65
ofert
Barbara Jetz-Greger

Pośrednik

Licencja: 24539

bjgreger.nieruchomosci@twojemetry.pl

665 335 138

zostaw wiadomość
1 474,61 zł/m2 cena: 799 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Kompleks dworkowo-parkowy, obiekt z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Krótko:

Twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu unikatową ofertę. Kompleks dworkowo-parkowy, wybudowany w czasach przedwojennych, który przeszedł renowację i rozbudowę. Aktualnie obiekt ten jest obiecującą inwestycją na przyszłość z ogromnym potencjałem i nieskończonymi wizjami. Lokalizacja: Ustronie, gm. Lubanie, pow. włocławski, woj. kujawsko-pomorskie.


Ta nieruchomość – to opowieść, którą możesz kontynuować. Twórz przyszłość, inwestując w przeszłość...

Dworek ten nie tylko jest przyjazny dla oczu, ale również buduje wiarę w sercu na trafioną inwestycję. Otoczenie parku oraz przyrody pozwala popuścić wodze wyobraźni co sprawia, że każde wykorzystanie tego obiektu stanie się maksymalnie atrakcyjne dla odwiedzających. 


Opis nieruchomości:
Malowniczo położony kompleks wśród pól i łąk ziemi kujawskiej, otoczony zabytkowym parkiem, XIX wieczny dworek tworzy kameralną atmosferę wiejskiej rezydencji, blisko natury. 
W skład całego obiektu wchodzą dwie połączone ze sobą działki, na których znajdują się dwa budynki.
Budynek został wzniesiony w 1939 r., rozbudowywany i udoskonalany w latach 1962 i  1994.
Dworek jest częściowo podpiwniczony o dwóch kondygnacjach naziemnych oraz dachem wielospadowym pokrytym blachą, murowany z cegły. 
Dobudowana część dworu nie posiada podpiwniczenia i jest to jedna kondygnacja naziemna zabezpieczona płaskim dachem pokrytym papą.
Stan techniczny dobry z odnowionymi wnętrzami. Część fragmentów wymaga dodatkowego remontu.
Posiada główne wejście oraz drzwi z tyłu budynku wychodzące na teren rekreacyjny.
Zagospodarowanie działki to: park założony w latach 20. XX w., tereny rekreacyjno-sportowe m.in. boiska do gry (do koszykówki o nawierzchni asfaltowej, do piłki nożnej o nawierzchni naturalnej).
Teren ogrodzony, dojazd drogą asfaltową.
Dojścia i dojazd do budynku z kostki brukowej. Główne wejście przez bramę z XIX w.


Podsumowanie:
Cena: 799 000 zł. Powierzchnia działki: 14 300 mkw. Powierzchnia zabudowy: 485 mkw. Powierzchnia użytkowa: 541,84 mkw. Wysokość budynku: 7 m.


W skład nieruchomości wchodzi:
Parter 384,05 m2:  5 pokoi (o powierzchniach: 27.04 m2 28.09 m2 45.5 m2 27.75 m2 49.45 m2), trzy korytarze (o powierzchniach: 17.25 m2 20.23 m2 23.74 m2, klatka schodowa o pow. 4.86 m2, dyżurka 3 m2, hol 28.09 m2, kuchnia 32.4 m2, szatnia 6.3 m2, dwie łazienki (o powierzchniach: 9.73 m2 i 9.45 m2), sala gimnastyczna/konferencyjna o pow. 51.17 m2.
Piętro 157,79 m2  : 9 pokoi (o powierzchniach: 27.55 m2, 22.1 m2, 10.46 m2, 10.47 m2, 10.46 m2, 10,47 m2, 7.6 m2, 26 m2, 13.04 m2), hol 11.62 m2, korytarz 4.2 m2, łazienka 3.81 m2.
Piwnica: kotłownia i pomieszczenia dodatkowe.


Dodatkowe informacje:

 • Okładziny podłóg oraz same podłogi w zależności od pomieszczenia stanowią: wylewki betonowe, linoleum lub drewno malowane oraz panele.
 • W korytarzach położone są płytki ceramiczne.
 • Drzwi zewnętrzne PCV, okna również w większości PCV.
 • W łazienkach położone są płytki na podłodze i ścianach.
Media:
 • Woda i kanalizacja z sieci miejskiej.
 • Sieć elektroenergetyczna.
 • Ogrzewanie centralne z własnej kotłowni z piecem na paliwa stałe.
Atuty nieruchomości?
 • Obiekt był remontowany i udoskonalany. Dzięki tym działaniom jest w pełni funkcjonalny i zachowany w dobrym stanie. Do 2020 roku znajdowała się tam szkoła podstawowa.
 • Kompleks z ogromnym potencjałem (możliwość restrukturyzacji).
 • Obecność wolnej przestrzeni dookoła budynku jest idealnym miejscem na parking, który pomieści nawet kilkadziesiąt aut.
 • Zalesione okolice skrywają urokliwe miejsca, w których można znaleźć np. zejście do rzeki Zgłowiączki w miejscu zupełnie nieznanym i urokliwym.
 • Potencjał wzrostu wartości: inwestycja w ten kompleks przyniesie długoterminowy wzrost wartości nieruchomości, zwłaszcza jeśli zostaną przeprowadzone w niej modernizacje i ulepszenia.
 • Różnorodność projektów z dużą ilością pomieszczeń do dyspozycji.
 • Kapitał własny: posiadanie tego typu nieruchomości będzie idealną formą kapitału własnego, co zdecydowanie będzie miało pozytywny wpływ na stabilność finansową inwestora.
Miejsce idealne pod takie działalności jak m.in :
 • Hotele i restauracje – ta wyjątkowa nieruchomość stanowi niezrównaną okazję dla tych, którzy marzą o inwestowaniu w oraz zarządzaniu nieruchomościami o niepowtarzalnym charakterze, zawdzięczając to ogromnemu potencjałowi transformacji w luksusowe apartamenty przeznaczone do wynajmu na krótki lub długi okres, a także na sezonowe wakacyjne apartamenty. Obiekt ze względu na tereny zielone posiada potencjał w kierunku wyjątkowej restauracji z otwartym tarasem na park.
 • Na niecodzienne okazje – zarówno klimatyczne otoczenie jak i poczucie prywatności sprzyjają do organizacji w tym miejscu wielu imprez rodzinnych i okolicznościowych. Wnętrze można dostosować do imprez takich jak wesele, chrzciny, jubileusze ale również pod bale sylwestrowe. Z pewnością teren przed  jak i za budynkiem pozwoli na stworzenie tzw. ,,stref relaksu”.
 • Z myślą o odpoczynku -  idealne miejsce dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać przestrzeń budynków oraz zieleni do innowacyjnych pomysłów i atrakcji, które przyciągną turystów w samo serce Kujaw. Przykładami są: baseny termalne, park wodny połączony ze strefami relaksu w saunach, piękny skansen z żywą historią tego regionu, zwiedzanie pobliskich okolic wraz z sąsiadującym zabytkowym parkiem, pracownia artystyczna czy też scena do występów lokalnych muzyków oraz poetów.
 • Specjalnie dla komfortu pracy - idealnym miejscem dla utworzenia miejsc szkoleniowych dla wielu branż, takich jak firma edukacyjna, kreatywno-projektowa, IT aż po strefy konsultingu i doradztwa biznesowego. Dogodność tutaj zapewnia nie tylko przestrzeń ale też cisza, która pozwoli skupić się na najważniejszych projektach i usprawni kreatywność kursantów. Rozmieszczenie pomieszczeń pozwala na wydzielenie strefy odpoczynku od strefy nauki/pracy, by każdy z gości z łatwością mógł oddzielić obowiązki od relaksu. Będąc na bieżąco z nowymi trendami w pracy, można dostosować obecne warunki w nieruchomości do oczekiwań nowych czasów. Przykładem będzie ,,workation’’ czyli praca zawodowa wykonywana zdalnie z dowolnego miejsca na świecie, którym z łatwością może stać się ten dworek ze względu na toczenie wokół samej posesji. Sprzyja ono wyciszeniu i  docenieniu chwili spokoju tak różnego od tętniącego gwarem miasta.
 • Dbając o zdrowie - idealny dla osób szukających cichego zakątka jako miejsca wspierającego regeneracje zdrowotną. Podobnie do wyżej wspomnianej wizji, obiekt ten wpasowałby się pod pomieszczenia na gabinety lekarskie, turnusy rehabilitacyjne czy na klinikę odnowy biologicznej. Jak również na Dom Seniora lub dziennego pobytu.
 • Więcej zrozumienia mniej stresu -czyli szkolenia i warsztaty w tym miejscu. Dla osób chcących kontynuować misję oświatową tego lokalu w kierunku szkolenia młodzieży bądź osób dorosłych. Ponieważ budynek jest doskonale przystosowany pod sale wykładowe a strategiczny układ pomieszczeń gospodarczych pozwoli na utrzymanie wysokich standardów estetycznych i sanitarnych. Przykładem mogłyby być: szkoły prywatne, centrum konferencyjno-szkoleniowe, centrum coachingowe, obozy językowe, warsztaty dla terapeutów czy joginów, kursy terapii, szkolenia leczenia holistycznego. Jak również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni.
 • Spotkania, które zostaną w pamięci na długo – ze względu na salę gimnastyczną/konferencyjną istnieje możliwość organizacji konferencji i bankietów. Odnalazły by się tu przede wszystkim agencje eventowe, organizatorzy medycznych szkoleń, aż po konferencje naukowe i seminaria.
 • Dodatkowo- piękny park stanowi oazę spokoju. Naturalnie tworzy urokliwe miejsce na spacery i relaks. Dla tych, którzy cenią kontakt z przyrodą, obecność parku staje się istotnym argumentem przemawiającym za wyjątkowością tej nieruchomości. To unikalna okazja, aby goście mogli cieszyć się zielonymi przestrzeniami, bez konieczności oddalania się zbyt daleko. Ten zielony teren, to prawdziwy skarb dla każdego, kto planuje inwestycję w nieruchomość. Pozwala na stworzenie przestronnych ogrodów, tarasów, czy innych udogodnień, które zwiększą atrakcyjność i prestiż obiektu. Można tu stworzyć miejsce gdzie luksus łączy się z naturą.

W najbliższym otoczeniu:
zjazd do A1, 9 km. Sklep spożywczy 1.8 km. Stacja paliw 2 km. Gospodarstwo Agroturystyczne Dworek Janowicki 3.5 km. Market 4.7 km. Urząd Gminy 5 km. Kompleks jezior 23 km. Tężnie Solankowe w Ciechocinku 25 km.

Odległości:
Wieniec 10 km. Włocławek 16 km. Ciechocinek 23 km. Toruń 46 km. Łódź 140 km. Warszawa 220 km.


Ustronie –wieś położona w woj. kuj.-pomorskim,  w powiecie włocławskim, w gm. Lubanie.

Województwo kujawsko-pomorskie to skarb natury i historii w programie "Zielone Płuca Polski". Tutaj czeka na ciebie 8 parków krajobrazowych, niemal 100 miejsc chronionych jako rezerwaty przyrody (Jezioro Rakutowskie, Góra Świętego Wawrzyńca czy las Mariański), a także 2000 żywych pomników przyrody, takich jak 600-letni Dąb Chrobry, Diabelski Głaz, czy Jaskinia Bajka. Kręte rzeki, dzikie ostępy, piaszczyste leśne szlaki, łagodne doliny, solne bogactwa, prehistoryczne osady, surowe gotyckie mury i tajemnicze baszty tworzą niezwykły krajobraz.


Kontakt bezpośredni do agenta prowadzącego:
Barbara Jetz-Greger
☎️nr tel. 665 335 138
☎️nr biurowy: 54 426 90 10

Nasi eksperci kredytowi pomagają bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości. Posiadamy oferty wszystkich banków.

Przed każdą prezentacją niezbędne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, które odbywa się poprzez zawarcie niezobowiązującej umowy pośrednictwa. Rejestrowane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane przez właściciela nieruchomości lub zostały wpisane na podstawie dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Barbara Jetz-Greger licencja nr. 24539.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TWM-BS-1019
Powierzchnia 541,84 m²
Powierzchnia działki 14 300 m²
Rodzaj obiektu zamek_palac
Opłaty wg liczników prąd, woda
Stan prawny Własność
Rok budowy 1939
Gaz brak
Woda jest
Dojazd asfalt
Otoczenie park
Ogrzewanie centralne
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Wejście od ulicy
Prąd jest
Kanalizacja miejska
Klucze tak

Pomieszczenia

Liczba pomieszczeń biurowych 16
Liczba pomieszczeń socjalnych 8
Liczba pomieszczeń sanitarnych 4

Dane:

PLN
%

Wynik:

PLN
pierwsza rata
ostatnia rata
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
PLN
PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Klasa energetyczna
A+
A
B
C
D
E
F
G
Wskaźnik EP kwh/(m2 rok)
504.4
504.4
504.4
504.4
504.4
504.4
504.4
504.4
Wskaźnik EK: 458,55
kwh/(m2rok)
Wskaźnik EU: 253,15
kwh/(m2rok)

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem