oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek

Włocławek
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1500

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze z balkonem. Teren zamknięty, ul. Starodębska, Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie, które zachęca swoim potencjałem, pozwalając na stworzenie wymarzonego miejsca ...

Powierzchnia
45,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 004,37 zł
cena 275 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włocławek (gw), Dąb Polski

Włocławek (gw), Dąb Polski
dom na sprzedaż

TWM-DS-1475

Klimatyczne siedlisko blisko jeziora | Dąb Polski | działka 2500 m² Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w odległości 650 metrów od Jeziora Skoki, w malowniczej miejscowości Dąb Polski, gm. Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie. ...

Powierzchnia
94,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 500 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 340,43 zł
cena 220 000
dom na sprzedaż - Włocławek (gw), Dąb Polski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubień Kujawski

Lubień Kujawski
dom na sprzedaż

TWM-DS-1474

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany na ogrodzonej działce ...

Powierzchnia
135,12 m2
Powierzchnia działki [m2]
236 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 590,29 zł
cena 350 000
dom na sprzedaż - Lubień Kujawski
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lipno

Lipno
dom na sprzedaż

TWM-DS-1463

Dom parterowy z klimatycznym ogrodem i ogromnym garażem | Lipno 0% prowizji – kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, parterowy dom wolnostojący o ciekawym układzie w kształcie litery „L”, położony na ogrodzonej ...

Powierzchnia
145,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
917 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 751,72 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Lipno
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1460

Eleganckie 2 pokoje | Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Zazamcze 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości z prezentuje nowoczesne, w pełni umeblowane i kompleksowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Lokal z ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 111,11 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1450

Dopracowane wnętrze | 2 pokoje z balkonem po generalnym remoncie | Centrum Włocławka Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości z prezentuje nowoczesne, w pełni umeblowane i kompleksowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe o funkcjonalnym, dwustronnym układzie. Lokal ...

Powierzchnia
43,86 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 501,14 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
107
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138