video
lokal na sprzedaż - Włocławek, Włocławek

Włocławek, Włocławek
lokal na sprzedaż

TWM-LS-1408

Unikat! Lokal idealny na siedzibę firmy, z ogromnym wachlarzem możliwości pod wiele typów inwestycji. To właśnie miejsce na Twoją działalność! 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni funkcjonalny ...

Powierzchnia
521,99 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 913,83 zł
cena 999 000
lokal na sprzedaż - Włocławek, Włocławek
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
obiekt na sprzedaż

TWM-BS-1407

Doskonała szansa inwestycyjna! Kamienica do remontu. Lokalizacja: Śródmieście, Włocławek. 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko:  Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną! Na sprzedaż kamienica o dużym potencjale ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 273 m²
Cena za m2
2 714,29 zł
cena 950 000
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
obiekt na sprzedaż

TWM-BS-1405

Unikat! Lokal usługowo-handlowy z ogromnym wachlarzem możliwości pod inwestycje. Na sprzedaż lub do wynajęcia. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni funkcjonalny lokal. Zachęca on potencjałem inwestycyjnym, pozwalającym na stworzeniu miejsca ...

Powierzchnia
521,99 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 324 m²
Cena za m2
1 913,83 zł
cena 999 000
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
lokal na wynajem

TWM-LW-1404

Do wynajęcia: stanowisko fryzjerskie w prosperującym salonie w Centrum Włocławka Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę podnajmu stanowiska fryzjerskiego, zlokalizowanego w świetnie prosperującym i w pełni wyposażonym salonie ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
12,99 zł
cena 500
lokal na wynajem - Włocławek, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
lokal na wynajem

TWM-LW-1403

Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia – Włocławek, ul. Moniuszki. Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu parterowy pawilon usługowo-handlowy, po generalnym remoncie, zlokalizowany w obszarze intensywnego handlu i dużego ruchu pieszych. Do lokalu przynależą ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
76,92 zł
cena 2 000
lokal na wynajem - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kowal, Dębniaki

Kowal, Dębniaki
działka na sprzedaż

TWM-GS-1402

Spokój, komfort i świetna lokalizacja – działka budowlana w otulinie parku, z wydanymi warunkami zabudowy. Perspektywicznie, to miejsce pod nowoczesne, ekologiczne osiedle. Okolica stwarza doskonałe warunki do powstania zrównoważonej zabudowy jednorodzinnej z energooszczędnymi ...

Powierzchnia
717,00 m2
Cena za m2
88,00 zł
cena 63 096
działka na sprzedaż - Kowal, Dębniaki
107
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138