oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1435

Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze – idealne jako pierwsze M Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje dwupokojowe mieszkanie, które czeka na Twoją kreatywność i aranżację. Lokalizacja: ul. Barska, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie. Opis nieruchomości: Kuchnia, ...

Powierzchnia
32,37 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 911,96 zł
cena 159 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1425

Kawalerka przy ul. Placu Wolności– niski czynsz, wielki potencjał! Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje mieszkanie typu studio, które czeka na Twoją kreatywność i aranżację. Lokalizacja: ul. Plac Wolności, Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie. Nieruchomość ...

Powierzchnia
25,09 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
3 945,80 zł
cena 99 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1416

Piękne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie -idealne połączenie stylu i wygody. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie. Lokal posiada ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 165,83 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Fabianki, Szpetal Górny

Fabianki, Szpetal Górny
działka na sprzedaż

TWM-GS-1415

Atrakcyjna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu docelowego przeznaczenia. Lokalizacja: Szpetal Górny gmina Fabianki., woj. kuj.-pomorskie. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę, która dotyczy sprzedaży działki inwestycyjnej, ...

Powierzchnia
6 468,00 m2
Cena za m2
138,99 zł
cena 899 000
działka na sprzedaż - Fabianki, Szpetal Górny
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego, Włocławek

Włocławek, Kazimierza Wielkiego, Włocławek
obiekt na sprzedaż

TWM-BS-1414

Obiekt na sprzedaż, idealny pod adaptację na biura, przychodnię czy gabinety. 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu obiekt, idealny do adaptacji na biura, przychodnię, gabinety i siedzibę firmy. ...

Powierzchnia
521,99 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 324 m²
Cena za m2
1 913,83 zł
cena 999 000
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Dobrzyń nad Wisłą, Tulibowo

Dobrzyń nad Wisłą, Tulibowo
dom na sprzedaż

TWM-DS-1409

Solidna baza pod wymarzony dom – stan surowy, Tulibowo, gmina Dobrzyń nad Wisłą. 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Biuro Nieruchomości Twoje Metry prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość w stanie surowym, zlokalizowaną w malowniczej ...

Powierzchnia
159,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 459 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 496,87 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Dobrzyń nad Wisłą, Tulibowo
107
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138