oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włocławek (gw), Dąb Polski

Włocławek (gw), Dąb Polski
dom na sprzedaż

TWM-DS-1475

Klimatyczne siedlisko blisko jeziora | Dąb Polski | działka 2500 m² Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w odległości 650 metrów od Jeziora Skoki, w malowniczej miejscowości Dąb Polski, gm. Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie. ...

Powierzchnia
94,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 340,43 zł
cena 220 000
dom na sprzedaż - Włocławek (gw), Dąb Polski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubień Kujawski

Lubień Kujawski
dom na sprzedaż

TWM-DS-1474

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
135,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
236 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 590,29 zł
cena 350 000
dom na sprzedaż - Lubień Kujawski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Skępe, Żagno

Skępe, Żagno
dom na sprzedaż

TWM-DS-1467

Private Forest Estate - rezydencja w sercu natury dla najbardziej wymagających. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Są miejsca, których się nie szuka - one pojawiają się w odpowiednim momencie. Ta posiadłość to prywatna enklawa ciszy, światła i natury, ...

Powierzchnia
234,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
19 500 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
8 469,53 zł
cena 1 990 000
dom na sprzedaż - Skępe, Żagno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włocławek, Michelin

Włocławek, Michelin
dom na sprzedaż

TWM-DS-1466

Gotowy do zamieszkania dom w Michelinie - jedna z najlepszych lokalizacji we Włocławku. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony w najbardziej cenionej, ...

Powierzchnia
282,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
812 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 436,17 zł
cena 969 000
dom na sprzedaż - Włocławek, Michelin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lipno

Lipno
dom na sprzedaż

TWM-DS-1463

Dom parterowy z klimatycznym ogrodem i ogromnym garażem | Lipno 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom wolnostojący o ciekawym układzie w kształcie litery „L”, położony na ogrodzonej ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
917 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 751,72 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Lipno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
dom na sprzedaż

TWM-DS-1432

Więcej niż dom – przestrzeń na życie, pasje i biznes na osiedlu Południe. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu  dom wolnostojący w otoczeniu zieleni. Nieruchomość ta jest propozycją, która urzeknie wszystkich ...

Powierzchnia
167,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
876 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 886,23 zł
cena 649 000
dom na sprzedaż - Włocławek, Południe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem