oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego

Włocławek, Kazimierza Wielkiego
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1469

Zrobiony remont, Ty wybierasz styl! 2 pokoje, 2 piętro, Włocławek. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie po zakończonym remoncie, przygotowane do finalnego wykończenia według własnej wizji. Lokal z balkonem, położony na 2 piętrze ...

Powierzchnia
48,69 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 113,99 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Kazimierza Wielkiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Michelin

Włocławek, Michelin
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1468

Mieszkanie na Michelinie - osiedlu, gdzie się kupuje, a nie sprzedaje. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu szalenie klimatyczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w niskim bloku. Lokalizacja: ...

Powierzchnia
59,76 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 425,70 zł
cena 384 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Michelin
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe

Włocławek, Południe
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1465

Standard dla wymagających, gotowe do zamieszkania, Jednostka E. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje nowoczesne, umeblowane i wyposażone trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, dwustronnym układzie. Lokal posiada balkon typu loggia i znajduje się na ...

Powierzchnia
62,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 990,45 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Południe
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum

Włocławek, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1464

Kawalerka, parter, zamknięte osiedle - 2015 r. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje kawalerkę, która łączy elegancję architektury inspirowanej kamienicą z komfortem nowoczesnego budownictwa. Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na parterze niskiego ...

Powierzchnia
31,82 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
5 625,39 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze

Włocławek, Zazamcze
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1460

Eleganckie 2 pokoje | Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Zazamcze 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości z prezentuje nowoczesne, w pełni umeblowane i kompleksowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Lokal z ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 111,11 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Zazamcze
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście

Włocławek, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TWM-MS-1450

Dopracowane wnętrze | 2 pokoje z balkonem po generalnym remoncie | Centrum Włocławka Krótko: Twoje Metry Biuro Nieruchomości z prezentuje nowoczesne, w pełni umeblowane i kompleksowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe o funkcjonalnym, dwustronnym układzie. Lokal ...

Powierzchnia
43,86 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 501,14 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Włocławek, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem