1️⃣ roku, została przekazana nowemu właścicielowi. Klientowi, który dostrzegł w niej przestrzeń na stworzenie miejsca, które stanie się ośrodkiem działań, zmierzających ku temu, aby ta wyjątkowa nieruchomość przeistoczyła się w prawdziwy klejnot ????#kochamwloclawek
#zmiloscidonieruchomosci #inwestycja #wspanialiklienci #sprzedaneprzezTWM #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2024-06-12

Autor: Krzysztof Greger

Jak pozbyć się owadów z domu latem❓
☀️Lato jest porą insektów. Kto tego nie zna-budzisz się w nocy i nie możesz długo ponownie zasnąć, bo coś lata, bzyczy, albo nawet kłuje i kosztuje tylko nerwy i sen. Albo chcesz wygodnie usiąść w ogrodzie lub na tarasie i zjeść obiad???? Nagle pojawiają się osy i muchy, i delektują się twoim obiadem. Już tracisz nie tylko apetyt, ale też i nerwy. Insekty mogą stać się prawdziwą plagą????
ℹA zatem jak się ich pozbyć? – Zaopatrz się w:
- Rośliny odstraszające owady takie jak lawenda, pelargonia lub mięta pieprzowa.
Możesz posadzić je w ogrodzie lub w doniczkach, które umieścisz na tarasie, balkonie bądź parapecie.
-Olejki eteryczne o zapachu trawy cytrynowej, rozmarynowym lub eukaliptusowym.
Olejkami możesz skropić meble, zasłony lub umieścić je w kominku na woski-każda z tych opcji będzie równie skuteczna.
-Środki chemiczne na owady.
Dostępne są one w formie specjalnych sprayów, które należy raz na jakiś czas rozpylić w pomieszczeniu, a następnie wyjść z niego, aby nie wdychać szkodliwych oparów. Można także skorzystać ze środków odstraszających owady w formie specjalnych flakoników, które umieszcza się w kontakcie.
-Lampy owadobójcze.
Wytwarzają one specjalny rodzaj światła, do którego lgną owady, jednak w momencie, kiedy się zbliżą do lampy, rażone są prądem, a następnie spadają do specjalnego pojemnika, który należy raz na jakiś czas oczyścić.
-Moskitiery.
Dzięki nim żadne, nawet najmniejsze owady nie przedostaną się do pomieszczenia, jednak wciąż będziemy mieli dostęp do światła dziennego i świeżego powietrza po otwarciu okna.
Przedstawione wyżej sposoby można łączyć ze sobą dla zwiększenia skuteczności, dzięki czemu letni okres będziemy mogli przeżyć bez uciążliwych wizyt much, komarów i innych owadów????
➡Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://rolety24.net/blog-o-roletach...
https://www.seezon.pl/lato-bez-szkodnikow/
https://www.vitalabo.pl/info/magazyn/insekty-plaga-letnia
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #komfort #przyjaznydladomowników #letniaaura #naszerozwiązania #isekty #latobeznerwów #Komary #muchy #osy

,,Gdyby można było dać milion gwiazdek..."

Data: 2024-06-11

Autor: Krzysztof Greger

W naszych rękach Klienci czują się w pełni zaopiekowani, co potwierdza kolejna piękna opinia. 
Wszystko dzięki #kochamtocorobie i kompleksowej obsłudze Klientów, która dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i sytuacji.
Pani Marto, dziękujemy za zaufanie i wybór naszego biura ????????    
Współpraca z Państwem była ogromna przyjemnością ????

www.twojemetry.pl

www.tiktok.com/@twojemetrybiuro

www.instagram.com/twojemetry/


 

HOMESTAGING by Twoje Metry

Data: 2024-06-10

Autor: Krzysztof Greger

W dzisiejszym konkurencyjnym rynku nieruchomości pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie. Potencjalni nabywcy zwykle podejmują decyzję o zakupie nieruchomości w ciągu kilku chwil po wejściu na prezentację. Dlatego właśnie Home Staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, stało się nieodłączną częścią naszego procesu sprzedaży.
#certyfikowanydekoratorwnętrz #twojemetrybiuronieruchomosci #dekoratorwnętrzwloclawek #homestagingwloclawek #biuronieruchomosciwloclawek #skutecznyagentnieruchomosci #przygotowaniemieszkaniadosprzedaży #nowoczesnebiuronieruchomosci

Najbardziej wyczekiwany moment...

Data: 2024-06-06

Autor: Krzysztof Greger

????Wyruszamy w drogę, aby przekazać klucze do zjawiskowego domu nowym właścicielom❗To najbardziej ekscytujący i wyczekiwany moment z całego procesu, pełen emocji i szczęścia. To ogromna przyjemność móc uczestniczyć w takich chwilach. Trzymamy kciuki????za piękne początki w nowym domu! ????✨
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidoludzi #pasmopelnesukcesow 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-06-05

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #5czerwcadzieńochronyśrodowiska
W czasach, kiedy nasza planeta coraz bardziej jest niszczona przez nas samych
Dzień Ochrony Środowiska powinien być na ustach wszystkich ludzi, którym los ziemi nie jest obojętny. Ta data powinna być kojarzona z konkretnymi działaniami podejmowanymi na rzecz planety????
➡Co możesz zrobić w tym celu we własnym domu❓
• oszczędzaj energię,
• segreguj odpady,
• kupuj odpowiedzialnie – zmniejsz ilość śmieci,
• oszczędzaj wodę,
• wprowadź minimalizm,
• zrezygnuj z plastikowych toreb,
• stosuj ekologiczne środki czystości,
• korzystaj z biblioteki lub e-booków.
ℹDziś nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że ekologiczny styl życia i troska o środowisko naturalne to obowiązek każdego człowieka. Skutki zaniedbań w tej kwestii stają się współcześnie coraz bardziej widoczne-doświadczamy anomalii pogodowych, topnienia lodowców, a nawet globalnych pandemii wirusów, na które ogromny wpływ ma zmniejszanie bioróżnorodności na świecie. Choć zmiany na lepsze wymagają odgórnego działania światowych rządów, każdy z nas może, a wręcz powinien, się do nich przyczynić. Im więcej osób zacznie żyć ekologicznie, tym szybciej powstrzymamy niszczenie planety????
➡Stosuj:
• naturalne materiały budowlane,
• zbiorniki odzyskujące wodę deszczową,
• odnawialne źródła energii,
• termomodernizacje.
• kompostownik
ℹWięcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://www.czystagmina.zawiercie.eu/.../10-sposobow-jak...
https://www.brita.pl/ciekawostki/dla-ciebie/badz-eko
https://www.leroymerlin.pl/.../jak-dbac-o-nasza-planete...
#twojemetrybiuronieruchomości #ochronaśrowowiska #żyjekologicznie #zmianynalepsze #naszerozwiązania #ciekaweartykuły #przyjaznebiuronieruchomościwłocławek #zmiłościdoludzi #zmiłościdonieruchomości #zmiłościdoplanety #troskaośrodowisko


Dzień dziecka

Data: 2024-06-01

Autor: Krzysztof Greger

Czy 1 CZERWCA to dobry dzień, aby porozmawiać o dzieciach? Ależ tak! ????????
????Dziś celebrujemy Dzień Dziecka, to wyjątkowe święto. Jesteśmy biurem nieruchomości ????które nie tylko pomaga Wam znaleźć wymarzone cztery ściany, gdzie będziecie mogli urządzić przestrzeń pod siebie, tak aby żyło się jak najwygodniej i najbezpieczniej Wam oraz Waszym dzieciom. Ale również pomagamy tworzyć przestrzeń, do rozwoju relacji, miłości i mnóstwa radosnych chwil.
W naszym biurze doskonale wiemy, że dzieci często są ,,sercem’’ Waszych decyzji o zmianie. To one napędzają Was do budowania lepszej przyszłości, pełnej bezpieczeństwa i komfortu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę mieszkania, domu, czy inwestycję w nieruchomości – wszystko to robicie z myślą o nich ????
Chcemy, aby Wasze nowe domy były miejscem, gdzie dzieci mogą śmiało marzyć, bawić się i dorastać i czuć się bezpiecznie. Gdzie wszystkie kąty są przytulne, a każdy dzień pełen uśmiechów.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom, małym i dużym, spełnienia najskrytszych marzeń! ???????? Razem budujmy przyszłość, do której dążymy i o której marzymy!
#DzieńDziecka #NoweHoryzonty #WymarzonyDom #BezpiecznaPrzyszłość #MiłośćIRadość
#zmilościdoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #DzieńDziecka2024 #biuronieruchomosciwloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2024-05-29

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #ciekaweartykuły
Jak ochłodzić mieszkanie?
Sezon letni trwa w najlepsze. Nagrzane mury i promienie słoneczne, docierające przez okna, sprawiają, że przebywanie w domu staje się dla wielu prawdziwą udręką.☀
O tym, w jaki sposób możesz poradzić sobie z upałem w swoim mieszkaniu – często bardzo niewielkim kosztem:
#Zasłoń okna użyj do tego jasną (#bawełnianą) #tkaninę.
(Wszystkie rolety, żaluzje i zasłony powinny być zasłonięte).
#Wietrzeniepomieszczeń.
(Uchylone okna w nocy. Okna od strony wschodniej najlepiej otwierać wczesnym świtem i po południu, natomiast od zachodniej – od świtu do południa. Doskonałym wyjściem jest otwieranie okien na przestrzał).
#Folieprzeciwsłoneczne – skuteczna ochrona przed promieniami UV.
(Potrafią zredukować nawet do 80% energii słonecznej, obniżając tym samym temperaturę wewnątrz pomieszczeń).
#Ogranicz ilość włączonego sprzętu elektrycznego.
(Wszystkie włączone w danej chwili sprzęty elektryczne emitują jednak promieniowanie elektromagnetyczne, nazywane elektrosmogiem, które oddziałuje termicznie).
#Roślinydoniczkowe.
(Dzięki rośliną zachodzi proces fotosyntezy - pochłanianie energii słonecznej i dwutlenku węgla powoduje produkcję tlenu i wilgoci, czyniąc powietrze o wiele zdrowszym, chłodniejszym i lepiej nawilżonym).
#Wentylator.
(Musimy jednak pamiętać, że urządzenia te nie chłodzą powietrza w sensie dosłownym, a jedynie wprawiają je w silny ruch, który daje nam poczucie chłodu).
#Oczyszczacze i #nawilżaczepowietrza.
(Nawilżanie ewaporacyjne może wpłynąć na temperaturę powietrza, jeśli dodamy do zbiornika na wodę kostki lodu).
#Rekuperacja
(W dużym skrócie, w lecie – powietrze wchodzące schładza się od powietrza wychodzącego).
#Koctermiczny
(Wystarczy, że zamocujesz go po zewnętrznej stronie okna, srebrną stroną skierowaną do słońca. Powłoka odbije promienie, chroniąc szkło przed nagrzewaniem).
#Klimatyzacja
(Możemy dzięki niej chłodzić zarówno pojedyncze pomieszczenia, jak i dowolną ich ilość jednocześnie, wraz z możliwością indywidualnego ustawienia temperatury dla każdego z nich).
Więcej dowiecie się Państwo z artykułu:
https://www.meblobranie.pl/.../jak-ochlodzic-mieszkanie.../
#TwojeMetryBiuroNieruchomości

Umowa przedwstępna.

Data: 2024-05-28

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstępna #skutecznyagentnieruchomości
Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy podzielić się wspaniałą wiadomością o sukcesie naszej agentki Moniki. Właśnie została podpisana umowa przedwstępna sprzedaży pięknego mieszkania przy ulicy Planty we Włocławku. To wydarzenie ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż zarówno strona sprzedająca, jak i kupująca, to nasi lojalni klienci, którzy kolejny raz wybrali nasze biuro nieruchomości.
Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży po rynku nieruchomości i jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Monika, dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu spełniała oczekiwania obu stron.
????Gratulujemy Monice i dziękujemy naszym klientom za wierność i współpracę. To właśnie takie momenty motywują nas do dalszej pracy i podnoszenia standardów naszych usług.
#zmiloscidoludzi #rezerwacjamieszkania #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek

Dzień Matki.

Data: 2024-05-26

Autor: Krzysztof Greger

Nie mogłoby zabraknąć z naszej strony wzmianki z okazji dzisiejszego, jakże ważnego święta.
"Atmosferę w domu wciąż tworzy matka. To ona jest w domu menedżerem", powiedziała kiedyś M. Thatcher.
Naszym zdaniem każda mama zamienia dom w sacrum, sprawia, że pachnie czymś smacznym, a także dba w nim o każdy szczegół i wypełnia go miłością oraz ciepłem.
Życzymy Wam, Drogie Mamy, wszystkiego co najwspanialsze. Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu, radości i spełnienia❗
#wdzięczność #dzieńmatki #zmiloscidoludzi #dom #atmosferadomu


„Młodzi a technologia"

Data: 2024-05-24

Autor: Krzysztof Greger

#piątkowyprzeglądprasy #ciekaweartykuły
Z opublikowanego badania Barometru Archicomu „Młodzi a technologia" wynika, że dla 83% ankietowanych ekologiczne życie ma fundamentalne znaczenie. Tym samym oczekują zielonych rozwiązań w swoich mieszkaniach i osiedlach.
????W kwietniu widoczny był wzrost liczby zarezerwowanych mieszkań. Zdaniem Katarzyny Kuniewicz jest to popyt, który będzie chciał skorzystać z nowego programu mieszkaniowego.
ℹWedług analityków Pekao, transakcyjne ceny nieruchomości na rynku pierwotnym będą rosły do I kwartału 2025 r. Ich zdaniem w kolejnym kwartale możliwe są nieznaczne obniżki.
➡Wicemarszałkini Senatu Magdalena Biejat wymieniła rozwiązania, które jej zdaniem pomogłyby zmniejszyć zjawisko flippingu, m.in. zmiana stawki podatku PCC, wprowadzenie dodatkowego podatku czy podatek katastralny. Podsekretarz stanu w Ministerstwie Finansów, Jarosław Neneman deklaruje, że katastru nie będzie.
ℹCzas podzielony tylko na pracę i sen to rzeczywistość wielu cudzoziemców zatrudnionych na polskich budowach. Zdaniem Zbigniewa Janowskiego, przewodniczącego Związku Zawodowego „Budowlani", to „patologia, która przyniesie nam opłakane skutki".
????Pokolenie Z sygnalizuje, że ekologiczne życie ma dla nich fundamentalne znaczenie, a tym samym będzie ważnym kryterium przy wyborze mieszkania – wynika z Barometru Archicomu „Młodzi a technologia".
????Na rynku mieszkaniowym obserwowana jest względna stabilizacja. Wzrost oferty nowych i używanych mieszkań spowodował uspokojenie cen.
❗️Zródło Otodom. Pełen artykuł w linku ponizej:
https://analytics.otodom.pl/.../monitoring-prasy-17-05-2024)
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomościwłocławek #wartowiedzieć #przyszłość #zmiłościdoludzi #zmiłościdonieruchomości


Przez TWM wynajęte.

Data: 2024-05-23

Autor: Krzysztof Greger

#bezpiecznywynajem #zmiloscidoludzi
Dziś, chcemy podzielić się kolejną piękną historią… Została podpisana umowa najmu, na jedno z mieszkań, które jest pod naszą opieką już od dłuższego czasu.
Nasza przygoda z tą nieruchomością zaczęła się od znalezienia idealnego najemcy, który zamieszkał w niej półtora roku. Wybór tego najemcy był strzałem w dziesiątkę ????Była to osoba, której potrzeby i oczekiwania idealnie spełniało to lokum. Dopasowaliśmy najemcę do mieszkania w sposób, który przyniósł ogromną satysfakcję zarówno jemu, jak i właścicielce.
Dziś, możemy ogłosić, że znaleźliśmy kolejnych wyjątkowych najemców. Byli równie idealnymi kandydatami jak ich poprzednik. Co istotne, kluczem do wspólnego sukcesu była pełna swoboda i zaufanie, jakie otrzymaliśmy od właścicielki mieszkania. Powierzenie nam pełnej decyzyjności pozwoliło działać w najlepszym interesie zarówno właściciela, jak i przyszłych najemców. Nasza współpraca została zbudowana na solidnym fundamencie- zaufaniu. Takie podejście właścicielki pozwoliło nam na szybką i efektywną pracę, co zaowocowało znalezieniem idealnych najemców w krótkim czasie.
Dzisiejszy dzień to kolejny dowód na to, że nasze metody działają i przynoszą wspaniałe efekty. ????Dziękujemy właścicielce za zaufanie oraz gratulujemy najemcom ich nowego lokum. Jesteśmy pewni, że będą się tu czuli tak samo komfortowo i szczęśliwie jak ich poprzednik.
#twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek
#skutecznyposrednik

Warto wiedzieć.

Data: 2024-05-22

Autor: Krzysztof Greger

Rośliny trujące dla psów i kotów. Sprawdź, czy masz je w domu❓
❌Rośliny niebezpieczne dla psów:
monstera,
aloes,
skrzydłokwiat,
dracena,
juka,
hoja,
fikus,
begonia,
wilczomlecz,
sagowiec,
grudnik,
gwiazda betlejemska.
❌Rośliny niebezpieczne dla kotów:
Aloes,
Azalia, Bluszcze,
Cyklamen, Difenbachia,
Dracena,
Fikus,
Filodendron,
Geranium,
Gwiazda betlejemska
Sansewiera ,
Skrzydłokwiat,
Szeflera,
Zamiokulkas
????Oczywiście nie są to wszystkie rośliny, które mogą zaszkodzić naszemu pupilowi, mogłoby się wydawać, że obecność zwierząt w domu oznacza brak roślin. To na szczęście nie jest prawda. Nie musisz całkowicie rezygnować z zieleni. Dbałość o bezpieczeństwo w naszym domu jest bardzo ważna. Aby nie narażać pupili na niebezpieczeństwo, uważnie dobieraj domową zieleń. Zrezygnuj z kwiatów, które pokryte są chemicznymi substancjami (środkami ochrony roślin) – ich zjedzenie może doprowadzić do poważnych, zdrowotnych konsekwencji. Zamiast sztucznych substancji korzystaj z tych naturalnych, które nie są toksyczne.
ℹNie wstydź się pytać sprzedawców, czy dana roślina jest na pewno bezpieczna dla psa lub kota – w końcu chodzi o zdrowie i życie Twojego pupila❗
W ogrodzie należy sadzić szkodliwe rośliny w taki sposób, by były one niedostępne dla naszych pupili. Ogrodzenie ich siatką lub płotkiem powinno być wystarczające.
➡Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://zwierzaki.trojmiasto.pl/Rosliny-trujace-dla-psa-i...
https://zooart.com.pl/.../rosliny-trujace-dla-psa-czy...
#twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiloscidonieruchomosci #rośliny #zwierzętawdomu #zadowolenie #bezpieczeństwo #twójspokój #naszerozwiązania
#PrzyjazneBiuroNieruchomościWloclawek

Ważne z kim współpracujesz❗

Data: 2024-05-21

Autor: Krzysztof Greger

Z zaufanym partnerem biznesowym, gdyż to fundament udanej współpracy #ZaufanieWalutaPrzyszłości
W #twojemetrybiuronieruchomosci obserwujemy i na bieżąco dostosowujemy działania do realiów. Wiemy z kim współpracować i jak osiągnąć sukces jakim jest skuteczna transakcja i zadowolenie klienta.
Pośrednik będący partnerem w relacji biznesowej stabilizuje emocje, gwarantuje bezpieczeństwo i możliwie największy komfort na każdym etapie procesu. Jest skoncentrowany na zadaniu i w pełni oddany procesowi. Dostarcza informacje, dba o formalności i wszystkie szczegóły. To owocuje spokojem i pewnością w działaniu.
Wybierz swojego godnego zaufania partnera, który będzie towarzyszyć Ci podczas całego procesu transakcyjnego, zapewni Ci strategię dostosowaną do Twoich potrzeb, zaoszczędzi czas i zapewni spokój. Bo ważne jest z kim współpracujesz.
Pamiętaj, że precyzyjne działania wykluczają przypadkowość. Bądź jak Pani Katarzyna, zadbaj o swoje interesy i komfort. Dokonaj wyboru partnera na podstawie realnej jakości, którą Ci oferuje, a nie ilości ofert.
#dbajosiebie #winwin #współpracasięopłaca #biuronieruchomosciwloclawek #opiniagoogle

Przyjaciele

Data: 2024-05-20

Autor: Krzysztof Greger

Za nami niezwykle pracowity i pełen wrażeń weekend, który spędziliśmy przygotowując do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w województwie kujawsko-pomorskim. Mieliśmy zaszczyt gościć u Łucji Durbajło, znanej malarki???? której artystyczne spojrzenie na świat dodaje magii każdemu miejscu, w którym przebywa. Jej dom i pracownia w Żagnie, nieopodal Skępe, są prawdziwym sanktuarium gościnności, sztuki i natury.
Pani Łucja, wraz ze swoim mężem, stworzyła miejsce, które emanuje miłością do ludzi i zwierząt oraz artystycznym duchem ???? Jej obrazy, pełne kolorów i emocji, dodają wyjątkowego charakteru każdemu zakątkowi ich posesji.
To była dla nas prawdziwa przyjemność spędzić czas w tak zacnym towarzystwie ????ciesząc się jednocześnie pięknem otaczającej nas przyrody
Już niedługo będziemy mieli przyjemność zaprezentować Wam tę piękną nieruchomość. Jesteśmy pewni, że zakochacie się w tym miejscu tak samo jak my❗
Śledźcie naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pasję do nieruchomości????
#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #siedliskonadjeziorem #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek

 

Certyfikat „Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży"

Data: 2024-05-17

Autor: Krzysztof Greger

Cześć Przyjaciele❗
Dziś mamy zaszczyt i ogromną przyjemność podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością dotyczącą jednej z naszych doświadczonych i utalentowanych koleżanek– Moniki Krzyżanowskiej. Jest to agentka nieruchomości, która od kilku lat zajmuje się sprzedażą nieruchomości, osiągając ogromne sukcesy. Dziś świętujemy kolejny…
Monika właśnie zdobyła certyfikat i zdała egzamin z prestiżowego szkolenia Future Investmet "Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży". Wszyscy jesteśmy świadomi tego, iż przygotowanie nieruchomości jest kluczowym elementem procesu sprzedaży, a Monika, dzięki swojej wiedzy, umiejętnościom jest bezkonkurencyjna na rynku włocławskim.
Jej ogromne doświadczenie, wrodzone zdolności i nowo zdobyta wiedza, sprawiają, że Monika wyróżnia się na tle innych #agentnieruchomości Jej klienci mogą być pewni, że ich domy i mieszkania zostaną zaprezentowane w najlepszym możliwym świetle – gustownie urządzone, estetyczne. Dzięki jej umiejętnościom, nieruchomości prezentują się pięknie, co skutkuje szybszym czasem sprzedaży i lepszymi cenami. Nabywcy natomiast chętnie płacą za gustownie urządzone, estetyczne i gotowe do zamieszkania domy i mieszkania, które od razu pokochają.
Jako zespół, jesteśmy niezmiernie dumni, że mamy Monikę w swoich szeregach. Jej pasja do nieustannego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji sprawia, że jej usługi są na najwyższym poziomie i przynoszą jeszcze większą wartość naszym klientom. Monika jest nie tylko ekspertką w swojej dziedzinie, ale także inspiracją dla nas wszystkich.
Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć nasze usługi w tak szerokim zakresie, a sukcesy Moniki są dowodem na to, że nasz zespół nie składa się z osób przypadkowych i na tylko na chwile pojawiających się w branży.
Moniko, gratulujemy Ci z całego serca i życzymy kolejnych sukcesów❗Dziękujemy za Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i nieustanną chęć doskonalenia się. Dzięki Tobie, nasze biuro nieruchomości jest jeszcze lepsze. Twoje sukcesy to nasze wspólne święto❗

Warto wiedzieć.

Data: 2024-05-15

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec #ciekaweartykuły
Czym jest proptech?
To określenie, które jest używane w odniesieniu do nowoczesnego podejścia do procesów realizowanych na rynku nieruchomości. Termin proptech łączy dwa angielskie słowa: property, czyli nieruchomości oraz technology – technologia.
Zastąpienie starych procesów nowoczesnymi sprawia, że branża jest bardziej wydajna, koszty zoptymalizowane, a konsumenci bardziej zadowoleni z realizowanych na tym rynku transakcji.
Proptech - nowoczesne rozwiązania technologiczne:
• sztuczna inteligencja,
• analiza danych,
• internet,
• technologie mobilne,
• blockchain.
Główne korzyści płynące z rozwiązań technologicznych oferowanych przez proptech to usprawnienie i uproszczenie procesów, ułatwienie dostępu do informacji o rynku i poszczególnych nieruchomościach oraz ograniczenie niektórych kosztów związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, pozyskaniem najemców oraz zarządzeniem lokalami.
Daje również korzyści innym podmiotom działającym na rynku nieruchomości:
• contech (zastosowanie nowoczesnych technologii w branży budowlanej),
• portale z ogłoszeniami (inteligentne wyszukiwarki i automatyczne wyceny),
• wsparcie dla pośredników (narzędzia wirtualnej rzeczywistości oraz modelowanie 3D pozwala zaprezentować nieruchomość w całej okazałości bez wychodzenia z domu,
• wsparcie podczas transakcji (weryfikacja dokumentów, składanie wniosku o kredyt hipoteczny, opracowanie wzorów umów jest możliwe bez konieczności osobistego spotkania).
#jakośćmaznaczenie Proptech to również inteligentne systemy nadzorujące pracę urządzeń w domu, które umożliwiają automatyzację ich działania. Wykorzystanie ich poprawia nasze bezpieczeństwo, ogranicza wydatki na energię oraz umożliwia zdalne sterowanie wybranymi urządzeniami lub całymi instalacjami.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://startup.pfr.pl/pl/aktualnosci/proptech-co-jest/
https://fully-verified.com/.../proptech-przyszlosc.../
#skutecznebiuronieruchomości #twojemetrybiuronieruchomosci
#zmiloscidonieruchomosci #technologia #przyszłość #pomoc #zadowolenie #wydajność #bezpieczeństwo #twójspokój #naszerozwiązania
#PrzyjazneBiuroNieruchomościWloclawek

Już wkrótce zostanie otwarty nowy odział we Włocławku FlyCars.

Data: 2024-05-09

Autor: Krzysztof Greger

#wynajete #pasmopelnesukcesow
????Już wkrótce zostanie otwarty kolejny oddział firmy FlyCars, we Włocławku. Specjalizującej się w sprowadzaniu pojazdów z USA, Kanady oraz Dubaju. Zajmującej się importem zarówno samochodów???? jak i motocykli???? łodzi ????czy też quadów.
#twojemetrybiuronieruchomosci miało przyjemność pośredniczyć w znalezieniu odpowiedniego lokalu na oddział we Włocławku. Dziś sfinalizowaliśmy wszystkie formalności. Tak, więc już wkrótce mieszkańcy Włocławka i okolic będą mogli skorzystać z usług FlyCars ????
#zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #skutecznypośredniknieruchomosci

 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-05-08

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć
Zdrowy dom, czyli jaki?
Czy wiesz, że budynki mają ogromny wpływ na nasze zdrowie?
Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) poprawa jakości warunków mieszkaniowych nie tylko podnosi komfort życia, ale również może zapobiegać chorobom, a także złagodzić zmiany klimatu. Warto więc zadbać o swój dom już na etapie jego budowy, a później zapewnić odpowiedni mikroklimat we wszystkich wnętrzach. Zdrowy dom jest nie tylko przyjazny dla domowników, ale również dla środowiska naturalnego.
Aby go stworzyć potrzebujemy:
1. dobrych warunków do snu,
2. komfortu cieplnego we wnętrzu,
3. świeżego powietrza,
4. dostępu do światła dziennego,
5. odpowiedniego poziomu wilgotności.
Zdrowy dom od podstaw - jak go zbudować?
Ważne są trzy główne aspekty:
1. energooszczędność,
2. zdrowie,
3. ekologia.
Wybudowanie takiego budynku nie jest jednak łatwym zadaniem i wymaga staranności w doborze materiałów i urządzeń. Warto również pamiętać, że wpływ na kondycję domu w dużym stopniu mają potrzeby i styl życia mieszkańców.
Jaki więc powinien być zdrowy dom?
1. dostosowany do potrzeb mieszkańców,
2. ze skuteczną wentylacją,
3. ciepły zimą, chłodny latem,
4. antyalergiczny.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://www.medonet.pl/zdrowy-dom,kategoria.html
https://ladnydom.pl/zdrowy-dom-jak-go-zaprojektowac
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #zdrowydom #ekologia
#dlaalergików #zdrowie #energooszczędność #komfort #mikroklimat
#przyjaznydladomowników

Dzień otwarty.

Data: 2024-05-07

Autor: Krzysztof Greger

Zapraszamy na Dzień Pokazowy❗️
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
11.05.2024 r., (sobota), w godzinach 13 - 17
Twoje Metry Biuro Nieruchomości ma przyjemność 
zaprosić Państwo na DZIEŃ OTWARTY❗️
Nieruchomość, którą pragniemy Państwu zaprezentować, to 
nowoczesny Q SERVICE CASTROL Auto Serwis Fabianki
ℹ️ Lokalizacja: Fabianki 104 A, woj. kujawsko-pomorskie. 
????Link do pełnej oferty sprzedaży nieruchomości poniżej:
https://www.twojemetry.pl/obiekty-na-sprzedaz-1048000zl...
Przyjdź i sprawdź atuty tej nieruchomości osobiście ????️
☎ Zadzwoń do nas i zgłoś swoją obecność
????+ 48 665 335 138
Do zobaczenia!

Rezerwacja.

Data: 2024-05-07

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstępna #zmiloscidoludzi
Wilk to rozumie, że do szczęścia nie dąży się poprzez kalkulację. Rozumie, że żadna znacząca relacja nie może się opierać na kontrakcie. Na pierwszym miejscu jest lojalność. Kiedy zrozumie to człowiek? - Jack London.
Relacja ze stronami tej transakcji trwa już wiele lat… Korzystali z naszych usług Ci wspaniali Klienci, ich rodzeństwo, dzieci i dalsze rodziny ????
Dziś po raz kolejny wspólnie działamy i formalizujemy sprzedaż urokliwego domu położonego przy ulicy Jeżynowej we Włocławku.
Tak bardzo doceniamy Waszą lojalność???? Jesteśmy szalenie wdzięczni i dumni z tego, że obdarzacie nas zaufaniem i pozwalacie nam towarzyszyć w drodze do szczęścia …
#twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #rezerwacja #domwloclawek #pasmopelnesukcesow

3 Maj.

Data: 2024-05-03

Autor: Krzysztof Greger

Święto flagi.

Data: 2024-05-02

Autor: Krzysztof Greger

Spełnij marzenia !

Data: 2024-05-02

Autor: Krzysztof Greger

Spełnij marzenia ❗- To brzmi jak świetny plan na majówkę ❗
Majówka to idealna okazja, aby cieszyć się piękną pogodą i przyroda, a jednocześnie grillowaniem i wspólnie spędzonym czasem z rodziną to doskonały sposób na relaks i budowanie wspomnień. ????
To dobry czas, by pomyśleć, gdzie będziecie w przyszłości wspólnie spędzać czas. ????????
Czy myślicie o zakupie działki, czy może jesteście w fazie poszukiwań❓
????Jeśli tak to zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą! Może to właśnie u nas znajdziesz swoje wymarzone miejsce, gdzie będziesz mógł spełnić swoje najskrytsze marzenia o własnej działce:
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-58000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-65000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-89000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-89000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-98000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-140000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-499000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-699000zl...
➡https://www.twojemetry.pl/dzialki-na-sprzedaz-899000zl...
To czas na realizację waszych majowych marzeń !

Święto pracy.

Data: 2024-05-01

Autor: Krzysztof Greger

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-04-30

Autor: Krzysztof Greger

#sprzedane #skutecznypośrednikwloclawek
„Każde miejsce, do którego się udasz, staje się w jakimś sensie częścią ciebie.” Słowa Anity Desai idealnie pasują do atmosfery, w jakiej odbywała się ta transakcja.
Klientka, błyskawicznie zdecydowała się na zakup tej nieruchomości, Właśnie, tutaj- po drugiej stronie ulicy, miało swój początek Jej dzieciństwo, to tu przeżywała pierwsze chwile swojego życia. Tutaj się urodziła się i wychowywała... Mimo, że całe dorosłe życie spędziła w zupełnie innym mieście, instynktownie wiedziała, że to właśnie tutaj, znajdzie swoje miejsce na ziemi. Iż, ta właśnie lokalizacja będzie dla Niej najlepszym wyborem.
Czyż nie warto zaufać intuicji czy też głosowi wewnętrznej mądrości❓Czy nie warto, wsłuchać się w siebie…
????Oficjalnie ogłaszamy, że transakcja sprzedaży klimatycznego domu w Brześciu Kujawski właśnie została sfinalizowana #aktnotarialny Gratulujemy podjętej decyzji❗
#zmiloscidoludzi #wspanialiklienci #dombrzesckujawski #twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek

Przez TWM wynajęte.

Data: 2024-04-30

Autor: Krzysztof Greger

#wynajęte #wspanialiklienci 

Mieszkanie na wynajem jest popularną praktyką. Gdyż, jest to niewątpliwie trafna i dobrze rokującą inwestycja. Natomiast, aby tak właśnie było istotną kwestią jest ,,dobry najemca". Można by się pokusić o stwierdzenie, iż wynajmowanie mieszkania to jak prowadzenie biznesu – trzeba znaleźć właściwego "klienta"❗ Ta nieruchomość jest zdecydowanie już w ,,dobrych rękach" ???? 

Gratulacje❗Wydaje się, że mieszkanie przy ulicy Chopina znalazło swój ideał, a właściciel może cieszyć się spokojem, wiedząc, że wszystko idzie zgodnie z planem. To wygrana dla obydwu stron umowy. Jak cudownie, jest mieć swój mały udział w takich chwilach. Dziękuję za idealny przebieg całej współpracy. 

#twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznyposrednik #biuronieruchomosciwloclawek #pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi 


Rekomendacje.

Data: 2024-04-29

Autor: Krzysztof Greger

#opiniegoogle #rekomendacje
⭐⭐⭐⭐⭐
Przekonaj się, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być współpraca z profesjonalistą, który jest z Tobą na każdym kroku. Miej czas dla siebie i bliskich. W kwestii Twoich Metrów, my zajmiemy się wszystkim!
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci


 

Rezerwacja

Data: 2024-04-26

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesow #umowaprzedwstępna
Kolejna nieruchomość (mieszkanie przy ulicy Toruńskiej, we Włocławku), została oficjalnie zarezerwowana. Agentka Monika, niczym mistrzyni układanki???? stworzyła środowisko komfortu dla obu stron transakcji.
Nasza agentka, opracowała nie tylko spersonalizowany plan transakcji, ale również plan bezpieczeństwa i zarządzania emocjami Klientów.
Stworzenie takiego środowiska, w którym wszyscy zaangażowani mogli poczuć się bezpiecznie, to dla Moniki zaszczyt, dający ogromna satysfakcję. Z ogromną radością podjęła się wyzwań związanych z realizacją tej usługi, świadoma, że skuteczny agent nieruchomości potrafi doskonale reprezentować interesy Klientów, gdyż zawsze w grę wchodzi majątek Klientów.
????Gratulujemy obu stronom transakcji, oraz agentce Monice Krzyżanowskiej, która udowodniła, że w świecie nieruchomości możliwe jest wszystko, a jedyną granicą jest wyobraźnia.
#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #skutecznyagentnieruchomosci

Rezerwacja

Data: 2024-04-25

Autor: Krzysztof Greger

#rezerwacja #pasmopelnesukcesow
Ta wspaniała, historyczna kamienica z 1910 roku, została zarezerwowana. Obiekt ten zachęcił swoim potencjałem przyszłego właściciela. Który dostrzegł w nim przestrzeń na stworzenie miejsca, które stanie się ośrodkiem inspiracji.
Serdecznie gratulujemy podjętej decyzji oraz pięknej wizji, by przemienić tę kamienicę w prawdziwy klejnot.
#zmiloscidonieruchomosci #inwestycja #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2024-04-24

Autor: Krzysztof Greger

Minimalizm w nieruchomościach.
#stylminimalistyczny w aranżacji wnętrz zyskuje coraz szersze grono miłośników. Jeśli należysz do osób systematycznych, cenisz ład, porządek, czystość oraz perfekcyjnie dbasz o minimalizację ilości przedmiotów codziennego użytku, ten popularny styl będzie dla Ciebie odpowiedni. Twoje mieszkanie to świątynia starannie zaplanowanej harmonii, która widoczna jest już od wejścia, poprzez strefę dzienną, po sypialnię i łazienkę? Styl minimalistyczny jest więc tym, który sprawi, że we wnętrzu poczujesz się dobrze.
Urządzając swój dom lub mieszkanie w stylu minimalistycznym pamiętaj:
• nie osłaniaj okien ozdobnymi firanami i zasłonami,
• rośliny, tylko te zielone, o masywnych liściach, umieszczaj w donicach imitujących beton lub naturalny kamień,
• Wybieraj drewno i kamień, dodaj do nich gładkie powierzchnie mebli, wykończonych na wysoki połysk oraz metal.
W salonie:
• ogranicz ilość mebli. Wystarczy sofa lub narożnik, stolik kawowy oraz stolik pod telewizor,
• możesz zastosować szafki wiszące, tworzące nowoczesną mini zabudowę w strefie multimediów,
• efektowne meble o prostych kształtach wystarczą, by schować w nich wszystkie, niezbędne przedmioty.
W kuchni:
• nie stosuj frontów z frezowaniem oraz ozdobnych uchwytów,
• powierzchnia szafek kuchennych powinna być gładka, a większość sprzętów drobnego AGD, naczyń i przyborów schowana,
• świetnie będzie się prezentować nowoczesna wyspa kuchenna z płytą grzewczą, pozbawioną wystających elementów,
• stół i krzesła dopasuj kolorystycznie do materiału, z którego wykonane są meble kuchenne,
• niech każdy element o prostym kształcie będzie dopasowany, tworząc efekt spójnego uporządkowania.
W łazience:
• świetnie sprawdzi się kabina ,,walk-in” lub wanna, zabudowana glazurą o efekcie betonu, kamienia czy drewna,
• niewielka ilość kolorów, inspirowanych barwami ziemi,
• geometryczne, nieskomplikowane kształty, dotyczące aranżacji ścian, stylu sanitariatów i dodatków,
• kosmetyki oraz przybory toaletowe umieść w zamkniętych szafkach oraz zredukuj ich ilość.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułu:
https://kznieruchomosci.pl/.../trendy-mieszkaniowe...

Marzenia o Twoich Metrach.

Data: 2024-04-23

Autor: Krzysztof Greger

#marzeniasiespelnia #wspanialiklienci #przekazaniekluczy #marzeniaotwoichmetrach #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci

 

Wiedza Wsparcie Doświadczenie

Data: 2024-04-22

Autor: Krzysztof Greger

Kredyt hipoteczny „Na start"

Data: 2024-04-19

Autor: Krzysztof Greger

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-04-18

Autor: Krzysztof Greger

#sprzedane #skutecznyagentnieruchomosci

"Marzenia zawsze zwyciężają rzeczywistość, gdy im na to pozwolić" – Stanisław Lem.

Dziś świętujemy triumf marzeń #aktnotarialny Gdyż marzenia Strony Kupującej, stały się rzeczywistością. Młodzi, pełni energii i odwagi ludzie sfinalizowali zakup 130-metrowego mieszkania, zlokalizowanego przy ulicy Szpitalnej, we Włocławku. Usytuowanie mieszkania w historycznej kamienicy z 1943 roku zainspirowało tych miłośników dziedzictwa i pasjonatów historii. Postanowili stworzyć swoją przyszłość, inwestując w przeszłość... To miejsce, stało się inspiracją dla tych młodych wizjonerów.

Gratulujemy obu stronom transakcji, oraz agentce Monice Krzyżanowskiej, która po raz kolejny udowodniła, że w świecie nieruchomości jedyną granicą jest wyobraźnia.
Niech historia, tych wyjątkowych Klientów, którzy śmiało stawiają kroki w nieznane, wierząc, że w przeszłości tkwi klucz do przyszłości, będzie dla nas wszystkich inspiracją 

#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci 

#wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci 


Warto wiedzieć.

Data: 2024-04-17

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć
Jak zaaranżować balkon na wiosnę❓
Nie musisz mieć własnego ogródka czy działki, aby mieć swój pięknie zagospodarowany kawałek zieleni. Balkon świetnie sprawdzi się w tej roli i możesz stworzyć na nim mały, ale bujny ogródek.
????Wiosna jest najlepszym okresem na planowanie balkonowej aranżacji. Wszystko budzi się do życia, rośliny puszczają nowe, zielone pąki i również twój balkon może stać się zielony. Czas na porządki po zimie i wybór roślin na kolejny sezon!????
Jakie kwiaty i rośliny wybrać❓
• krokusy,
• hiacynty,
• żonkile,
• szafiry,
• niezapominajki,
• bratkach,
• begonie,
• pelargonie,
• fuksje,
• trawy ozdobne,
• różne zioła (oregano, bazylia, kolendra, pietruszka, mięta, czy inne gatunki),
• iglaki (jałowce, cisy oraz karłowe odmiany świerków i sosen).
➡️Podstawą w przygotowaniu balkonu do wiosny jest zaprowadzenie porządku. Wielu z nas miewa nawyk wystawiania na balkon przedmiotów zbędnych, rzadko używanych, odpornych na pogodę.
Warto uporządkować te przedmioty: wyrzucić zepsute, schować lub zreperować. Aby podczas wiosennej pielęgnacji kwiatów wszystkie niezbędne narzędzia były zawsze pod ręką warto zainwestować w niewielką skrzynkę czy kufer.
Wewnątrz możemy przechowywać niewykorzystane nasiona, narzędzia ogrodnicze, środki owadobójcze czy też nawozy. Decydując się na taką skrzynię balkonową pamiętajmy o tym, aby była ona odporna na zmienne warunki atmosferyczne❗️
Ważne jest także dokładne wyczyszczenie płytek i balustrady. Dokładnie skontroluj stan np. balustrady - korozja może stwarzać niebezpieczeństwo oderwania balustrady i doprowadzenia do wypadku.
➡️Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://advestor.pl/jak-zaaranzowac-balkon-na-wiosne/
https://www.gardenowo.pl/.../przygotuj-swoj-balkon-na-wiosne
Pochwalcie się Państwo swoimi aranżacjami balkonów w komentarzach ????
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #wiosna #kolory #kwiaty #balkon

Dlaczego warto skorzystać z biura nieruchomości?

Data: 2024-04-16

Autor: Krzysztof Greger

1. Bezpieczeństwo

Oferty, którymi zajmuje się biuro nieruchomości są pewne i sprawdzone. Pośrednik zweryfikuje tożsamość drugiej strony transakcji, a także stan prawny nieruchomości. Unikniemy więc na przykład sytuacji, w której osoba sprzedająca lokal nie ma do niego pełnych praw. Każdy sprzedający nieruchomość ma obowiązek podać swoje pełne dane, te same procedury dotyczą zresztą także potencjalnych nabywców, którzy chcą obejrzeć lokal oferowany na sprzedaż lub wynajem.

2. Znajomość rynku

Pośrednik z biura nieruchomości po prostu musi się świetnie orientować w specyfice lokalnego rynku domów i mieszkań. Musi znać mocne i słabe punkty lokalizacji nie tylko w mieście, ale i w każdej jego dzielnicy, by wynegocjować jak najlepsze warunki dla osoby, którą reprezentuje. Agencje nieruchomości wiedzą także, na co należy zwrócić uwagę w poszczególnych ofertach, dopytać o ewentualne przemilczane szczegóły, spojrzeć na sprawę trzeźwym okiem i bez emocji. Rozeznanie wspomaga fakt, że w bazach biur znajduje się zwykle kilkanaście tysięcy ofert. Pośrednik w przeciwieństwie do właściciela, jest również w stanie określić realną cenę nieruchomości i tak przygotować ofertę, żeby ją szybko i zyskownie sprzedać.

3. Doświadczenie

Dobre biuro nieruchomości zatrudnia pośredników, którzy nie tylko z racji ukończonych szkół i kursów orientują się w meandrach dobierania w pary właściwych lokalizacji z właściwymi osobami. Pośrednicy każdego kolejnego dnia pracy zdobywają doświadczenie, które potem procentuje w postaci skuteczności ich działania. Osoba, która na własną rękę chciałaby sprzedać albo kupić mieszkanie, nigdy nie będzie w stanie tak dokładnie poznać rynek i jego specyfikę, jak pracownik dobrego biura nieruchomości.

4. Oszczędność czasu

W przypadku usług związanych z rynkiem nieruchomości, czas będzie podarunkiem od nas samych dla… nas samych. Dzięki podjęciu decyzji o udzieleniu pełnomocnictwa pośrednikowi, zamiast poświęcać czas na poszukiwanie i porównywanie ofert, można odpoczywać i spędzać czas z rodziną. A w gąszczu ofert można się rzeczywiście pogubić. Część z nich jest aktualna, część nie, są przemieszane, a nawet zdublowane. Przejrzenie tylko jednej dziesiątej części z nich to cały tydzień mozolnej i wytężonej pracy. Biuro będzie pracować również za sprzedającego – pośrednik może wyręczać właściciela podczas prezentacji ofert, tym samym dając mu czas na zajmowanie się czymś zupełnie innym.

5. Negocjacje

Nieprzyjemne i niełatwe negocjacje cenowe biuro nieruchomości bierze na siebie. Agenci znają rynek pod kątem realnych cen i wiedzą na ile można manewrować kwotą tak, by obie strony były zadowolone. Do tego znają techniki negocjacyjne, które potrafią przekonać nawet najbardziej opornych. Jeśli więc uda się namierzyć wymarzone lokum, biuro pomoże w uzyskaniu satysfakcjonującej obie strony ceny i domknięciu sprzedaży.

6. Reklama

Jak sprzedać mieszkanie? To pytanie tylko z pozoru jest proste. Przy sprzedaży nieruchomości trzeba uwzględnić szereg okoliczności i czynników, które muszą zaistnieć, żeby doszło do finalizacji transakcji. Kluczowa jest reklama. Im więcej potencjalnych nabywców dowie się o ofercie, tym łatwiej i szybciej dojdzie do sprzedaży.

Dobre biura nieruchomości w swojej ofercie mają prezentacje ogłoszenia na kilkudziesięciu portalach internetowych, oprócz tego korzystają z niestandardowych form reklamy. Mogą rozwieszać bannery, prezentować oferty w różnych miejscach w internecie. Niezależnie od tego, gdzie będzie prezentowana, każda oferta powinna być właściwie sfotografowana, a także opisana w sposób przemawiający do osób poszukujących mieszkań i domów. Tu po raz kolejny z pomocą przychodzi wiedza i doświadczenie profesjonalnych pośredników.

7. Sprawy urzędowe

Urzędy, sądy, księgi wieczyste, przepisanie mediów – lista rzeczy do załatwienia po finalizacji transakcji sprzedaży i kupna mieszkania do krótkich nie należy. Sprzedający musi przecież skompletować pełną dokumentację nieruchomości, żeby wystawić mieszkanie, dom czy działkę na rynek, a nabywca już po zakupie poprzenosić wszelkie prawa własności na siebie. Kilka dni chodzenia po różnych instytucjach gwarantowane. Chyba, że pozwolimy, żeby w tej niewdzięcznej robocie wyręczyło nas biuro nieruchomości. Po udzieleniu pełnomocnictwa, doświadczeni specjaliści załatwią wszelkie niezbędne formalności, a my zaoszczędzimy mnóstwo czasu i nerwów. Na koniec trzeba będzie jedynie udać się do biura nieruchomości po odbiór teczki z dokumentami.

8. Dobór kredytu

Mieszkanie wybrane, sprzedający zdecydowany – czas na ustalenie metody sfinansowania zakupu. Niestety, większość z nas dysponuje wystarczająco zasobnym portfelem, by kupić mieszkanie za gotówkę. W takim przypadku potrzebny jest kredyt. I tu, zdaniem niektórych, zaczynają się kolejne schody. Trzeba porównać oferty banków, dobrać najlepszą, sprawdzić, czy dany bank w ogóle udzielił nam kredytu – podobnie jak w sprawach urzędowych, zajmie to co najmniej kilka dni.

Jednakże – niekoniecznie. Niektóre biura mają zaufanych doradców, którzy bezpłatnie porównają oferty banków i dobiorą najkorzystniejszą dla konkretnego kupującego ofertę. Jeśli istnieje taka możliwość, pomogą również w zdobyciu dofinansowania z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. W ramach tego programu, osoby do 35 roku życia mogą otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych dopłaty do pierwszego własnego “M”.

9. Spokój ducha

Na każdym etapie zakupu czy sprzedaży mieszkania mogą pojawić się wątpliwości i pytania. Nierzadko gra toczy się o wysoką stawkę – kredyt mieszkaniowy na całe życie. Niezależnie, czy chodzi o to by na starość przeprowadzić się do wymarzonego zakątka, rozpocząć nowe życie w nowym miejscu albo w końcu we własnym domu założyć rodzinę, każdą taką sytuację łączy wspólny mianownik – potrzeba, aby ta ogromna zmiana odbyła się bez stresu, bez nieprzyjemności, w miarę możliwości szybko i sprawnie. Usługi profesjonalnego biura znacząco zminimalizują stres. Dobry pośrednik gotowy będzie odpowiedzieć na każde pytanie i znaleźć wyjście z niemal każdej sytuacji. Do tego, w razie potrzeby pomoże skontaktować nowego właściciela ze sprawdzonymi, rzetelnymi fachowcami do przeprowadzenia ewentualnego remontu.

10. Własne klucze, własne cztery kąty

Sfinalizowanie zakupu własnego mieszkania czy domu daje ogromną radość i satysfakcję. Własne cztery kąty dają poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Można stworzyć miejsce, do którego po prostu chce się wracać. Cała procedura kupna mieszkania może trwać jedynie kilka dni. Pozwól więc wyręczyć się profesjonalistom, którzy pomogą Ci bezstresowo zrealizować ten najprawdopodobniej największy zakup w życiu. A potem kup najpiękniejszy jaki znajdziesz breloczek do kluczy i nie zapomnij umieścić na ścianach ramek z najpiękniejszymi fotografiami. A potem wyciągnij się na kanapie i po prostu odpocznij, bo w końcu jesteś u siebie.

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-04-15

Autor: Krzysztof Greger

#sprzedane #skutecznypośrednikwloclawek
Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Chopina, w samym sercu Włocławka zostało sprzedane #aktnotarialny Tę nieruchomość, cechował przemyślany układ pomieszczeń, standard i komfort wykończenia. Natomiast inteligentne rozplanowanie przestrzeni, sprawiło, iż każdy kawałek mieszkania ma swoje przeznaczenie i jest szalenie funkcjonalny. Ponadto, świetna lokalizacja i natychmiastowy terminem dostępności. Te parametry sprawiły, iż strona kupująca ,,nie miała” innego wyboru, jak tylko powiedzieć uświęcone zwyczajem ,,tak” ????????Gratulujemy podjętej decyzji❗
#zmiloscidoludzi #wspanialiklienci #m3wloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci

Kolejny sukces Moniki.

Data: 2024-04-12

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesów #zaufaniejakowalutaprzyszłości
„Pod pewnymi względami nie ma małych chwil, ponieważ każda z tych chwil jest teraz wzmacniana. Wszystko sprowadza się do ustalenia oczekiwań, a następnie spełnienia tych mniejszych obietnic podczas całej podróży” Jeannie Walters.
To właśnie te słowa doskonale oddają ducha i wyjątkowość dzisiejszego wydarzenia. Dotarliśmy ostatniego etapu naszej wspólnej podróży. Został podpisany #aktnotarialny sprzedaży tego pięknego domu, zlokalizowanego w willowej dzielnicy, poza miastem... w Wieńcu Zalesie. Jest to moment nie tylko symboliczny, lecz także pełen ogromnej satysfakcji ????
????Obu stronom transakcji serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną drogę…
#skutecznyposrednikwloclawek #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #wienieczalesie #sprzedane 

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-04-11

Autor: Krzysztof Greger

Twoją marką jest to, co ludzie mówią o tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju- Jeff Bezos. 

Kolejny sukces naszej agentki Moniki Krzyżanowskiej #skutecznyposrednik Co mówią o Monice, strony transakcji sprzedaży mieszkania przy ulicy Chemików, we Włocławku? 

 ‘’Tak właśnie wyobrażałam sobie pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pani Monika zdecydowanie wie na czym polega jej praca i wkłada w nią moc zaangażowania. Dziękuję i polecam szczerze”. 

,,Oferta była przygotowana profesjonalnie, rzetelnie. Pracownicy biura zawsze życzliwe, pełne zaangażowania. Dziękuję Pani Monice, wszystko dograne od początku do sprzedaży, notariusza i sfinalizowanie samej transakcji”. 

Dziękujemy za zaufanie i opinie.   
#wpanialiklienci#biuronieruchomosciwloclawek#zmiloscidoludzi#pasmopelnesukcesow#przeztwojemetrysprzedane#twojemetrybiuronieruchomosci#zmiloscidonieruchomosci  

Warto wiedzieć.

Data: 2024-04-10

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #wiosna ????
Jak odmienić mieszkanie na wiosnę?
Nadejście wiosny to coś więcej niż zmiana temperatury. Budząca się do życia przyroda niemal zmusza nas do wprowadzenia zmian w naszym życiu i otoczeniu. Czy zmiany te mogą obejmować również dom lub mieszkanie? Nie tylko mogą, ale wręcz powinny! Tym bardziej, że odświeżanie wnętrz na wiosnę nie jest ani drogie, ani skomplikowane. Zobaczcie sami, jak można w prostych krokach odmienić otoczenie z wykorzystaniem typowo wiosennych inspiracji. Poniżej przykłady, co należy zrobić…

➡1. Schowaj :
• wszelkie ozdoby, jakie pozostały po świętach,
• grube, pluszowe koce i futrzane narzuty,
• poduszki w grubych poszwach i ciężkie zasłony,
• świece o zapachu jabłka, cynamonu czy pomarańczy,

➡2. Wyjmij :
• typowo wiosenne ozdoby: wzory kwiatowe, kolorowe i wesołe,
• gładkie, cienkie koce i narzuty z frędzlami,
• równie gładkie i cienkie poszwy w chłodniejszych barwach,
• świece zapachowe z naturalnego wosku i olejków eterycznych, orzeźwiające i w italizujące,

➡3. Dodaj :
• Zioła,
• Kwiaty, 
• Kolory, 

➡ Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://wellcome-home.com/.../jak-odmienic-mieszkanie-na.../
https://portal.janachowska.pl/wystroj-wnetrza-na-wiosne/

#twojemetrybiuronieruchomosci#zmiloscidonieruchomosci #kolory #kwiaty#biuronieruchomosciwloclawek#domoweinspiracje #idzienowe

Rekomendacje.

Data: 2024-04-09

Autor: Krzysztof Greger

#opiniegoogle #rekomendacje
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Przekonaj się, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być współpraca z profesjonalistą, który jest z Tobą na każdym kroku. Miej czas dla siebie i bliskich. W kwestii Twoich Metrów, my zajmiemy się wszystkim!
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

 

Z cyklu: szkolimy się dla Was????

Data: 2024-04-08

Autor: Krzysztof Greger

Fascynujący i kompetentni prelegenci❗️
Inspirujący koledzy i koleżanki z branży❗️
Piękne otoczenie pobudzające umysł❗️
Czegóż chcieć więcej❓
#szkolenie #skutecznypośrednik #biuronieruchomosciwloclawek
 

Prawdziwe bogactwo to nie to, ile twoja praca pozwoli ci zarobić, ale to, kim cię uczyni- Pino Pellegrino.

Data: 2024-04-05

Autor: Krzysztof Greger

Zawsze przy finalizacji przedsięwzięcia jest uroczyście i przyjemnie #aktnotarialny W tym, konkretnym przypadku współpraca ze stronami tej transakcji odbywała się na poziomie, który śmiało mogę zdefiniować jako klasę PREMIUM. I nie mam tu na myśli samej nieruchomości (chociaż sprzedany dom, dokładnie do takiej kategorii się kwalifikuje). Miałam tę znamienitą przyjemność pośredniczenia w tej sprzedaży.
➡️Dzięki, temu kolejny raz przekonałam się, że:
• moje wyobrażenie o relacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, klientami a pośrednikiem jest zasadne i absolutnie jak najbardziej do uzyskania,
• okazuje się, że pośrednicząc przy sprzedaży jednej z najdroższych nieruchomości, na rynku lokalnym, można śmiać się często i szczerze, gdyż cały proces przebiega w takiej właśnie atmosferze,
• każdego dnia odkrywać na nowo, zarówno piękno sprzedawanej nieruchomości oraz równie piękną formę wyrażania szacunku dwóch stron transakcji,
• wszelkie kwestie do omówienia, spotkanie czy kontakt telefoniczny, są darem -a nie problemami, gdyż każda interakcja jest przyjemnością samą w sobie.
Definitywnie ta praca, pozwala mi wzrastać, zarówno na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. Dziękuję ????
#wpanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidoludzi #pasmopelnesukcesow #przeztwojemetrysprzedane #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #klasapremium #prawdziwebogactwo


 

Przygotowanie nowej oferty.

Data: 2024-04-04

Autor: Krzysztof Greger

Oto jak Marcel Achard pomógł uświadomić mi całkiem klasyczną myśl: ,,Ludzie wierzą, że aby odnieść sukces trzeba wstawać wcześnie. Otóż nie, trzeba wstawać w dobrym humorze”.
Podświadomie zgadzam się z tymi słowami. Doceniam to, jak wspaniale jest robić coś, co sprawia radość, co pochłania bez reszty i napełnia energią. Jak fenomenalnie jest budzić się z myślą, że kolejny dzień spędzisz, robiąc to, co lubisz.
Dziś- bonus dodatkowy????Przygotowujemy nową ofertę sprzedaży domu, w pięknym, zjawiskowym otoczeniu ????????a tempertura na zewnątrz sięga 36℃ Czyż nie jest wyśmienicie zanurzyć się w pracę w otoczeniu, które wydaje się być wprost z katalogu marzeń ????????Czego chcieć więcej…????
#twojemetrybiuronieruchomosci #pracamarzeń #doceń #nowaoferta #zmiloscidonieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2024-04-03

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć????
Co to jest dom samowystarczalny❓
To budynek, który umożliwia samodzielne wytworzenie niezbędnej energii do ogrzewania tego budynku, również do ogrzewania wody użytkowej. Oczywiście nie ma takich budynków, które wystarczy wybudować, aby móc korzystać z energii elektrycznej, grzewczej, bez użycia nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Na razie zaawansowana technologia jest sprzymierzeńcem w walce o ekologiczne mieszkanie w takim samowystarczalnym budynku, jest ściśle powiązany z rozwiązaniami, urządzeniami i komponentami, których zadaniem jest czerpanie siły z odnawialnych źródeł.
Co daje samowystarczalny dom❓
Dom samowystarczalny energetycznie daje spokój, komfort, a także jest ukłonem w stronę planety. Spokój, jaki towarzyszy mieszkańcom samowystarczalnego domu to najlepsza nagroda na niemałą inwestycję w dom. Pomimo tego, że ceny energii elektrycznej i opału rosną, osoby mieszkające w domu samowystarczalnym, są poza tym schematem. Dla nich samych rosnące ceny energii, a także kryzys energetyczny nie musi mieć większego znaczenia. Spokój, jaki im towarzyszy pochodzi ze stabilnej egzystencji.
Do ogrzewania wykorzystuje, zasilania, a także chłodzenia i wentylowania jedynie odnawialne źródła energii. Komfort użytkowania także jest wysoki. Większość nowoczesnych rozwiązań obsługuje się intuicyjnie. Tutaj przykładem może być, chociażby nowoczesna pompa ciepła, która zajmuje coraz mniej miejsca i jest w zasadzie bezobsługowa. Wszystko to daje mieszkańcom niezależność i spokój nawet w czasach, kiedy kryzys energetyczny nie daje o sobie zapomnieć, nie ma czegoś takiego, jak przerwa w dostawie prądu czy gazu. Szczególnie zimą takie przerwy w dostawie są uciążliwe dla mieszkańców.
Samowystarczalny dom nie tyle zużywa, a generuje energię wykorzystywaną przez mieszkańców. To dom, który sam wyprodukuje sobie prąd niezbędny do codziennego życia mieszkańców.
Domy samowystarczalne???? – poziomy samowystarczalności:
- energooszczędny KfW
- pasywny
- zerowe zużycie energii.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułu:
https://www.morizon.pl/.../domy-pasywne-energooszczedne.../
https://www.chip.pl/.../domy-samowystarczalne-energetycznie

Wesołych świąt Wielkanocnych.

Data: 2024-03-30

Autor: Krzysztof Greger

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-03-28

Autor: Krzysztof Greger

#aktnotarialny #sprzedane
Ta unikatowa nieruchomość, zlokalizowana w Lipnie, która nawiązuje do sielskiego życia, w zgodzie z naturą - “slow life” została sprzedana❗
Fascynujące jest to, że każdy ma swój własny niepowtarzalny sposób wyrażania siebie, zarówno w życiu codziennym, jak i poprzez swoje otoczenie. W końcu to właśnie te różnice czynią świat interesującym. Życie staje się jak kolorowy kalejdoskop, gdzie każda jednostka wnosi swój własny, niepowtarzalny kawałek do pięknego obrazu ludzkiej różnorodności????
Bezcenne jest to, że możemy uczestniczyć w tak ważnych dla Państwa chwilach. Obu stronom transakcji serdecznie gratulujemy????
#slowlife #lipno #stylrustykalny #weekend #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży #sprzedażdomulipno

Jak żyć w zgodzie z sąsiadami.

Data: 2024-03-27

Autor: Krzysztof Greger

Warto dbać o kontakt z sąsiadami. Tak naprawdę w znacznym stopniu zależy od nas samych. Nie oczekujmy, iż sąsiad, którego unikamy będzie pałał do nas sympatią. Zasad, które wpływają pozytywnie na relacje jest dużo, natomiast podstawowe to: okazywanie wzajemnego szacunku i wyrozumiałości.
Z pewnością relacje z sąsiadem i krótka wymiana uprzejmości wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i potrafi poprawić humor nawet po ciężkim dniu pracy. Mówienie takich oczywistych zwrotów, jak „dzień dobry” czy „do widzenia” wpływa na budowanie relacji. Np. pomoc sąsiadce z wózkiem z dzieckiem będzie miłym gestem. Jak powszechnie wiadomo, w relacjach międzyludzkich, podstawowe znaczenie odgrywa okazywanie szacunku i elementarnych zasad kultury.
W przypadku pojawienia się trudności z sąsiadami, warto próbować podejmować rozmowy i sygnalizować problematyczne sytuacje. Najczęstsze problemy to: hałas, niewłaściwe zachowanie, nieodpowiednie użytkowanie przestrzeni wspólnych czy niewłaściwe parkowanie.
????Co zrobić w takiej sytuacji ❓
Warto sygnalizować, co nam przeszkadza czy powoduje dyskomfort. Może wspólnie uda się w prosty sposób znaleźć rozwiązanie i uniknąć pogorszenia relacji. Jeżeli jednak uciążliwi sąsiedzi, nie zważają na prośby i ignorują nasze upomnienia, dobrze byłoby zapytać o opinię pozostałych sąsiadów i sprawdzić, czy oni również mają ten sam problem. Razem można osiągnąć więcej w oparciu o obiektywne odczucia kilku niezależnych mieszkańców, a nie jedynie własną opinię.
Po wyczerpaniu wszystkich argumentów, jeżeli uciążliwi sąsiedzi kontynuują swoje kłopotliwe praktyki, można podjąć dalsze kroki, angażując odpowiednie instytucje.
A jakie Państwo macie relacje ze swoimi sąsiadami❓
Puszczacie im głośną muzykę, czy raczej zapraszacie na grilla❓
Więcej na ten temat dowiecie się Państwo z artykułów⬇️
https://www.domiporta.pl/.../nie-zawsze-trzeba-czekac-do...
https://www.mypinkplum.pl/.../5-sposobow-na-spokoj-z...
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #sąsiad #relacje

Rekomendacje.

Data: 2024-03-26

Autor: Krzysztof Greger

#opiniegoogle #rekomendacje
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Przekonaj się, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być współpraca z profesjonalistą, który jest z Tobą na każdym kroku. Miej czas dla siebie i bliskich. W kwestii Twoich Metrów, my zajmiemy się wszystkim!
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

 

Przez TWM sprzedane.

Data: 2024-03-25

Autor: Krzysztof Greger

#sprzedane #podziękowania
Wraz z Państwem cieszymy się z tego przełomowego momentu, dziękujemy za emocje i poczucie satysfakcji, których doświadczamy dzięki Państwa zaufaniu????Ta emocjonalna podróż z Wami była równie ważna, jak krok formalny #aktnotarialny Dzięki Wam nasza praca nabiera głębi i znaczenia, a Wasze radości stają się naszą największą nagrodą. Gratulujemy podjęcia decyzji o zakupie tego pięknego i ekonomicznego domu w Aleksandrowie Kujawskim ????
#marzeniasiespełnia #twojemetrybiuronieruchomosci #domaleksandrówkujawski #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #sprzedażdomu #biuronieruchomosciwloclawek #pasmopelesukcesów #biuro #praca #workhard #motivation #teamwork #workinprogress #worktime #workday #wloclawek #biuronieruchomosciwloclawek

Kodeks etyki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Data: 2024-03-22

Autor: Krzysztof Greger

Dziś kilka słów o etyce zawodowej w pracy pośrednika.
➡W jakim celu został stworzony❓
Celem ustanowionych zasad jest zapewnienie usługobiorcom najwyższej ochrony i jakości usług, wykonanych ze szczególną starannością.
➡Jak działa pośrednik przestrzegający kodeksu❓
Postępuje uczciwie i rozważnie, dbając o to, aby nie narazić klientów na szkody. Kieruje się zasadą ochrony interesów usługobiorców. Współpracuje, przestrzegając zasad uczciwej konkurencji, lojalności i szacunku. Powstrzymuje się od zachowań, które mogą wyrządzić moralną lub materialną szkodę. Dąży do eliminowania ze swojego środowiska praktyk szkodzących klientom.
➡Kodeks- to, tak naprawdę to głos sumienia, przypominający, iż istnieją określone reguły gry. Etyka powinna kształtować godność w zawodzie pośrednika, co z uwagi na ocenę społeczną ma istotne znaczenie praktyczne.
Dotychczasowa praktyka pokazała, że w tym zawodzie niezbędna jest konieczność spełniania wysokich wymagań etycznych i moralnych. Brak postępowania według jasno określonych reguł wprowadza w błąd klientów, powoduje utratę zaufania społecznego i reputacji. Kodeks etyki to nie filozofia czy religia. To kilka prostych zasad, z których większość wydaje się oczywista.
#kodeksetyki #pfrn #kartaklienta #regułygry #licencjonowanyposrednik #zmiloscidoludzi #biuronieruchomościwloclawek #skutecznyagentnieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #podcast #rozmowyzeswiata

 

Rezerwacja.

Data: 2024-03-21

Autor: Krzysztof Greger

#kochamzazamcze #umowaprzedwstępna
Dziś o prawdziwych lokalnych patriotach, zapatrzonych w nasze miasto ,,jak w obrazek”. Klienci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania przy ulicy Chemików, są zakochani w naszym mieście... Ale, co istotne, to kolejne pokolenie z tej rodziny, które wprost uwielbia osiedle Zazamcze i nie wyobraża sobie mieszkania gdzieś indziej ????

To dopiero wyjątkowo ciekawa rodzinna tradycja na najwyższym poziomie!
Nie pierwszy raz okazuje się, iż to nie tylko o cztery kąty chodzi, tylko o duszę miejsca! Jesteśmy pod wrażeniem ich więzi, gdyż miłość do lokalnego podwórka, to dziś prawdziwa rzadkość! #ilovewloclawek

Mówią: ,,tutaj jesteśmy, tutaj są nasze korzenie, tutaj nasze serca"❤️ I w tę lokalną lojalność, wierzymy, że wciąż może być wysoko na liście priorytetów- bo to nie tylko o miasto chodzi… O historię, tradycję i te wszystkie barwy lokalnej tożsamości!

#rezerwacja #zmiloscidoludzi#wspanialiklienci #zmiloscidonieruchomosci#twojemetrybiuronieruchomosci#skutecznyagentnieruchomosci#biuronieruchomosciwloclawek#pasmopelesukcesów #teamwork#workinprogress

Warto wiedzieć.

Data: 2024-03-20

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć
Meble na zamówienie – wszystko, co musisz o nich wiedzieć❗
Urządzając mieszkanie czy dom, stajemy przed trudnym wyborem mebli. Chcemy, aby służyły nam jak najdłużej. Muszą być solidne, ładne, praktyczne, dopasowane do oczekiwań oraz potrzeb.
Meble na wymiar-jak zacząć❓
W tym celu najlepiej poszukaj inspiracji w Internecie, katalogach, magazynach wnętrzarskich czy sklepach meblowych. Pozwoli Ci to podpatrzeć wiele stylowych i funkcjonalnych rozwiązań.
Jak zaprojektować meble na wymiar❓
W tym celu zgłoś się do biura projektowego, gdzie architekt lub projektant specjalnie dla Ciebie przygotuje wizualizację Twojej wymarzonej kuchni, salonu, sypialni czy łazienki.
Planując zakup takich mebli, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego usługodawcy. Przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy z konkretną firmą, warto przyjrzeć się takim kwestiom jak: doświadczenie, portfolio, jakość materiałów, gwarancja, personalizacja, terminy realizacji, dokładna wycena, komunikacja z klientem, opinie.
Ile kosztują meble na wymiar❓
Koszt zależy od szeregu czynników, takich jak wybrane materiały, akcesoria (uchwyty, prowadnice, zawiasy itd.), zastosowane systemy czy kształt, rodzaj i wielkość mebli. Wpływ na cenę ma także kolorystyka frontów, grubość blatu, jak również rodzaj zastosowanego oświetlenia.
Zalety mebli na wymiar:
• dopasujesz do swoich potrzeb,
• zagospodarujesz każdy kawałek przestrzeni.
• możesz wybrać dowolne wyposażenie swoich mebli,
• przechowywanie bez zbędnych zakamarków,
• wysoka jakość na każdym etapie: od projektu do realizacji,
• nikt inny nie będzie miał takich mebli jak Ty – wyróżnik w aranżacji wnętrza,
Wady mebli na wymiar:
• decyzja na lata, bo ich demontaż jest utrudniony,
• zobowiązanie, bo mebli do zabudowy nie zamontujemy tak po prostu w nowym miejscu zamieszkania,
• utrudnienie w trakcie remontów,
• większy wydatek w stosunku do rozwiązań sklepowych.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://www.domiporta.pl/.../meble-na-zamowienie-wszystko...
https://portameble.pl/blog/
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #meblenawymiar #niepowtarzalnewnętrze

Rezerwacja

Data: 2024-03-18

Autor: Krzysztof Greger

#umowaprzedwstepna Dziś kierujemy wzrok i uwagę na mapę ????Kierunek-Poznań-Włocławek, Włocławek -Poznań ???? Czy to zbieg okoliczności, czy też kwestia przeznaczenia i właśnie tak miało być…
Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Skarżyńskiego zostało zarezerwowane. Podpisana została umowa przedwstępna na te kompleksowo umeblowaną i wyposażona nieruchomość.
Podpisanie umowy przedwstępnej zakupu wyśnionej nieruchomości, to nie tylko krok w procesie jej nabywania. To manifestacja bezpieczeństwa, pewności kroczenia drogą w kierunku spełnienia marzeń, które tak długo w nas tkwią. To moment, kiedy możemy spojrzeć w przyszłość z ufnością, wiedząc, że kawałek naszego świata właśnie stał się realny ????
Ta chwila jest nie tylko ważna, ale jest również przesiąknięta emocjami i znaczeniem. Jest to moment, w którym marzenia o własnym M przestają być abstrakcyjnym celem. Każdy podpis na umowie jest krokiem ku spełnieniu planów życiowych. To uczucie, to prawdziwa odmiana triumfu, która wypełnia serce dumą.
W przypadku tego mieszkania, to szalenie ważny moment na mapie życia, zarówno dla Klientów Sprzedających, którzy do wielu latach mieszkania we Włocławku podjęli decyzję o przeprowadzce do Poznania. Natomiast dla Klientów Kupujących równie istotny etap, gdyż właśnie postanowili opuścić Poznań i we Włocławku zamieszkać.
Ah… te przeprowadzki❗️To jak odwrócenie ról na scenie życia. Ci z Poznania ruszają w stronę Włocławka, Ci z Włocławka w kierunku Poznania. Natomiast my czujemy się jak bohaterowie spektaklu, gdzie każda zmiana kulis to nowa przygoda ???? A co z tymi statystykami ❓Nawet one się śmieją, bo w obu miastach liczba mieszkańców pozostaje bez zmian❗️#balans
Razem z Państwem cieszymy się z tego przełomowego momentu, dziękujemy za emocje i poczucie satysfakcji, których doświadczamy dzięki Państwa zaufaniu. #zmiloscidoludzi #wspanialiklienci #marzeniasiespełnia #twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #pasmopelesukcesów #teamwork #workinprogress 

Rezerwacja

Data: 2024-03-15

Autor: Krzysztof Greger

#rezerwacja #umowaprzedwstępna
Dziś opowieść o odwadze, marzeniach i odrodzeniu. Oraz o tym jak można tworzyć przyszłość, inwestując w przeszłość...
To przestronne, prawie 130-metrowe mieszkanie przy ulicy Szpitalnej, usytuowane w historycznej kamienicy z 1943 roku zainspirowało naszych Klientów.
Ci młodzi, energiczni ludzie, prawdziwi miłośnicy dziedzictwa i pasjonaci historii „padli ofiarą” uroku tego miejsca. Ich serca zapłonęły żarliwym pragnieniem i postanowili stworzyć w tym miejscu swój wymarzony azyl.
????Gratulujemy obu stronom transakcji, oraz agentce Monice Krzyżanowskiej, która po raz kolejny udowodniła, że w świecie nieruchomości jedyną granicą jest wyobraźnia.
Niech historia, tych wyjątkowych Klientów, którzy śmiało stawiają kroki w nieznane, wierząc, że w przeszłości tkwi klucz do przyszłości, będzie dla nas inspiracją ????
#skutecznyagentnieruchomosci #zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci

Przez TWM wynajęte.

Data: 2024-03-14

Autor: Krzysztof Greger

#wynajemnieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #najemokazjonalny #zazamczewloclawek #biuronieruchomosciwloclawek


 

Wrto wiedzieć.

Data: 2024-03-13

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #mieszkaniebezbarier

Przepisy prawa budowlanego i rozporządzenie ministra infrastruktury określają wymogi, których muszą przestrzegać deweloperzy. Dzięki temu inwestycje mieszkaniowe mają być pozbawione najbardziej szkodliwych barier architektonicznych (tzw. mieszkanie bez barier). Budynki wielorodzinne powinniśmy projektować i budować, zapewniając niezbędne warunki do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne.  Należy zapewnić minimalny udział lokali mieszkalnych dostępnych dla ww. osób.

Wiele problemów nadal nie jest jednak rozwiązanych, jak chociażby wspomniana już kwestia minimalnej dostępności lokali. Jak więc projektować i jaki powinien być udział mieszkań w całej inwestycji? Na ten temat dostępnych jest wiele wytycznych, lecz wciąż brak wiążących wymogów.

Jak przystosować mieszkanie dla osoby z niepełnosprawnością ruchową? Ważny jest odpowiedni metraż i rozkład, nie warto mnożyć niepotrzebnie pomieszczeń. Systemy typu smart dom, są wskazane. Ważne jest, aby kontakty i włączniki światła czy wizjer w drzwiach znajdowały się na odpowiedniej wysokości.

• Przedpokój: powinien mieć minimum 120 cm szerokości. Szafa z wysuwanymiwieszakami i koszem.
• Salon: fotele i kanapa powinny mieć pionizujące lub terapeutyczne siedziska z odpowiednimi zagłówkami.
• Kuchnia: to otwarte pomieszczenie z wyspą. Ważne są takie aspekty jak antypoślizgowa podłoga, szafki, blaty i kuchenka zamontowana na odpowiedniej wysokości.
• Łazienka: prysznic bez kablowy lub bez brodzika, niskie progi i szeroko otwierane drzwi, uchwyty przy sanitariatach i maty antypoślizgowe.

 

Niepełnosprawność ruchowa to ograniczenie, które może wpływać na różne sfery życia. Aby funkcjonować wygodnie i samodzielnie, osoby dotknięte tego rodzaju problemami potrzebują odpowiednio zorganizowanej przestrzeni.

Więcej na ten temat:

https://kasanaobcasach.pl/przygotowac-nowe-mieszkanie-katem-potrzeb-osob-niepelnosprawnych

https://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/2162223;jsessionid=362BB454C4DD2C75814429134B04E0C2

#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #niepełnosprawnośćruchowa #zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek 

Dzień Kobiet

Data: 2024-03-08

Autor: Krzysztof Greger

????Drogie Panie- niech każda z Was przeżywa życie pełne pięknych chwil, spełnienia oraz nieustającej radości ????
Niech Wasze dni będą przepełnione poczuciem bezpieczeństwa, a uśmiech rozpromienia Wasze twarze każdego dnia.
Życzymy, abyście zawsze miały wsparcie i czuły się doceniane???? Tak naprawdę każda z Was ma inne życzenia, a Twoje Metry życzą ich spełnienia ????
0️⃣8️⃣.0️⃣3️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣
#dzienkobiet #8marca2024 #zmiloscidoludzi #świetujkazdegodnia #uśmiech #wsparcie #bezpieczeństwo #radość #życzenia #męskiegrono #twojemetrybiuronieruchomosci

Warto wiedzieć.

Data: 2024-03-06

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć
Mieszkanie w stanie deweloperskim: CO OBEJMUJE, WADY I ZALETY.
Nieruchomość w stanie deweloperskim, to lokal w tak zwanym stanie surowym, pozwalającym na przeprowadzenie niezbędnych prac mających na celu jego wykończenie.
➡Co obejmuje stan deweloperski mieszkania❓
• tynki na ścianach i sufitach – często ściany pomalowane są białą farbą, jednak rzadko jest to idealnie równą gładź, gotowa na aplikację farby czy tapety,
• wylewkę podłogową,
• instalacje elektryczne i wyprowadzenia pod oświetlenie – czasem są one wykończone gniazdami i włącznikami,
• instalację wodno-kanalizacyjne i odpływy,
• instalację grzewczą i wentylacyjną – zwykle w cenie mieszkania dostępne są grzejniki,
• wykończenie na balkonie – najczęściej to płytki, płyta balkonowa do wykończenia lub gotowa do użytku,
• instalacje domofonowe i alarmowe,
• drzwi wejściowe,
• okna wyposażone w parapet wewnętrzne i zewnętrzne.
➡ZALETY. Przede wszystkim koszty nieruchomości są dużo niższe niż w przypadku gotowego, wykończonego lokalu mieszkalnego. Stan deweloperski umożliwia także zaaranżowanie przestrzeni w taki sposób, aby był jak najlepiej podpasowany do nas. Ponadto, mamy kontrolę nad jakością użytych materiałów i rzetelności pracy wykonywanej przy ,,wykończeniówce”. Przy samodzielnym robieniu niektórych prac, np. malowaniu ścian, można też zaoszczędzić sporo pieniędzy.
➡WADY. Największą jest to, iż nie można się do niej od razu wprowadzić. Prace wykończeniowe są czasochłonne. Mamy kontrolę nad tym, w jaki sposób zostaną zrobione prace wykończeniowe, ale jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w tym temacie, to możemy podejmować na tym etapie błędne decyzje, które mogą sporo kosztować.
➡Gdzie szukać nieruchomości w stanie deweloperskim❓
W przypadku zainteresowania zakupem nieruchomości w stanie deweloperskim, warto skontaktować się z jedną z doświadczonych agencji nieruchomości. Agenci biura posiadają wiedzę na temat dostępnych mieszkań w stanie deweloperskim na rynku nieruchomości. Informacje na temat standardu oraz samej inwestycji znajdziecie Państwo również na stronie internetowej dewelopera.
➡Więcej dowiecie się Państwo z artykułu:
https://www.otodom.pl/.../poradnik-kupujacego-co-obejmuje...
#twojemetrybiuronieruchomosci #mieszkanieoddewelopera #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #poradnikkupujacego

Rekomendacja.

Data: 2024-03-05

Autor: Krzysztof Greger

#rekomendacja Z cyklu poznaj naszych partnerów❗Z przyjemnością przedstawiamy kolejne cenne ogniwo w naszym partnerstwie BIO-CLEAN POLSKA SP.ZO.O Reprezentowane przez wspaniałych ludzi i jednocześnie doświadczonych specjalistów. Nasza owocna współpraca trwa już ponad rok. Wszyscy Klienci, którzy skorzystali z oferowanych usług, są pod ogromnym wrażeniem jakości i fachowości????
#partnerzy Firma Bio-clean PPU sprzatanie po zgonach,pożarach , to prawdziwy sojusznik Klientów. Oferują dobór odpowiednich metod, środków oraz procesów i korzystają z nowoczesnych technologii. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.
Poznajmy się bliżej… Kim są i jakimi wartościami się kierują❓
Jest to rodzinna firma, która należy do wielu fundacji i organizacji:
•Fundacja nagle sami.
•Członek konfederacji Lewiatan.
•Warszawska organizacja turystyczna.
•Stowarzyszenie firm specjalistycznych i wiele innych.
➡DOŚWIADCZENIE. 11 lat na rynku. Z ich doświadczenia wynika, iż nie ma jednego rozwiązania, które byłoby odpowiednie dla wszystkich Klientów. W związku z tym, do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Starannie analizują sytuację, aby dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie, dopasowane do potrzeb i budżetu.
➡PROFESJONALIZM. Kładą ogromny nacisk na profesjonalizm. Dzięki temu oferują rzetelne konsultacje, oparte na aktualnych informacjach i doświadczeniu. Dbają o to, aby mieli Państwo czyste i przyjazne otoczenie.
➡DYSPOZYCYJNOŚĆ. Przez cały czas są w pełni dyspozycyjni. Działają przez cały rok – 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.
➡RELACJE. Zależy im na budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu. Ich celem jest nie tylko pomóc w bieżących potrzebach, ale także wesprzeć Klientów na kolejnych etapach życia.
Dlatego jeśli myślicie Państwo o profesjonalnej pomocy, dotyczącej Waszej nieruchomości zapraszamy do BIO-CLEAN, na konsultację.
#rekomendacja #partnerzy #biocleanwloclawek #czysteiprzyjazneotoczenie #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #specjaliściwdekontaminacji #sprzataniepopożarach #usuwanieszkódwloclawek #czyszczenieelewacjiwloclawek #czyszczeniekostkibrukowej #firmagodnapolecenia #współpracasięopłaca


 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-02-28

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć

Neuroarchitektura : PRYWATNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i PRZESTRZEŃ.

Dzięki rozwinięciu neuroarchitektury możemy zamieszkać w osiedlach zaprojektowanych w sposób dający nam poczucie prywatności jak i bezpieczeństwa są to podstawowe czynniki dające nam szczęście.

Co to jest Neuroarchitektura ?

To stosunkowo młoda dziedzina nauki, która bada aktywność różnych obszarów mózgu. Korzystając z naukowych ustaleń i nowych technologii, architekci mają możliwość kreowania zdrowych przestrzeni - odpowiadających na fizyczne, mentalne, społeczne i duchowe potrzeby użytkowników. 

Prywatność otrzymujemy dzięki  większej odległości między budynkami, częściowej osłonie balkonów oraz roślinności.

Bezpieczeństwo otrzymujemy dzięki ułożeniu  miejsc, w których bawią się dzieci są widoczne z okien oraz relacji z sąsiadami, wtórej budowaniu pomaga przestrzeni wspólna, tereny zielone oraz miejscado rekreacji.

Przestrzeń, materiały, kolory, światło, ustawienie mebli, to wszystko na nas wpływa. A przestrzeń można zaprojektować tak, aby wprowadzała nas w odpowiedni nastrój. Natura to najlepsza inspiracja. Barwy, które się z nią kojarzą zapewniają spokój i przyjazna przestrzeń.

W neuroarchitekturze znaczenie ma też kontekst lokalny – poczucie przynależności i swojskości. Dlatego ważne jest, aby wokół budynku dominowały rośliny naturalnie występujące w tym regionie.

Co możesz zrobić, by czuć się lepiej w swoim domu?

• Dbaj o porządek w swoim domu – spraw, by każdy przedmiot miał swoje miejsce.
• Dodaj wygodne siedziska i zakątki.
• Zamień swoją łazienkę w relaksujące spa.
• Wyznacz ciche miejsce do medytacji lub uprawiania jogi.
• Rozpyl swoje ulubione olejki eteryczne, aby pobudzić zmysły i zapewnić spokój.
• Otaczaj się podnoszącą na duchu sztuką i fotografią.
• Zachowaj wygodę i brak bólu wybierając ergonomiczne biurko i krzesło w swoim domowym biurze.
• Zorganizuj ogródek lub balkon z zielenią. Pielęgnacja roślin jest sprawdzonym środkiem redukującym stres i pomagającym poprawić jakość powietrza.

Więcej dowiecie się Państwo z artykułu:

https://hsdom.pl/neuroarchitektura-o-tym-trendzie-bedzie-niebawem-glosno/

#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #neuroarchitektura#przyjaznaprzestrzeń #terenyzielone #bezpieczeństwo #zdrowaprzestrzeń #rodzina #szczęście #spokój #przyjaźń #relacja #rośliność #prywatność #osiedla #dom #mieszkania #natura #wygoda #zwięrzeta #dzieci #sąsiedzi #rekreacja #biuronieruchomosciwloclawek 

Homestaging.

Data: 2024-02-26

Autor: Krzysztof Greger

Kompleksowy HOMESTAGING by Twoje Metry!

To niski nakład finansowy i wielkie efekty!

Usługa -dopasowana do Twoich potrzeb i budżetu.

Obejmuje takie czynności jak: odgracanie, porządkowanie, organizację i nadzór nad remontem, transport wyposażenia i dodatków oraz stylizację do sesji fotograficznej. 

Usługa obejmuje: podział na strefy do stylizacji, przygotowanie linków do sklepów, instrukcje realizacji stylizacji i kosztorys.

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  1. 1.    Opcja: sam kupujesz i stylizujesz.
  2. 2.    Opcja: sam kupujesz, my stylizujemy.
  3. 3.    Opcja: my kupujemy i stylizujemy.

Napisz do nas i porozmawiajmy o opcji współpracy, która Cię interesuje:

kontakt.nieruchomosci@twojemetry.pl

#twojemetrybiuronieruchomosci #homestagingwloclawek #biuronieruchomosciwloclawek #przygotowaniemieszkaniadosprzedaży #nowoczesnebiuronieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci

Mieszkania w stanie deweloperskim.

Data: 2024-02-21

Autor: Krzysztof Greger

#radziejow Już wkrótce termin odbioru: przełom I / II kwartału 2024 r.
➡️Zapraszamy do rezerwacji ostatnich mieszkań❗
➡️Wprowadź się do mieszkania, w którym fantazja spotyka się z funkcjonalnością, tworząc idealną symfonię dla Ciebie i Twoich marzeń #rynekpierwotny
➡️Dla kogo❓Młodych par, osób poszukujących ciszy i komfortu, idealna opcja dla każdej grupy wiekowej, dla inwestorów
➡️Atuty mieszkań: duży komfort i nieograniczone możliwości, najwyższe standardy, gwarancja jakości, bezpieczeństwo i stabilizacja finansowa, łatwość i przejrzystość procesu kupna
➡️Atuty lokalizacji: opłacalność, poczucie wspólnoty, bezkonkurencyjna lokalizacja, niezwykła i unikalna okolica
➡️Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej: Twoje Metry Biuro Nieruchomości ul. Plac Wolności 3/4 Lok. A205 87-800 Włocławek e-mail: kontakt.nieruchomosci@twojemetry.pl Tel. (biurowy): + 48 54 426 90 10 + 48 665 335 138
▶️SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/channel/UC_rTq-tMu_6A2dvm0bbmbgA
     INSTAGRAM https://www.instagram.com/twojemetry/
     WWW https://www.twojemetry.pl/  
     FACEBOOK https://www.facebook.com/TWMTwojeMetryBiuroWloclawek

 

Rezerwacja

Data: 2024-02-20

Autor: Krzysztof Greger

Jak mawiał Éric-Emmanuel Schmitt: ,,Na człowieka składają się wybory i okoliczności. Nikt nie ma władzy nad okolicznościami, ale każdy ma władzę wyboru."
#rezerwacja mieszkania położonego przy ulicy Chopina, w samym sercu Włocławka. Ta nieruchomość, to jak strategicznie rozłożona gra planszowa - przemyślany układ pomieszczeń, standard i komfort, sprawiły, że przyszli właściciele nie mieli innego wyboru, jak tylko zainwestować w to miejsce ????
Natomiast inteligentne rozplanowanie przestrzeni, sprawiło, iż każdy kawałek mieszkania ma swoje przeznaczenie i jest szalenie funkcjonalny. Inwestycyjnie, to także strzał w dziesiątkę! Z lokalizacją, standardem mieszkania i natychmiastowym terminem dostępności ???? Gratulujemy podjętej decyzji!
#wspanialiklienci #m3wloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci

Sprzedane przez Twoje Metry.

Data: 2024-02-19

Autor: Krzysztof Greger

Mahatma Gandhi powiedział: „Klient jest najważniejszym gościem w naszej siedzibie, nie jest od nas zależny. Jesteśmy od niego zależni. Nie przeszkadza nam w pracy. On jest tego celem. Nie jest outsiderem w naszej branży. On jest tego częścią. Nie robimy mu przysługi, służąc mu. Wyświadcza nam przysługę, dając nam taką możliwość”.
Dziś chcemy zatrzymać się na chwilę i podziękować Wam #wspanialiklienci z głębi serca za wyjątkową drogę, jaką razem przebyliśmy ???? Niech te słowa rozświetlają relację, jaka nas połączyła. Nie jesteście dla nas jedynie Klientami – jesteście naszymi partnerami, naszą inspiracją, sercem naszej pracy ???? To Wy jesteście celem naszych wysiłków.
W tej wyjątkowej chwili pragniemy skierować szczególne podziękowania do obu stron transakcji. Wasz niesamowity poziom zaufania do nas i radość okazywana na każdym etapie sprawiła, że nasza praca stała się czymś więcej niż tylko zawodowym obowiązkiem. Dzięki takiej postawie, mamy poczucie, że stworzyliśmy niezwykłą relację, która będzie trwać długo po zakończeniu wszystkich formalności.
To niesamowite, że wciąż tak bardzo pozytywnie zaskakujecie nas Państwo. Dziękujemy za możliwość poznania Was- Klientów, których się nie zapomina...
#zmiloscidoludzi #pasmopelnesukcesow #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci #sprzedane #aktnotarialny

Marzenie klientki znalazły swój adres.

Data: 2024-02-16

Autor: Krzysztof Greger

#świętowanie #zmiloscidoludzi
Szalenie istotnym momentem i zarazem ,,wisienką na torcie”, jest dzień, w którym przekazujemy Państwu klucze do nieruchomości ???? Wiemy jak wymagający bywa proces znalezienia adresu dla swoich marzeń…
Dlatego, szczególnie zależy nam na tym, aby dzień, w którym możecie Państwo po raz pierwszy poczuć się jak u siebie, był niezapomniany i wyjątkowy.
Dziś nasza agentka Monika Krzyżanowska miała ogromną przyjemność wspólnie z dwiema fantastycznymi ???? pełnymi pozytywnej energii kobietami ❤️❤️❤️ celebrować ten moment ???? Punkt, zaznaczony na osi czasu, który dla strony kupującej, będzie wyznacznikiem początku, natomiast dla strony sprzedającej końca realizacji marzeń, pod tym samym adresem…
Dziękujemy, za możliwość uczestnictwa w tak ważnych dla Państwa momentach ????
#wspanialiklienci #pasmopelnesukcesow #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Kolejne rekomendacje.

Data: 2024-02-15

Autor: Krzysztof Greger

Współpraca z agentem nieruchomości to inwestycja w spokojny i udany proces sprzedaży. Tutaj rzetelność i fachowa pomoc odgrywają kluczową rolę ???? Dzięki pełnemu zaangażowaniu, agent jest w stanie zrozumieć, jakie są priorytety Klientów. Postawę agentki Moniki Krzyżanowskiej docenili kolejni Klienci.
➡️Pani Elżbieta doceniła fachową pomoc, rzetelność i życzliwość.
➡️Pani Karolina, szybkość i sprawność przy sprzedaży mieszkania.
➡️Pan Marek przez cały okres współpracy czuł się zaopiekowany i pełen przekonania, iż wiemy co robimy i robimy to na bardzo dobrym poziomie.
Przekonaj się, jak przyjemna i satysfakcjonująca może być współpraca z profesjonalistą, który jest z Tobą na każdym kroku. Pozwól nam się Tobą zaopiekować!
Komu szczególnie nasi Klienci polecają współpracę z agentką Moniką? Wszystkim tym, którzy cenią sobie „profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście i elastyczność pośrednika” ????
Jeśli jesteś jedną z takich osób i poszukujesz skutecznego partnera w transakcjach, który nie boi się wyzwań, skontaktuj się z nami i przekonaj się, że nasza współpraca to też będzie strzał w dziesiątkę!
#pasmopelnesukcesow #zmiloscidoludzi #skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

Walentynki.

Data: 2024-02-14

Autor: Krzysztof Greger

MLS

Data: 2024-02-13

Autor: Krzysztof Greger

Planujesz sprzedać lub kupić nieruchomość, ale nie chcesz tracić czasu na nadmiar formalności❓ Wybierz najlepszego partnera na rynku nieruchomości-pośrednika z MLS❗
Nie czekaj, zaufaj doświadczonych ekspertom MLS❗Znajdź pośrednika w Twojej okolicy, poniżej lista specjalistów:
https://info.mls.org.pl/lista-specjalistow
➡️Co to jest MLS i jakie daje Ci korzyści:❗
✅MLS – największy w Polsce system wymiany baz certyfikowanych ofert nieruchomości i baz Klientów poszukujących sprawdzonych ofert.
✅Transakcja bez stresu i zbędnych kosztów-doświadczeni pośrednicy zadbają o cały proces.
✅Obszerna baza Klientów-nie trać czasu na poszukiwanie nabywcy. Dzięki sieci współpracujących pośredników z MLS, Twoja nieruchomość dotrze do szerokiego grona potencjalnych Klientów.
✅Nieruchomości off-market-pośrednicy z MLS, maja dostęp do ofert, których nie znajdziesz na żadnym portalu ogłoszeniowym! Wybierając pośredników z MLS- masz szansę dotrzeć do unikalnych ofert❗️
✅Gdy Twoja nieruchomość trafia do MLS, jest sprzedawana przez 4️⃣0️⃣3️⃣2️⃣ agentów z całej Polski. To ogromne grono ekspertów pracujących dla Ciebie.
#skutecznyagentnieruchomosci #mls #twojemetrybiuronieruchomosci #szybkasprzedażnieruchomości #offmarket #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #licencjonowanyposrednikwloclawek #najlepszeofertymieszkanwloclawek #okazjawloclawek #doradcadsnieruchomosciwloclawek


 

Sprzedane !

Data: 2024-02-09

Autor: Krzysztof Greger

#pasmopelnesukcesow #aktnotarialny 
Kolejna nieruchomość znalazła nowych gospodarzy. Pomimo tego, iż właściciele mieszkania przy ulicy Bojańczyka mieszkają na stałe w Szwajcarii i innych zakątkach Polski. Wydawać by się mogło, że dystans geograficzny może stanowić pewną barierę, ale nie- dla naszej agentki Moniki Krzyżanowskiej.

Monika, niczym mistrzyni układanki, stworzyła środowisko komfortu dla obu stron transakcji. Właściciele mogli spokojnie oddać klucze do swojego mieszkania, w ręce tej doświadczonej agentki, która wirtuozersko operuje nie tylko planem transakcji, ale także emocjami Klientów.

Stworzenie takiego środowiska, w którym wszyscy zaangażowani mogli poczuć się bezpiecznie, to dla Moniki nie tylko obowiązek, ale i zaszczyt. Z ogromną radością podjęła się wyzwań związanych z realizacją tej usługi, świadoma, że skuteczny agent nieruchomości potrafi doskonale reprezentować interesy Klientów, gdyż zawsze w grę wchodzi majątek Klientów.

Gratulujemy obu stronom transakcji, oraz agentce Monice Krzyżanowskiej, która udowodniła, że w świecie nieruchomości możliwe jest wszystko, a jedyną granicą jest wyobraźnia.

#zmiloscidoludzi #twojemetrybiuronieruchomosci #wspanialiklienci #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #umowaprzedwstępnasprzedaży#skutecznyagentnieruchomosci

Tłusty czwartek.

Data: 2024-02-08

Autor: Krzysztof Greger

Po ilu pączkach się uśmiechniesz?
Pochwalcie się w komentarzu, ile już zjedliście słodkości ????
I pamiętajcie - dzisiejsze nie tłuczy!
#tłustyczwartek #zdystansem #naluzie #twojemetrybiuronieruchomosci

 

Warto wiedzieć

Data: 2024-02-07

Autor: Krzysztof Greger

Kosmetyki dla Twojego domu.

Nasze mieszkanie lub dom, to miejsce, które powinno kojarzyć się jak najlepiej. To przestrzeń, która ma być oazą relaksu i wyciszenia…Kosmetyki dla domu mogą ukoić nasze zmysły i podnieść efektywność czasu przeznaczonego na odpoczynek.

Zapach jest jednym z bodźców, które odczuwamy najsilniej. Oprócz pięknie pomalowanych ścian, klimatycznego oświetlenia i dobrej atmosfery, na pewno warto zadbać o to, co czujemy w powietrzu. 

Świece zapachowe to produkt, który wytworzy przyjemny zapach, oraz zadba o klimatyczne oświetlenie. W sieci nie brakuje ofert świec stworzonych z pasją przez rzemieślników. Wiele osób zajmuje się rękodziełem, tworząc kompozycje zapachowe, oferując tym samym cudnie wyglądające świeczki-ozdoby.

Perfumy w sprayu zyskują popularność. Kosmetyki te są wyjątkowo trwałe i wydajne.Zapach utrzymuje się przez wiele godzin po użyciu sprayu. Mgła perfumowana delikatnie opada, otulając meble i podłogę, nie zostawiając śladu poza pozytywnym doznaniem. Wybór jest ogromny, można kupić perfumy owocowe, egzotyczne, orientalne i nie tylko…

Patyczki zapachowe to kolejna fascynująca propozycja. Zestaw skomponowany z buteleczki pełnej płynu o magicznym aromacie i delikatnych ratanowych patyczkach,to harmonia, która napełni Twoją przestrzeń nutami przyjemności. Odkręć korek butelki, wsadź patyczki, które będą dystrybuować zapach po całym pomieszczeniu. 

Dostępne są również aromatyczne kosmetyki czyszczące, które nie tylko mają pięknie pachnieć, ale również pomagać w czyszczeniu określonych powierzchni. To ciekawe rozwiązanie 2w1, oraz innowacyjne podejście do czystości, gdzie zapach staje się naszym sojusznikiem.

Więcej o tym jak przekształć swoje mieszkanie czy dom w królestwo zmysłów, dowiecie się z poniższych artykułów:

https://www.sfmeble.pl/inspiration/co-zrobic-zeby-w-domu-ladnie-pachnialo

https://www.notino.pl/beautyblog/wskazowki-i-porady/luksusowe-zapachy-do-domu-jakie-pasuja-do-ciebie-i-twojego-mieszkania/

https://aromaprojekt.pl/do-domu/

https://plndesign.pl/zapachy-we-wnetrzu-porady-i-inspiracje-w-aranzacji-wnetrz/

https://madlennnhandmade.com/2020/10/14/zapachy-do-domu/

#świecezapachowe #zmiloscidonieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #dom #mieszkanie #przestrzeńdożycia #ilovewloclawek

Zalety podpisania umowy na wyłączność przy sprzedaży nieruchomości.

Data: 2024-02-06

Autor: Krzysztof Greger

Sprzedaż mieszkania, domu czy działki to proces wymagający nie tylko czasu, ale też odpowiedniej strategii. Właściciele nieruchomości coraz częściej decydują się na podpisanie umowy na wyłączność z biurem nieruchomości — widzą w tym sposobie wiele korzyści. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej zaletom tego rozwiązania.

Wyższa kwota sprzedaży i efektywność kosztowa.

Ogromną zaletą podpisania umowy na wyłączność z biurem nieruchomości to przyspieszony proces sprzedaży. Dzięki takiemu rozwiązaniu agencja koncentruje swoje zasoby i wysiłki na promocji i sprzedaży właśnie jednego obiektu. W przeciwieństwie do sytuacji, gdy wiele biur nieruchomości pracuje nad tą samą nieruchomością, ale bez pełnego zaangażowania, wyłączność motywuje agenta do działania, gdyż sukces sprzedaży jest bezpośrednio związany z jego wysiłkiem i kompetencjami.

Wyższa kwota sprzedaży i efektywność kosztowa.

Agencje nieruchomości, mające wyłączność na sprzedaż, często inwestują więcej w marketing i prezentację nieruchomości. Profesjonalne zdjęcia, efektywne opisy czy trafne targetowanie potencjalnych kupców to elementy, które w wielu przypadkach zwiększają atrakcyjność oferty. W rezultacie nieruchomość często osiąga wyższą cenę sprzedaży aniżeli w przypadku mniej zaangażowanej promocji prowadzonej przez kilka agencji w jednym czasie.

Choć niektórzy mogą obawiać się, że umowa na wyłączność wiąże się z wyższymi opłatami, to w rzeczywistości jest to kosztowo efektywne rozwiązanie. Agencja nieruchomości inwestuje więcej środków w promocję nieruchomości objętych wyłącznością, co może przyczynić się do szybszej sprzedaży i wyższej ceny, a co za tym idzie — do większego zysku dla sprzedającego.

Bezpieczeństwo transakcji.

Kolejną zaletą podpisania umowy na wyłączność z agentem nieruchomości jest to, że związana jest ona z gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Agencja, mając pełną kontrolę nad procesem sprzedaży, dba o to, by wszystkie formalności były przeprowadzone poprawnie i zgodnie z prawem. Klient może więc czuć się bezpieczniej, wiedząc, że wszystkie aspekty prawne i finansowe transakcji są właściwie obsługiwane, co powinno być przecież jedną z kwestii priorytetowych.

Większe zainteresowanie ofertą.

Trzeba podkreślić, że profesjonalnie przygotowana oferta sprzedaży nieruchomości, w której zaangażowane jest jedno, dobrze dobrane biuro nieruchomości, często cieszy się większym zainteresowaniem. Dzięki skupieniu na jednym obiekcie agent może dokładniej analizować rynek i dopasowywać ofertę do potrzeb potencjalnych kupców, co przekłada się na szybsze znalezienie zainteresowanego klienta.

Mniejsze zaangażowanie klienta.

Dla sprzedającego wyłączność oznacza też mniej obowiązków i mniejsze zaangażowanie w proces sprzedaży. Agencja przejmuje na siebie całą odpowiedzialność za promocję, prezentację nieruchomości, negocjacje z kupującymi oraz kwestie formalno-prawne. Klient może więc zaoszczędzić czas i skupić się na innych ważnych sprawach, mając pewność, że sprzedaż jego nieruchomości jest w dobrych rękach.

Dostosowanie strategii do konkretnej nieruchomości.

Kolejnym atutem umowy na wyłączność z agencją nieruchomości jest możliwość stworzenia spersonalizowanej strategii sprzedaży, dostosowanej do unikalnych cech i zalet każdej nieruchomości. Agencja, koncentrując się na jednej nieruchomości, może dokładniej zbadać jej atuty, takie jak lokalizacja, styl, czy historyczne znaczenie, wykorzystując te informacje do celowania w odpowiednich grupach demograficznych i rynkowych.

Wyżej wymienione działanie pozwala na stworzenie skuteczniejszej i bardziej atrakcyjnej oferty — zwiększa szanse na szybszą sprzedaż i przyciągnięcie właściwych kupujących. Indywidualne doradztwo i elastyczność w dostosowywaniu strategii do bieżących warunków rynkowych są dodatkowymi korzyściami, które przyczyniają się do efektywności tego podejścia.

Umowa na wyłączność – podsumowanie.

Reasumując, podpisanie umowy na wyłączność przy sprzedaży nieruchomości to decyzja, która przynosi szereg korzyści. Od szybszej sprzedania obiektu i jego potencjalnie wyższej ceny, przez bezpieczeństwo transakcji, po zmniejszone zaangażowanie klienta w cały ten proces. Wybierając takie rozwiązanie, sprzedający zyskuje profesjonalnego partnera, który skupi się na maksymalizacji wartości i efektywności sprzedaży nieruchomości. To opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Artykuł powstał przy współpracy z Nieruchomosci-online.pl

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.nieruchomosci-online.pl/porady/

Tam znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych artykułów i porad ekspertów.

Najwyższe aktywo - baza Klientów.

Data: 2024-02-05

Autor: Krzysztof Greger

#rezerwacja To eleganckie i nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Okrężnej, zostało zarezerwowane przed oficjalnym debiutem na rynku❗️Nasze rozległe kontakty i solidna baza Klientów sprawiły, że nieruchomość znalazła swojego przyszłego gospodarza jeszcze zanim została oficjalnie zaoferowana do nabycia.

W pracy pośrednika istotne są umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie. Niemniej jednak, w mojej ocenie prawdziwym bogactwem i jednocześnie największym aktywem każdego pośrednika są kontakty do Klientów.

Jeśli biuro nieruchomości posiada rozbudowaną bazę kontaktów, już na pierwszych oględzinach, pośrednik może domniemywać, który z Klientów będzie nią zainteresowany, kogo uszczęśliwi zakup tej nieruchomości. Lecz, aby osiągnąć ten poziom ,,dostrojenia”, niezbędne jest nawiązanie z potencjalnymi Klientami szczerych relacji i otwartej komunikacji. 

Zawsze działam tak, aby Klienci czuli, że mają we mnie partnera, że ,,gramy do jednej bramki”. Jestem wobec nich transparentna, doradzam, ale również odradzam pewnych rozwiązań….i wreszcie najważniejsze, że mogą mi w pełni zaufać ????Gdyż w mojej ocenie sukces w zawodzie pośrednika nieruchomości opiera się na nieustannym budowaniu zaufania i świadczeniu usług na coraz wyższym poziomie.
#wdzięczność #sprzedażmieszkania#zmiloscidoludzi#twojemetrybiuronieruchomosci#skutecznyagentnieruchomosci#pasmopelnesukcesow#biuronieruchomosciwloclawek


Sprzedane.

Data: 2024-02-02

Autor: Krzysztof Greger

„Bo właśnie to odróżnia zwykłego człowieka od niezwyciężonego – wysiłek”  Emilia Teofila Nowak. Wysiłek - to tajemnica niezwyciężonego. Długie godziny, wyzwanie po wyzwaniu, ale później przychodzi czas na zasłużone świętowanie…

Dziś jest dzień pełen radości i entuzjazmu w naszym biurze nieruchomości, gdyż właśnie zakończył się satysfakcjonujący etap. Akt notarialny na sprzedaż domu w Lipnie został oficjalnie podpisany!

Formalności związane z transakcją trwały dłużej niż przewidywano, ze względu na liczne kwestie prawne, które wymagały precyzyjnego uregulowania. Jednak dzięki niezwykłej determinacji właścicielki oraz wsparciu naszego zespołu i partnerów, dzisiaj możemy cieszyć się z udanego finału tego procesu. Natomiast młodzi ludzie rozpoczynający wspólne życie będą mogli zamieszkać w tej wyjątkowej, pełnej klimatu przestrzeni. 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować stronie sprzedającej za proaktywne podejście do całego procesu, a także stronie kupującej za wyjątkową cierpliwość i zaufanie. Obydwie strony zasługują na medal za swoją postawę i zaangażowanie. Gratulujemy udanej transakcji i życzymy nowym właścicielom samych szczęśliwych chwil na ,,Twoich Metrach”!????????

#aktnotarialny #zmiloscidoludzi #pasmopelnesukcesow #skutecznyagentnieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #domlipno #biuronieruchomosciwloclawek #sprzedane

Sprzedane.

Data: 2024-02-01

Autor: Krzysztof Greger

#aktnotarialny

Z radością pragniemy ogłosić, że klimatyczny dom, pełen uroku i unikalnego charakteruzlokalizowany na osiedlu Południe, znalazł swojego nowego właściciela! 

Serdecznie gratulujemy obu stronom uczestniczącym w tej transakcji, której rezultatem jest udane zakończenie etapu poszukiwań wymarzonego miejsca do życia.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście, powierzając nam kluczową rolę w procesie sprzedaży. Wasza decyzja to dla nas zaszczyt i zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Współpraca z Wami była dla nas prawdziwą przyjemnością, a Wasza determinacja i zaangażowanie sprawiły, że każdy krok był nie tylko efektywny, ale również szalenie przyjemny. Czerpiemy ogromną satysfakcję z uczestnictwa w ważnym etapie Państwa życia. Dziękujemy za inspirującą współpracę. 

Życzymy nowym mieszkańcom niekończącej się radości, bezcennych chwil i spełnienia marzeń w nowym domu.

#skutecznyagentnieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #pasmopelnesukcesow #twojemetrybiuronieruchomosci #dompoludniewloclawek #sprzedane

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-31

Autor: Krzysztof Greger

Przy poszukiwaniach idealnego gniazdka dla Ciebie i Twojego wiernego przyjaciela ????‍???? nie zapominaj o jednym istotnym detalu – schodach, gdyż nie wszystkie psy kochają schody… Dla Ciebie to tylko stopnie, dla niektórych psiaków mogą stanowić wyzwanie i zagrożenie. Pamiętaj o ich bezpieczeństwie wybierz miejsce, gdzie twój czworonożny przyjaciel będzie czuł się jak w prawdziwym domu.
1️⃣Yorkshire Terrier York. Wielu ekspertów zaleca, aby nie pozwalać psu wchodzić na jakiekolwiek schody w pierwszym roku życia, kontynuując noszenie go, dopóki jego układ ruchowy nie będzie w pełni rozwinięty. Yorki lubią spacery i różnego rodzaju zabawy na świeżym powietrzu.
2️⃣Cane Corso. Psy tej rasy powinny unikać chodzenia po schodach. Ponieważ, mają skłonność do chorób kostno-stawowych i schorzeń żołądka. Dla ich zdrowia i dobrostanu ważne jest, aby unikały wchodzenia po schodach i nadmiernego wysiłku.
3️⃣Briard. U tej rasy mogą wystąpić problemy z biodrami. Dlatego warto ograniczyć w tym wypadku wchodzenie po schodach, aby uniknąć dodatkowego obciążenia dla tych wrażliwych elementów układu ruchowego.
4️⃣Berneńczyk. Psy tej rasy mają skłonność do dysplazji, czyli wrodzonych wad stawów. Dlatego ważne jest, aby unikały chodzenia po schodach, które mogą zwiększać ryzyko wystąpienia schorzeń.
5️⃣Buldog francuski. Psom tej rasy powinno się ograniczyć konieczność wchodzenia po schodach ze względu na ich budowę ciała i skłonność do problemów z oddychaniem. Schody mogą stanowić dodatkowe obciążenie dla tych psów.
➡Jak widać wybór rodzaju nieruchomości w przypadku miłośników psów nie jest łatwy. Należy wziąć pod uwagę to, czy lokal będzie służył naszemu pupilowi. Cała reszta w tym przypadku jest mniej istotna…
➡Poniżej linki do ciekawych artykułów na ten temat:
https://tarnow.naszemiasto.pl/top-10-ras.../ar/c11-9450209
https://www.domiporta.pl/.../jestes-milosnikiem-psow...
https://kb.pl/.../mini-poradnik-wnetrzarski-dla.../
#zmiloscidoludzi #biuronieruchomosciwloclawek #kochampsy #najwierniejszyprzyjaciel #milosnicypsow #twojemetrybiuronieruchomosci

Rekomendacje

Data: 2024-01-30

Autor: Krzysztof Greger

Z cyklu poznaj naszych partnerów. Z przyjemnością przedstawiamy jedno z najcenniejszych ogniw w naszym partnerstwie - FN Finanse, reprezentowane przez utalentowane indywidua, Agnieszkę Fido-Marchlewską i Joannę Nowak. Nasza owocna współpraca trwa już ponad rok. Wszyscy Klienci, którzy skorzystali z doradztwa są pod ogromnym wrażeniem świadczonych usług i wsparcia na każdym etapie.
#partnerzy Firma FN Finanse, to prawdziwy sojusznik dla naszych Klientów, wspierający ich w trudnych decyzjach związanych z finansowaniem zakupu nieruchomości. Agnieszka Fido-Marchlewska i Joanna Nowak, to doświadczone ekspertki, zanurzone pośrednictwa kredytowego. Znajomość rynku finansowego, poparta wieloletnim doświadczeniem, stawia je w roli niezawodnych ekspertek. Natomiast znajomość detali sprawia, że są w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom.
Poznajmy się bliżej… Kim są i jakimi wartościami się kierują❓
➡Głęboko wierzą, że każdy z Państwa ma cele i marzenia, które chce zrealizować. Ich misją jest dostarczenie profesjonalnych usług finansowych, które pomogą Państwu w osiągnięciu celów życiowych.
➡Z ich doświadczenia wynika, iż nie ma jednego rozwiązania, które pasowałoby wszystkim. Dlatego starannie analizują każdą sytuację, aby znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania.
➡Kładą ogromny nacisk na profesjonalizm i transparentność. Dzięki temu oferują rzetelne konsultacje, oparte na aktualnych informacjach i trendach. Dbają o to, aby mieli Państwo pełen wgląd w proces wnioskowania o kredyt, eliminując wszelkie wątpliwości.
➡Zależy im na budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu. Ich celem jest nie tylko pomóc w bieżących potrzebach finansowych, ale także wesprzeć Klientów na kolejnych etapach życia.
Dlatego jeśli myślicie Państwo o wzięciu kredytu lub potrzebujecie profesjonalnej pomocy finansowej, zapraszamy do FN Finanse, na bezpłatną konsultację. Otrzymacie Państwo indywidualne wsparcie w dziedzinie finansów. To pozwoli na dokonanie oceny sytuacji finansowej. Następnie otrzymacie propozycje najodpowiedniejszych dla Was rozwiązań. Z pewnością zaspokoicie swoje potrzeby finansowe, a zaoferowane rozwiązania będą dopasowane do Waszych indywidualnych wymagań, potrzeb i sytuacji.
#rekomendacja #partnerzy #fnfinance #doradcakredytowy #kredythipoteczny #kredytwloclawek #biuronieruchomosciwloclawek #twojemetrybiuronieruchomosci

„Jakość pamięta się dłużej niż cenę” Gucci.

Data: 2024-01-29

Autor: Krzysztof Greger

Te słowa odzwierciedlają filozofię, która przenika nie tylko świat mody, ale także branżę nieruchomości, gdzie trwałość decyzji nabycia ma kluczowe znaczenie. Motto to, emanujące z wykwintnego świata mody, stanowi nie tylko zbiór słów, lecz manifest wartości, które zdają się przekraczać granice czasu i dziedzin.
W kontekście nieruchomości, gdzie zazwyczaj decyzja jest wyborem na wiele lat, idea ta staje się niejako przewodnikiem dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że jakość nie zna kompromisów. Jakość, czyli „pewien stopień doskonałości” ma fundamentalne znaczenie. To nie tylko kwestia estetyki, lecz przede wszystkim zapewnienia solidności i trwałości. W tym kontekście jakość staje się synonimem pewności, że podjęta decyzja będzie miała trwały wpływ na codzienne życie oraz komfort przyszłych pokoleń.
Bezpieczeństwo jako integralna część jakości, staje się priorytetem, zwłaszcza w dzisiejszym dynamicznym świecie. Klient poszukujący idealnej nieruchomości pragnie nie tylko piękna architektury czy dogodnej lokalizacji, ale także gwarancji bezpieczeństwa dla siebie i swoich bliskich. To poczucie pewności, że inwestycja będzie się rozwijać razem z czasem. Zadowolenie po zakupie staje się nie tylko efektem spełnienia estetycznych oczekiwań, ale również zrealizowania praktycznych potrzeb. Dom jako przestrzeń do życia musi dostarczać nie tylko piękna, ale także funkcjonalności.
Dziś została podpisana umowa przedwstępna sprzedaży, na dom w Szpetalu Górnym. Posesja spełnia wszystkie opisane kryteria wysokiej jakości. Budynek jest niezwykle solidny, nowoczesny. Bryła- szalenie ciekawa, przestronna, z antresolą. Nieruchomość zlokalizowana w willowej okolicy, pod miastem. To tylko kilka atutów, które miały wpływ na decyzję Strony Kupującej. Klienci dokonali wyboru opartego na jakości. A to z pewnością przełoży się na trwałe zadowolenie z podjętej decyzji.
W świecie, gdzie często to cena przyciąga uwagę, warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się…Czy to właśnie jakość, nie jest kluczem do trwałej satysfakcji. Bo tak, jak w modzie, tak i w nieruchomościach, jakość pamięta się dłużej niż cenę, a zakup oparty na wartościach i solidności, staje się inwestycją w przyszłość, która nigdy nie wyjdzie z mody.
#pasmopelnesukcesow #domszpetalgorny #umowaprzedwstępna #biuronieruchomosciwloclawek #komfortprzyszlychpokolen #twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci

Kiedy pieniądze są ważne dla obu stron, ale nie są filozofią życiową...

Data: 2024-01-26

Autor: Krzysztof Greger

Zawód agenta nieruchomości, jak każdy zawód ma swoje niuanse. Zadania, z którymi należy się zmierzyć bywają czasem dużym wyzwaniem. Jednakże w mojej ocenie, to jeden z zawodów, który można z łatwością pokochać.
Staram się być dla swoich Klientów „attache” –czyli asystuję, doradzam, wspieram, chronię, a przede wszystkim staram się zrozumieć ich perspektywę i nigdy nie oceniam. Często obsługuję całe rodziny. Uważam, że to bardzo dobrze, gdy Klient lubi opiekuna swojej oferty i bezpiecznie się przy nim czuje. Moim celem jest być kimś więcej niż agentem, chcę być druhem dobrych inwestycji.
Oczywistą kwestią jest, że wszyscy Klienci potrzebują i chcą zadbać o swoje finanse w procesie zarówno kupna i sprzedaży. Jednak jeśli do zmysłu biznesowego dodamy sympatię do drugiej strony transakcji, do różnorodności potrzeb, a wszystko podeprzemy szacunkiem i zrozumieniem – powstanie transakcja idealna #winwin
W przypadku tego, konkretnego mieszkania przy ulicy Hutniczej, we Włocławku właśnie tak to wyglądało. Obie strony transakcji cechowała niezwykła empatia i poszanowanie wzajemnych planów #wygranywygrany
#skutecznyagentnieruchomosci #umowaprzedwstępna #biuronieruchomosciwloclawek #rezerwacjamieszkania #twojemetrybiuronieruchomosci #sprzedazmieszkaniawloclawek

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-24

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedziec
INTELIGENTNY DOM: WYGODA, OSZCZĘDNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWO.
Rozwiązania smart home zdobywają coraz większą popularność, oferując maksymalizację oszczędności i zwiększenie bezpieczeństwa.
Czym jest inteligentny dom?
Jest oszczędny, komfortowy i bezpieczny dla wszystkich domowników. Jego celem jest nie tylko ułatwienie codziennych czynności, ale także zwiększenie ilości czasu wolnego.
Smart home, czyli wygoda na wyciągnięcie ręki.
Sterowanie systemem jest proste dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Oznacza to, że odkurzacz może odkurzać wtedy, gdy jesteśmy w pracy. Raz ustawiony plan będzie realizowany za każdym razem. Z poziomu aplikacji można sterować roletami zewnętrznymi, oświetleniem, monitoringiem czy ogrzewaniem.
Oszczędności dzięki inteligentnemu domowi.
Definiowanie harmonogramów pracy eliminuje zbędne zużycie energii, a precyzyjna kontrola urządzeń poprzez aplikację pozwala dostosować je do aktualnych potrzeb. Możemy np. regulować centralne ogrzewanie, dostosowując je do zmieniających się warunków.
Bezpieczeństwo, zawsze pod kontrolą.
Inteligentny dom może być wyposażony w system monitoringu, umożliwiający podgląd live z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki czujnikom dymu, czadu i systemom alarmowym, możemy spać spokojnie, wiedząc, że nasz dom jest bezpieczny.
Jak to wygląda w praktyce?
•Poranek: Zamiast być budzonym przez irytujący budzik, możemy rozbudzać się przy ulubionej muzyce. Rano każda minuta jest cenna. Lecz nie musimy rezygnować z przyjemności, możemy przygotować kawę za pomocą aplikacji mobilnej dedykowanej do naszego ekspresu.
•Dzień w pracy: Kiedy dom stoi pusty, nie ma sensu, aby pracowały urządzenia takie, jak klimatyzacja lub oczyszczacz powietrza. Ustawiamy harmonogram pracy, definiując rozpoczęcie pracy na godzinę przed naszym przyjściem.
•Popołudnie i wieczór: Przygotowujemy dom na nasz powrót, regulując m.in. oświetlenie, temperaturę i uruchamiając sprzątanie zdalnie.
•Noc: Dzięki czujnikom i systemom alarmowym, możemy spać spokojnie, mając kontrolę nad bezpieczeństwem domu przez całą noc.
#twojemetrybiuronieruchomosci #zmiloscidonieruchomosci #smarthome

Opinie google.

Data: 2024-01-22

Autor: Krzysztof Greger

W poniedziałkowy, styczniowy wieczór otuleni ciepłem wdzięczności,
chcemy podzielić się z Wami dawką pozytywnej energii!
Dajcie się ponieść tej fali, którą wspólnie z Wami budujemy. To dla nas nie tylko biznes, to pasja, którą dzielimy z niesamowitymi ludźmi jak Wy. Z każdą rekomendacją rośniemy, a z każdym pozytywnym słowem stajemy się silniejsi. Jeśli szczęście miałoby jakąś formę pisemną, to ta rekomendacja byłaby jej ilustracją.
Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze uśmiechy, za każdy wspólny krok. Razem tworzymy coś niezwykłego, coś więcej niż zwykłą relację klient-sprzedawca. Jesteście dla nas partnerami w tej wspólnej podróży w świecie nieruchomości. Z całego serca dziękujemy za te piękne chwile, za każde dobre słowo i zaufanie.
#recenzjaklienta #pasmopelnesukcesow #zadowoleniklienci #twojemetrybiuronieruchomosi #naszapraca #biuronieruchomościwloclawek #zmiloscidoludzi #realestate #agentnieruchomościwloclawek #opiniagoogle

Dzień Babci i Dziadka.

Data: 2024-01-21

Autor: Krzysztof Greger

Drogie Babcie i Dziadkowie❗
Niech życie dla Was iskrzy się jak najpiękniejszy fajerwerk, niech zdrowie płynie przez Wasze żyły jak źródlana woda, a miłość niech otacza Was jak ciepły koc w zimowy wieczór!
Niech każdy dzień będzie dla Was jak niezwykła podróż, pełna radości, uśmiechów i spełnionych marzeń. Zasługujecie na najpiękniejsze chwile, a my życzymy Wam, aby każdy kolejny dzień przynosił Wam jeszcze więcej szczęścia i niezapomnianych przeżyć.
Szczęśliwego życia, Kochani ????????życzy zespół Twoje Metry.

,,Sprzedaż zasadniczo jest transferem uczuć" -Zig Ziglar.

Data: 2024-01-19

Autor: Krzysztof Greger

Ale czy można w pełni zrozumieć tę koncepcję, patrząc na zwykłą transakcję sprzedaży domu? Zastanówmy się przez chwilę nad tym, czy sprzedaż domu to tylko przekazanie fizycznej przestrzeni, czy może jednak coś więcej?
Z naszego doświadczenia wynika, jest to nie tylko transfer tego, co namacalne i nieruchome, ale również w wielu przypadkach jest to przeniesienie emocji, które emanowały z danej nieruchomości. To, co sprawiało, że dom był nie tylko budynkiem samym w sobie…
Decyzja o zakupie nieruchomości to nie tylko suma wyliczeń i faktów. To przeżycie, które rozkwita w sercu potencjalnego nabywcy. Pozytywne uczucia, jakie towarzyszyły poprzednim mieszkańcom, muszą w jakimś stopniu przeniknąć i dotknąć tych, którzy rozważają podjęcie tego kroku. To trochę jak przeniesienie dziedzictwa uczuć z jednych rąk do drugich.
Czy zatem decyzja o zakupie domu leży w sferze emocji, czy raczej w zimnych wyliczeniach i danych? Oczywiście, ludzie obdarzeni osobowością bardziej emocjonalną, będą podążać za intuicją i emocjami, kierując się głównie zmysłami. Z drugiej zaś strony analityk skupi się na faktach i konkretach, szukając rzetelnych danych. Jednak to właśnie ta harmonia między uczuciami a danymi sprawia, że proces poszukiwania nieruchomości staje się tak ekscytujący i wyczerpujący zarazem…
#twojemetrybiuronieruchomosci #pasmopelnesukcesow #aktnotarialny #sprzedażdomu #sprzedane #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidoludzi

Praca zespołowa dzieli zadanie i zwielokrotnia sukces.

Data: 2024-01-18

Autor: Krzysztof Greger

Wielowymiarowa symfonia sukcesu, czyli praca zespołowa.
„Praca zespołowa dzieli zadanie i zwielokrotnia sukces” - słowa, które nabierają szczególnego znaczenia, gdy rozmawiamy o naszym zespole. Naszej ekipie, która nieustannie podnosi standardy branżowe, by zaskakiwać pozytywnie Klientów. Gdyż, dla nas jest to nie tylko praca. To wyjątkowe doświadczenie, uczucie, które sprawia, że każdy mały etap, drobny krok w procesie sprzedaży nieruchomości, staje się fascynującą podróżą.
Dziś w centrum uwagi naszego zespołu, znalazła się kolejna nieruchomość. Wyjątkowa, a zlokalizowana w Kowalu. Jest to nie tylko budynek z czterema ścianami; to wizja przestrzeni, łączącej powierzchnię mieszkalną z lokalami użytkowymi, obdarzony ogromnym potencjałem adaptacyjnym.
Krzysztof z działu IT staje się architektem wirtualnej podróży, wykorzystując nowoczesne technologie i oprogramowania, aby dostarczyć potencjalnym nabywcom wgląd zarówno w okolicę posesji, jej wnętrze jak i piękno miasta Kowal.
Przygotowany materiał będzie zaproszeniem do odkrywania wirtualnego świata nieruchomości, bez względu na aktualne miejsce pobytu i bez wychodzenia z domu. Tak abyście Państwo mogli zdalnie zapoznać się z nieruchomością, w komfortowych warunkach, bez względu pogodę.
Oczywiście, jeśli okaże się, że jest to nieruchomość jakiej Państwo poszukujecie, zapraszamy na spotkanie ,,na żywo”. Z kolei podczas tego etapu zatroszczy się o Was opiekun oferty. W celu umówienia spotkania zachęcamy do kontaktu z agentką Moniką, która zadba o to, aby każde spotkanie „na żywo” było nie tylko profesjonalne, ale i indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb.
Jest to tylko jeden epizod z wspólnej pracy zespołowej, w której wszyscy mamy ważne zadania. Ten podział prac dopasowany jest do naszych umiejętności, kompetencji i oczywiście osobowości. Jesteśmy jak orkiestra, w której każdy instrument ma swoją rolę, a to wspólne granie tworzy najpiękniejsze melodie.
W naszym biurze nieruchomości ,,wspólnie zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty” -zgodnie z mądrością Becki Schoettle. Dla nas sprzedaż każdej nieruchomości; to budowanie relacji, oferowanie komfortu Klientowi i tworzenie wyjątkowych doświadczeń. To prawdziwa symfonia sukcesu, w której każdy ma swoją rolę, ale tylko wspólne działanie sprawia, że melodia brzmi wyjątkowo pięknie.
#pracazespołowa #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #skutecznyagentnieruchomosci


Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-17

Autor: Krzysztof Greger

#wartowiedzieć #bezpiecznydom
Dlaczego warto zainstalować monitoring?
W kontekście bezpiecznego domu, nie można zapomnieć o ważnej roli, jaką pełni monitoring. Obecnie dostępne są kamery IP, które są niezwykle proste w montażu i obsłudze.
To prawdziwe cudeńka montażowe i konfiguracyjne. Nie trzeba już inwestować fortuny w skomplikowane systemy z centralką, by mieć wszystko pod kontrolą. A spokój ducha to ogromny komfort, który trudno wycenić. Z pewnością jest wart więcej, niż inwestycja w jedną czy dwie kamery. Montaż kamer niesie za sobą szereg korzyści, które wpływają zarówno na poczucie bezpieczeństwa.
Oto kilka powodów, dlaczego warto dać się przekonać:
1. Prewencja na pierwszym miejscu: Już samo posiadanie kamer może zniechęcić potencjalnych włamywaczy. Są jak strażnicy pilnujący naszego spokoju.
2. Pełna kontrola: Monitoring gwarantuje kontrolę nad tym, co dzieje się wokół nieruchomości.
3. Technologia na wyciągnięcie ręki: Dzięki nowoczesnym technologiom możemy bacznie obserwować sytuację z dowolnego miejsca, korzystając z smartfona czy komputera. Bez względu na to, gdzie się znajdujemy.
4. Wykrywanie zagrożeń: Kiedyś był to tylko filmowy element, teraz rzeczywistość. Monitoring pozwala identyfikować potencjalne zagrożenia, od włamań po pożary czy awarie wodociągowe.
5. Ochrona najbliższych: Kamery to także doskonałe narzędzie do ochrony dla najbliższych. Bezpieczeństwo rodzinne staje się priorytetem.
A jeśli chodzi o same kamery IP:
• Inteligencja w jednym urządzeniu: Kamery IP są często zintegrowane z systemami inteligentnego domu. Sensor ruchu nie tylko rejestruje naszą obecność, ale także aktywuje oświetlenie czy wentylację, zapewniając bezpieczne otoczenie.
• Żywa obserwacja: Monitoring na żywo to kluczowy atut. Kamery IP umożliwiają nam bieżące śledzenie sytuacji, dając nam pełną kontrolę nad otoczeniem.
• Obraz doskonałej jakości: Wysoka jakość obrazu to kluczowa cecha kamer IP. Identyfikacja osób czy zdarzeń staje się prostsza niż kiedykolwiek.
• Bezprzewodowa wygoda: Swobodne rozmieszczenie bez konieczności prowadzenia uciążliwych przewodów. Wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie do przeglądania obrazu.
• Prostota w obsłudze: Montaż i obsługa są proste i intuicyjne.
• Powiadomienia na wyciągnięcie ręki: Funkcja powiadamiania na smartfonie w przypadku wykrycia nieprawidłowości to kolejny powód, by spać spokojnie.
• Cena, która zaskakuje: Dobrej jakości kamerę IP można już mieć za około 150 złotych. Zaawansowane modele mogą kosztować kilkakrotność tej kwoty, ale to inwestycja w bezpieczeństwo.
Podsumowując, zainstalowanie monitoringu to nie tylko krok w kierunku bezpieczeństwa, to także decyzja o zdobyciu spokoju i kontroli nad otoczeniem. Kamery IP stają się nieodłącznym elementem współczesnego życia, chroniąc naszą przestrzeń i dając nam komfort, którego nie sposób przecenić.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://sucha24.pl/artykul/kamery-ip-wifi--jak/1187431
https://www.videotesty.pl/.../czy-warto-kupic-kamere-ip.../
https://rockethome.pl/dlaczego-warto-zainstalowac-system.../
https://polpatron.pl/.../dlaczego-warto-zainwestowac-w.../
#monitoringdomu #biuronieruchomosciwloclawek #zmiloscidonieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #bezpiecznydom #kameryip

Blue Monday

Data: 2024-01-15

Autor: Krzysztof Greger

#aktnotarialny #bluemonday #pasmopelnesukcesow
,,Było ich trzy, co jest liczbą oznaczającą zmianę. Wolelibyśmy cztery, co zwiastuje dobry początek” -Norman Mailer, Starożytne wieczory.
Bohaterkami dzisiejszej, szalenie dynamicznej historii są same kobiety: Pani Danuta z Włocławka, Pani Magdalena z Gdańska i Pani Agnieszka z Wrocławia. Co połączyło te cudowne kobiety, reprezentujące trzy pokolenia❓Nieruchomość położona na Michelinie. Dzięki kolejnej wspaniałej kobiecie -naszej agentce Monice, dziś wszystkie Panie cieszą się podpisanym aktem notarialnym❗️ Ten wzniosły i dostojny moment przybliżył Klientki do realizacji zamierzonych celów i zmiany miejsc zamieszkania. Dla naszego biura, był to ekscytujący i dynamiczny proces, gdyż wszystkie Panie to wulkany energii #magicznaczwórka
Hmmm….czy oby na pewno właśnie dziś przypada Blue Monday -najbardziej depresyjny dzień w roku❓ Oczywiście, lecz nie pozwólmy, abyśmy zatracili się w tym przyjętym określeniu. Zamiast tego, spójrzmy na dzisiejszy dzień jako na unikalną okazję do przełamania stereotypów i czerpania radości ze znakomitego dnia❗️Podsumowując, dziś niech będzie dniem, w którym przekształcimy #bluemonday w #brightmonday, pełen radości, pozytywnych emocji oraz niezapomnianych chwil ????
#sprzedane #skutecznyagentnieruchomosci #mieszkaniewłocławek #biuronieruchomości #twojemetrybiuronieruchomości #zmiloscidonieruchomosci


 

Mity i fakty dotyczące biur nieruchomości #PodcastSłodkiLive

Data: 2024-01-13

Autor: Krzysztof Greger

Kolejne nagranie z Tomaszem Słodkim. Nasze wspólne podcasty można już nazwać cyklicznymi. Łączy nas pasja do tego czym się zajmujemy zawodowo, a ta inspiruje do kolejnych projektów!
Tym razem rozmawialiśmy o mitach i faktach dotyczących biur nieruchomości i pośredników w obrocie nieruchomościami. O tym, czy dobry pośrednik potrzebuje specjalnych kwalifikacji? Czy licencja jest obowiązkowa? Czy umowy na wyłączność są korzystne? Jaką prowizję pobierają biura nieruchomości? Serdecznie zapraszam na rozmowę. Tomasz Słodki dziennikarz, redaktor naczelny Multiferencji, pomysłodawca i twórca Sfery Wizjonerów (najlepszego networkingowego miejsca w sieci), współpracował jako dziennikarz z TVP i TVN a przede wszystkim fantastyczny człowiek #SłodkiLive

 

Warto wiedzieć.

Data: 2024-01-10

Autor: Krzysztof Greger

"Mieszkanie na start" tańszy niż "Bezpieczny kredyt"?
Eksperci zwracają uwagę na pewien atut...
Nowy program mieszkaniowy "MIESZKANIE NA START" rusza w połowie roku. Ministerstwo szacuje, że w tym roku uda się udzielić 50 tys. preferencyjnych kredytów. Główne założenia: Kryterium dochodowe brutto:
• 10 tys. dla singli,
• 18 tys. dla 2-osobowego,
• 23 tys. dla 3-osobowego,
• 28 tys. dla 4-osobowego,
• 33 tys. dla 5-osobowego.
Będzie obowiązywała zasada złotówka za złotówkę, czyli przekroczenie limitu nie pozbawi możliwości wzięcia takiego kredytu, ale będzie on mniej atrakcyjny.
Oprocentowanie:
• 1,5% dla gospodarstw 1 i 2-osob,
• 1% dla 3-osobowych,
• 0,5% dla 4-osobowych,
• 0% dla 5-osobowych,
*Ważne, że 5 osobowe gospodarstwo domowe np rodzice + 3 dzieci mogą skorzystać z tego programu kupując sobie większe mieszkanie lub np dom na preferencyjnych warunkach. W pozostałych przypadkach musi to być pierwsze mieszkanie.
ZMIANA W STOSUNKU DO BK 2%: kredyt mogą zaciągnąć pary bez związku formalnego.
Maksymalna wysokość preferencyjnego kredytu w ramach programu:
• dla 1-osobowego gospodarstwa domowego 200 tys. zł,
• dla 2-osobowego 400 tys. zł,
• dla 3-osobowego 450 tys. zł,
• dla 4-osobowego 500 tys. zł,
• dla 5-osobowego 600 tys. zł.
Co to oznacza❓
Nie oznacza to maksymalnej ceny nieruchomości ani maksymalnej ceny kredytu jaki można wziąć, tylko do tej kwoty kredyt jest preferencyjny, a powyżej jest rynkowy. Te wszystkie podane przez Ministerstwo kwoty to jest wysokość kredytu, który jest preferencyjny, a co jest powyżej to jest liczone na rynkowych zasadach, lub można uzupełnić wkładem własnym w dowolnej wielkości.
*WAŻNE:
• Nie ma limitu ceny nieruchomości,
• Nie ma limitu wysokości wkładu własnego,
• Można zaciągnąć również kredyt nie posiadając wkładu własnego,
• Maksymalny wiek singla to 35 lat.
Są to pierwsze informacje jakie spływają z Ministerstwa program nadal jest konsultowany i może być dowolnie zmieniany. Będziemy na bieżąco informować o zmianach.
Więcej dowiecie się Państwo z artykułów:
https://www.money.pl/.../mieszkanie-na-start-tanszy-niz...
https://www.muratorplus.pl/.../kredyt-0-procent-2024-na...
https://www.bankier.pl/.../Komu-oplaci-sie-Mieszkanie-na...
https://tvn24.pl/.../nieruchomosci-mieszkanie-na-start...
https://stooq.pl/n/?f=1590407&c=1&p=0
https://infostrefa.com/.../47304887,mieszkanie-na-start...
https://www.pap.pl/.../ekspert-o-programie-mieszkanie-na...
#kredythipoteczny #mieszkanienastart #projekrządowy #pierwszemieszkanie #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #kredyt0%

Już wkrótce seria nowych podcastów nagranych z Tomaszem Słodkim

Data: 2024-01-09

Autor: Krzysztof Greger

 #SłodkiLive Nasze wspólne podcasty można już nazwać cyklicznymi. Łączy nas pasja do tego czym się zajmujemy zawodowo, a ta inspiruje do kolejnych projektów! Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę, 13 stycznia. Zapraszamy! #zmiloscidonieruchomosci #twojemetrybiuronieruchomosci #biuronieruchomosciwloclawek #studionagran

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem